POZOR NA PODVODNIKA!!!

inzeráty ze sousedních webů, se kterýmí se zde chcete podělit

Moderátoři: Mikro, Milhauss

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Skalda
Příspěvky: 464
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

POZOR NA PODVODNIKA!!!

#1 Nový příspěvek od Skalda »

Až øeknu krleš, tak to vemem šturmem. Krlééééééééééš...............

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: zas nějaký vyčůránek

#2 Nový příspěvek od pepa.traktor »

to máš pravdu ,prodává ještě 6245 ale podle fotek a pozadí není jeho a je to od nás z tábora tady je majitel http://www.ksplant.cz/?zetor-6245,181
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

adammurarik
Příspěvky: 916
Registrován: úte úno 16, 2010 7:49 pm
Bydliště: lednica

Re: zas nějaký vyčůránek

#3 Nový příspěvek od adammurarik »

tak ten prvy inzerat to je sila zevraj po GO tak tomu uveri len blbec takych je na nete kopec.

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: zas nějaký vyčůránek

#4 Nový příspěvek od dolls »

...jak je za takovou cenu a v adrese uvedeno Praha 10, tak je to známá firma, prachy předem-traktor nikdy :jazyk:

Uživatelský avatar
Dva.brachove
Příspěvky: 80
Registrován: ned led 17, 2010 10:05 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zas nějaký vyčůránek

#5 Nový příspěvek od Dva.brachove »

vzdycky narazim na ty inzeraty a hned je oznacim jako spatnej inzerat a oni je na bazosi smazou.Snad nejni nikdo tak blbej aby jim poslal penize predem. 8)

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: zas nějaký vyčůránek

#6 Nový příspěvek od dolls »

Bohužel bych řekl, že se vždycky nějakej blbec najde :-/

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 989
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zas nějaký vyčůránek

#7 Nový příspěvek od olin »

Se podívejte na poslední příspěvek od brezi ve vlákně:
viewtopic.php?f=72&t=23168&start=30
Jedná se o japonský traktory a na s-bazaru a na bazoši je inzerátů od tohodle podvodníka kvanta!!

Citace z vlákna hinomoto je to dobrá volba??? :
brezi píše:Taky ted bojuju stím panem Vladislavem Dudziakem,na hyperinzerci jsem našel ty traktory co prodává a jeden se mi zalibil tj.Case 4320 s čelním nakladačem,a odepsal mi totéž co některým z vás,ale to jsem ještě nevěděl že je podvodnik tak jsem mu poslal peníze 3400,-EUR,a hed mě začala kontaktovat ta MPL posta že traktor je naloženy v kontejneru a že se čeká na potvrzeni platby,asi po týdnu mi přišel další e-mail že traktor je už v praze ale že musím ještě zaplatit 2000,-EUR nějakou cestovni dan nebo co tak jsem to zaplatil,a pak to přišlo :( 2 týdny se nikdo neozval,internetové stranky té MPL posty byli zrušeny,zkoušel jsem psát e-maily tomu Dudziakovi i te přepravni společností ale nikdo se neozýval,tak jsem okamžitě šel na policii a ted se to začíná řešit,nechal jsem jim zablokovat ty učty v madarsku ale třeba už je pozdě a peníze už stačili vybrat,tak jsem ještě jednou napsal e-mail na tu MPL posta stím že jsem celou věc předal Policii a zachvili mi přišel e-mail že už se dohodli s celnim organum a že budu dostavat traktor v ponděli na mou adresu tak jsem zvědav,ale moc tomu nevěřím,to si ani neumíte představit jaké ted doma prožívám peklo,musel jsem vybrat veškeré peníze které jsem měl,a ted nemám ani traktor a ani peníze :(
o den později:
brezi píše:Ahojte,tak bohužel ten pán Vladislav Dudziak nebo Martin Šedivka nebo jak se jmenuje je Podvodnik!!! Připravil mne o všechny celoživotni ůspory :( předal jsem všechno policii,a ta akorát zatím zjistila že všechny ůčty na které jsem poslal peníze jsou vybrané,tak zkoušeli ho kontaktovat ale nebral telefony a ani ho nezastihli na adrese kde udajně bydli,tak uvidíme jak se to vivine dál,ale jediné co vím tak je že své peníze už nikdy neuvidím.. A prý už tady v česku nachytal cca 100lidí
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

Uživatelský avatar
Skalda
Příspěvky: 464
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zas nějaký vyčůránek

#8 Nový příspěvek od Skalda »

No mrkněte na toho šmejda, rarita je teď v tom že opravdový prodávající je hned nad ním :typek: :typek: :typek:

http://stroje.bazos.cz/inzerat/8080792/ ... 45-UKT.php
Až øeknu krleš, tak to vemem šturmem. Krlééééééééééš...............

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: zas nějaký vyčůránek

#9 Nový příspěvek od Shrek »

Taky trosku komunikace... Ne moje ale kamose
Dobrý večer,

Děkujeme Vám za Váš zájem koupit mého traktoru. První Chci se omluvit za mé jazykové chyby. V loňském roce jsem pracoval na vojenské základně v Česká republika, ale nepodařilo se mi naučit český jazyk.
Pokud víte, anglicky, by bylo mnohem jednodušší pro obě strany.
O traktoru, mohu říci, že je ve velmi dobrém stavu jak esteticky, tak funkčně.
Žádné skryté vady a čas, který nebyl použit, byl držen v garáži. Tam nikdy byl opraven, neměl nehody, je to přesně tak, jak vidíte na obrázcích.
To mají všechny papíry, je ve vlastnictví pouze 1 osobou a bude prodáván s každým papírem / dokumentu zahrnuty, když koupil plus doklad COC a zbytek prací je třeba registrované ve vaší zemi.
Chci rychlý obchod bez zpoždění, to je důvod, proč jsem vás zeptat, jestli máte opravdu zájem o koupi tohoto traktoru. Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se zeptat.

