Ferrari T40

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
mirda
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 11, 2009 12:14 pm

Re: Ferrari T40

#16 Nový příspěvek od mirda »

Zdravím Hindourku,
je to pěkný strojek. Zvlášť obdivuji Tvoje zadní blatníky, protože chci blatníky taky dodělat, abych měl na co upevnit světla a blinkry, lámu si hlavu jak to vyřešit. Uvažoval jsem o blatnících ( plastových prodávaných jako ND k přívěsům). Jenže ty se prodávají pro kola 13" resp. 14". A já mám kola podobně jako Ty tj. 16". Z Tvých fotek vidím , že jsi zřejmě blatník rozřezal a zase spojil vsunutím nějakého dílu. Tvoje řešení se mi velmi zamlouvá. Můžeš mi prosím blíže popsat onen mezikus - z jakého materiálu , způsob spojení , způsob upevnění blátníků k rámu traktoru atd.. možno i na SZ.

Děkuji

Snažím se Tvoje foto zvětšit, abych ten detail lépe prozkoumal , ale pak mi fotka zmizí.

karlos2
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 17, 2011 10:31 am
Bydliště: klatovy

Re: Ferrari T40

#17 Nový příspěvek od karlos2 »


mirda
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 11, 2009 12:14 pm

Re: Ferrari T40

#18 Nový příspěvek od mirda »

Karlosi 2,
díky , zde už jsem zkoumal možnost, a právě ,že zde jsou blatníky pro kola max. 14" je třeba zapojit lidovou tvořivost a dle mého názoru to Hindour vyřešil velmi dobře, ať už spojil půlené blatníky, nebo rozřízl a znovu spojil celý blatník. Rád bych využil Hindourovy zkušenosti.

hindour
Příspěvky: 202
Registrován: stř dub 27, 2011 11:06 pm
Bydliště: Rakovník

Re: Ferrari T40

#19 Nový příspěvek od hindour »

já dělal z plastu, aby se mi lehce umejvalo bahno a nerezlo mi to :) ale kdybys děla z plechu třeba z pozinku, tak je přesně naměříš podle kola a můžeš to zavařit nerezovejma elektrodama pokuď máš invertor :)

hindour
Příspěvky: 202
Registrován: stř dub 27, 2011 11:06 pm
Bydliště: Rakovník

Re: Ferrari T40

#20 Nový příspěvek od hindour »

oco13 píše:Sorry na sneh som ani nepomyslel , som na juhu Slovenska , takže keď tu napadne sneh všetci sa z neho tešia a nie aby ho upratovali. Ale aj tak si myslím že na snehu to bude lahké.
u nás když napadne, tak máme sněhu klidně padesát čísel :D :D a to už je problém odklidit cestu, máml lehkej zadek a proto přemýšlím přidat závaží, možná na kola nebo něco těžkého do zadu k diferenciálu :)

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9526
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrari T40

#21 Nový příspěvek od Atlan »

mirda píše:Karlosi 2,
díky , zde už jsem zkoumal možnost, a právě ,že zde jsou blatníky pro kola max. 14" je třeba zapojit lidovou tvořivost a dle mého názoru to Hindour vyřešil velmi dobře, ať už spojil půlené blatníky, nebo rozřízl a znovu spojil celý blatník. Rád bych využil Hindourovy zkušenosti.
Ani tu si nevyberies. Blatnik aky ti treba ? http://www.trans-technik.cz/blatniky-s- ... -aut?g=all
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

hindour
Příspěvky: 202
Registrován: stř dub 27, 2011 11:06 pm
Bydliště: Rakovník

Re: Ferrari T40

#22 Nový příspěvek od hindour »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Konečně svítíme, kamarád mi dodělal elektriku. :-)

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“