Pištův Běs

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#226 Nový příspěvek od pista1 »

Nějak sem zapoměl dolejvat brzdovku do traktoru a povedlo se mě parádně zavzdušnit brzdy :zly:

Jezdit bez nich je fakt super.
Takže s tím budu muset něco udělat. Bude to chtít vyměnit gumičky na "hlavním" válci. A když už to budu mít rozdělaný tak vyndám převodovku a vyměním řetězový kolo za menší aby to konečně jezdilo trochu rychleji. ;-)
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#227 Nový příspěvek od pista1 »

Tak sem z toho tu převodovku vydoloval, docela sranda. Sem zvědavej, jak to budu sám pasovat zpátky :)
Obrázek
Obrázek

Teď jen na mrkev napasovat nový kolečko místo původní rozety a bude se uhánět s větrem o závod :D
Obrázek

Zrovna sem taky zrepásnul brzdovej válec, gumičky byly totálně KO ještě že mám zásoby po tatíkově trabantu :D
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#228 Nový příspěvek od pista1 »

Traktor je v kupě a zas jezdí, konečně se nešourá krokem, ale už i slušně cválá :D
Vyndání převodovky a kompletní složení sem si dal nakonec 2x. protože sem si bláhovej myslel, že když dám na mrkev převodovky vymezovací kroužek tak ho dva červíky udržej. :( Takže sem ho natrvrdo přivařil a je pokoj 8)
Obrázek


Tak sem traktor hned zapřáhnul a vozil sem dřevo k pile, parádně jezdí po zadních :D
Obrázek

To už včera taky díkybohu skončilo a na zimu sem připravenej. Jen musím ještě dojet pro šišky na podpal ;)
Obrázek
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

anonym639
Příspěvky: 809
Registrován: ned dub 01, 2012 8:41 am
Bydliště: Martin

Re: Pištův Běs

#229 Nový příspěvek od anonym639 »

Ako máš riešené dobijanie akumulátora nikde tam nevidím dynamo ani alternátor.

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#230 Nový příspěvek od pista1 »

anonym639 píše:Ako máš riešené dobijanie akumulátora nikde tam nevidím dynamo ani alternátor.
devátá stránka ;-)
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

anonym639
Příspěvky: 809
Registrován: ned dub 01, 2012 8:41 am
Bydliště: Martin

Re: Pištův Běs

#231 Nový příspěvek od anonym639 »

Sorry nepreštudoval som to všetko preto som myslel že tam nič nemáš, a pristrojovú dosku máš z čoho?

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#232 Nový příspěvek od pista1 »

plastová deska z reklamní tabule polepená zelenou folií.
Taktéž strana 9 ;-)
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#233 Nový příspěvek od pista1 »

Hajnej mě řek, že můžu uklidit oplocenku, tak sem se do toho o vejku pustil :)

Obrázek

Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

anonym639
Příspěvky: 809
Registrován: ned dub 01, 2012 8:41 am
Bydliště: Martin

Re: Pištův Běs

#234 Nový příspěvek od anonym639 »

Prečo si tam išiel tak pomaly?

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Pištův Běs

#235 Nový příspěvek od duchodce »

Protože by to vyložil dřív než potřeboval....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#236 Nový příspěvek od pista1 »

anonym639 píše:Prečo si tam išiel tak pomaly?
Zapoměl sem aktivovat kers :D

Ono se to na tom videu nezdá, ale ta mez je docela vysoká prudká. Co sem vozil první várky(na fotce) a stál sem k ní bokem, tak sem radši jezdil 200m daleko, kde se snižuje pole na úroveň cesty. Protože když sem to zkusil poprve vyjet naštorc, tak sem hodně rychle zcouvaval abych neskončil na boku. Takhle kolmo to je v pohodě, jediný co by hrozilo je to, že se zahrabu :)
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#237 Nový příspěvek od pista1 »

Nemám rád kulatý násady :tyty: Ale udělat se to musí.

Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#238 Nový příspěvek od pista1 »

Dneska se mě fakt dařilo :'(
Přijel mě před barák konťák na bordel, co jezdí po městě (u nás 3x za rok) takže bylo nutný připravit a odvozit všechen bordel co se kde nastřádal. Likviduju takhle postupně už 2 rok hromadu stavební suti co mě tu zbyla.
Takže oba vleky přichystaný až přijede konťák, vysypu první válku, jedu dospod zahrady naházet další fůru.
Když tam zabrzdím, rána jak prase, pedál na volno a z protáčejícího se kola super křupavý zvuky. :zly: Tak slezu a koukám, že kolo je kolem dokola zechcaný brzdovkou, no super. :zly:
Co stím bordel pryč musí. Tak sem odpojil vlek, dojel před dílnu a schodil buben i s kolem, vyrval pryč pakny, nasadil zpátky a trádá jezdit. Škody budu zjišťovat nejspíš v neděli, ale každopádně je urvanej držák paken naproti válečku. :vztek:

Aby toho nebylo málo tak se mě dostal nejspíš nějakee bordel do karbce a při jízdě v místech kde je "největší kopec" mě chcípal motor. No bez brzd fakt super.

Jo a do třetice, aby toho nebylo málo sem zlomil v půlce hrábě :smich:
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

milda.svo
Příspěvky: 218
Registrován: stř led 04, 2012 6:28 pm
Bydliště: Rokycany

Re: Pištův Běs

#239 Nový příspěvek od milda.svo »

pista1 píše:Dneska se mě fakt dařilo :'(
Přijel mě před barák konťák na bordel, co jezdí po městě (u nás 3x za rok) takže bylo nutný připravit a odvozit všechen bordel co se kde nastřádal. Likviduju takhle postupně už 2 rok hromadu stavební suti co mě tu zbyla.
Takže oba vleky přichystaný až přijede konťák, vysypu první válku, jedu dospod zahrady naházet další fůru.
Když tam zabrzdím, rána jak prase, pedál na volno a z protáčejícího se kola super křupavý zvuky. :zly: Tak slezu a koukám, že kolo je kolem dokola zechcaný brzdovkou, no super. :zly:
Co stím bordel pryč musí. Tak sem odpojil vlek, dojel před dílnu a schodil buben i s kolem, vyrval pryč pakny, nasadil zpátky a trádá jezdit. Škody budu zjišťovat nejspíš v neděli, ale každopádně je urvanej držák paken naproti válečku. :vztek:

Aby toho nebylo málo tak se mě dostal nejspíš nějakee bordel do karbce a při jízdě v místech kde je "největší kopec" mě chcípal motor. No bez brzd fakt super.

Jo a do třetice, aby toho nebylo málo sem zlomil v půlce hrábě :smich:
Ahoj jak to tak ctu, mels fakt plodnej den :smich:

pista1
Příspěvky: 514
Registrován: sob kvě 04, 2013 8:40 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Pištův Běs

#240 Nový příspěvek od pista1 »

Konečně přestalo pršet tak zase brzdíme :D

Novej držák paken proti pístku sem udělal o 6mm širší než původní, takže pístek se nemusí tak roztahovat a snad už nevypadne :D
Moje motto je:
Když to nejde silou, musí se použít větší síla :) Někdy ovšem pak trvá delší dobu, než se to zas dá dokupy :)

Můj Běs
Fotky:
Traktor
Vlek

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“