Děkujeme vám.



*******************************************************

Slt. Vladislav Dudziak
KFOR KOSOVO

This e-mail, including any attachments sent with it, is confidential and for the sole use of the intended recipient(s). Any unauthorised use, alteration, disclosure, distribution or review of this e-mail is prohibited.
If you are not the intended recipient(s), or if you have received this e-mail in error, you are asked to immediately notify the sender. You should also delete this e-mail message and destroy any hard copies produced.
*****************************************************************
dobrý den,

Jak jsem řekl ve svém předchozím e-mailu, stroj je skoro nový, protože jsem neměl použít pro tolik času.
Můžete si uvědomit, že to mít nějaké drobné šrámy, ale to bylo nikdy zapojený do jakékoliv nehody.
To má vlastnické zbaven povinnosti nebo poplatky a je dodáván s veškerými doklady, které potřebujete.
Chci Vás informovat, že jsem pracoval ve vojenské základně v Budapešti, Maďarsku a na příští týden musím odejít do 6 měsíců mise v Kosovu, na misi KFOR. To je důvod, proč chci rychlý obchod bez zpoždění.
Jsem schopen zahájit poskytování první, takže není třeba obávat o svou bezpečnost. Budu loď stroj na vaši domácí adresu a já budu používat pro lodní dopravu této společnosti http://www.PostaMPL.com . Jedná se o místní poštovní služby.
Tato služba funguje v escrow systém a působí jako třetí strana pro bezpečnost obou, zprostředkování transakce.
Veškeré dopravní a manipulační poplatky budou suported podle mě, takže nebudete platit za dopravu poplatky.
MPL Posta bude kontrolovat stroj a zkontrolujte, právní dokumenty a poté, že stroj bude doručena na Vaši adresu. Chci bezpečné řešení, takže navrhuji, abyste věnovali dopravní společnosti a budu dostávat peníze od nich poté, co dostanete stroj. Začnu doručení na vaši domácí adresu, a poté, co dám vám sledovací číslo pro kontrolu dodávky, musíte odeslat platbu MPL Posta. Budou mít peníze, dokud si prohlédnout a vyzkoušet stroj po dobu 5 dní a poté je třeba potvrdit, že je vše v pořádku, takže mohu obdržet platbu od nich. Po porodu jsem Vám zašleme přepravní údaje (sledovací číslo) pro kontrolu.
Nejdůležitější věc pro tuto transakci, je skutečnost, že oba máme záruku, že dohoda bude pokračovat v pořádku, protože nebudu mít přístup k penězům, dokud se nezobrazí a zkušební stroj, a také nebudete mít přístup k počítači, dokud odeslat platbu MPL Posta.
Jste-li souhlasit s mými podmínkami a pokud jste pochopili mé potřeby bezpečí a proto chci pro použití důvěru zpro pro naši bezpečnost, prosím, pošlete mi vaše celé jméno a adresu mohu pokračovat s dodávkou.
Máte-li jakékoli další otázky, neváhejte se zeptat.
Čekám odpověď.

Děkujeme vám.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: zas nějaký vyčůránek

#10 Nový příspěvek od Franta.cz »

To bylo posílaný z adresy Slt. Vladislav Dudziak ?

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: zas nějaký vyčůránek

#11 Nový příspěvek od Shrek »

Jo a komunikuji jeste se 3ma prodejcema, je jedno jaxi rikaj
Cestina je uplne stejna :zly:
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: zas nějaký vyčůránek

#12 Nový příspěvek od Franta.cz »

google :smich:
Mě šlo o to jen je identifikovat pro ostatní.Já se držím hesla nejsem tak bohatej, abych mohl kupovat levný věci.

Uživatelský avatar
Skalda
Příspěvky: 464
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:25 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zas nějaký vyčůránek

#13 Nový příspěvek od Skalda »

Tak je zlikvidujem my, udeme to průběžně mazat a psát do hodnocení podvodník 8) 8) 8) nenecháme ty k...... liskvidovat služné, důvěřivé lidi.
Až øeknu krleš, tak to vemem šturmem. Krlééééééééééš...............

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: zas nějaký vyčůránek

#14 Nový příspěvek od Franta.cz »

Ono to není až tak složitý.Když vidím že někdo prodává zetor od 70 vejš za 140 000 kč nenamáhám se zvedat telefon. ;-)

Uživatelský avatar
ku-pe
Příspěvky: 212
Registrován: sob lis 27, 2010 10:12 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zas nějaký vyčůránek

#15 Nový příspěvek od ku-pe »

Franta.cz píše:Ono to není až tak složitý.Když vidím že někdo prodává zetor od 70 vejš za 140 000 kč nenamáhám se zvedat telefon. ;-)
přesně tak ,vždyť tam mají tak nesmyslný ceny,že to člověk ,který se o traktory zajímá musí poznat,že je to podvod. :nene:

Odpovědět

Zpět na „Inzerce z www“