POZOR NA PODVODNIKA!!!

inzeráty ze sousedních webů, se kterýmí se zde chcete podělit

Moderátoři: Mikro, Milhauss

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#526 Nový příspěvek od ota »

Tak to by Jsi mohl rozepsat. To mi něco říká to přijmení. Ale oni tady jsou asi dva v okolí. Ten jeden kdysi prodával Hona a štábák z války. Na bazoši.

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1669
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#527 Nový příspěvek od Přemo »

Tak pokusím se to nějak skloubit.. prodávám věci na bazoši,ruzne dily atd..a seno malé balíky.,tak mi jednoho dne volá že by koupil seno ze je odtamtud ze veme 1000 baliku kdesi cosi tolik sem nemel už rika dobře ze ten zbytek teda cca 400 ze proto prijede s kolegou ze jezdi kamionem,(podotýkám velice dobré vystupování,tak jak sem zvyklý jednat s normálníma lidla)slovo dalo slovo ze jestli nechcem koupit traktor, 7745 že dělá ve fabrice a vyhral vyberove rizeni o ktere ho prosil jeho kolega,zeten traktor chce ale ted muto odřek a zeon to nechce,zemito klidně přiveze jak pojede proto seno,zeto od toho odpočtem,.ake že musi doplatit nějakou částku dph16000,- ze sto uz dal a kecy okolo,zeto ale musi doplatit dnes jinak to jde tomu podnim co byl jako druhy,.rikam ok,ze vtom nevidim problem, ať posle občanský průkaz ofoceny,ten poslal aji spasem ze at mu věříme,tak vse sedělo,penize sme poslali ma účet (samozřejmě už tehdy sme říkali že stim ryskem do toho jdem)potom zemi posle TP fotky deuhy den atd,. samozřejmě poslal foto teaktoru s bazose to jsem hned dohledal,zese omlouvá zemuto poslal nejaky kolega a kdesi cosi,potom teda poslal foto jineho traktoru 12145 uz to bylo samozřejmě divne,ale rikam treba ke kokot nepozná,,a potom ze vpohode vse plati uz to veze,ze uz vyjizdi,ze ve 15hod je ume a uplne vklidu mi volal jasne uz jedem cajk,zavolam říkám OK bylo 17volam uz to nebral,jen sms potom uz mu pisu ze mije jasne zeje zloděj.tak sjem napsal ze at pošle peníze zpet,jinak policie,on zejo ze zitra to posílá zese omlouva zeto posral,ja že mě to nezajímá ať to pošle zedu na cajty jinak..druhy den zejo zeto poslal zeto dorazi okamžitě, samozřejmě nic,tak policie to už řeší,pry toho ma dost ze traktory, papoušky prodává ma to ve stovkach tisíc
Pry znama firma,tak ať zije ČR v podnikani zlodějů, každý den vidím že je online na WhatsApp tak asi to tak nespěchá ve vyšetřování
Nic méně kdybys nahodou věděl okoho se jedna ajestli je někde k vidění výlet si klidně s bráchou uděláme, ať mužem s dotyčným pokecat o splácení.. :co?:
Toje asi tak ve zkratce no..musim říct ale nacvičeno perfektně fakt důvěryhodné kecy a takove ma rovinu,skteryma sem se vzdycky setkal při férovém jednání.
Každopádně bacha na něj at taki někdo tak neskončí.urcite se najdou lidi co reknou zesme blázni zesme poslali nekomu peníze ale obchodujeme takto normálně a nikdy problem nebyl,no smůla hold to teď nevyšlo.
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#528 Nový příspěvek od Sniper »

Mě dodnes udivují lidé, kteří jsou ochotni poslat desítky, či stovky tisíc anonymní osobě za něco, co ještě neviděli :-/
No asi se na ty peníze nenadřou....
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#529 Nový příspěvek od duchodce »

Snipere seš ...tys nikdy asi nepodnikal ...můžu tě upozornit že mě převezl jeden "překupník " a elektřinou a to jsem do té doby každého hnal od schodů poměrně sprostě. A řeknuti ,že jsem na to přišel až druhý den ,v čem byl fígl.Stálo mě to 2 doporučené dopisy a několik pozdějších omluv lidem kteří přišli ofiko do baráku a já je poměrně nevybíravě vyhnal.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1669
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#530 Nový příspěvek od Přemo »

Ano máš pravdu,ale jak říkám stim ryskem sme dotoho šli, samozřejmě nechapu, že někdo pošle stovky tisic ,do 20 strop kdyby mi řekl 50 tak se dal ani nebavim,ale jak říkám takove obchody provádím běžné,ze lidé posílají peníze mi na účet,ja zase jim za neco,jen škoda ze tohle dokážou pokazit lide jako výše zmíněný a nez nane padne zakon tak beztak okradou plno jinych lidí..a policie to vi a vpohode ještě ho nechaji,jinak teda známý na policajtech říkal ze úplně normalni v dnešní době kybernetické podvody každý den nové případy...nojo dnešní doba prostě..
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9051
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#531 Nový příspěvek od Sniper »

Přemo píše: stř črc 27, 2022 10:27 pm Ano máš pravdu,ale jak říkám stim ryskem sme dotoho šli...
Pokud to bereš takhke, tak ok. 8)
Občas se risk vyplatí.
duchodce píše: stř črc 27, 2022 10:20 pm Snipere seš ...tys nikdy asi nepodnikal ...
Podnikám od roku 96 :-/
Ale tohle si kurwa hlídám. Raději sednu do auta, přejedu Republiku a když, tak ztratím den a náklady na provoz, než abych někde poslal dvacku v domnění, že jsem dobře koupil, i kdyby to byla cihla zlata.
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#532 Nový příspěvek od jenicek »

Nebudu to moc komentovat, náznaků podvodu tam od začátku vidím vícero. Prioritně však už to, že se z prodávajícího obratem stane kupující je značně podivné...

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1669
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#533 Nový příspěvek od Přemo »

Přesně takové reakce jsem čekal,ale jak říkám jase zato nestydim proto jsem to napsal, třeba to nekomu pomůže.hl dotycny člověk musi vědět coho čeká když pošle sve údaje OP,pas ,kdyby tohle neposlal tak ho poslu někam,
Evidentně jsou různě nemocní lidé..
Nepsal jsem to sem proto abysme se zde dohadovali jestli jsem debil,ze jsem mu poslal nebo ne.,
Dal jsem to sem proto ať to třeba někomu pomůže,hl kontakty a jméno.
Tim bych to ukončil, jedině teda že by někdo dotyčného znal
S okolí Toby pomohlo.
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#534 Nový příspěvek od ota »

Ono je to vcelku těžké jakožto že jsem z okolí. Přemýšlel jsem a znám podle přijmení dva chlápky tady v okolí. Oba od Čáslavi. Jeden starší a jeden mladší takovej huhlá trochu. Ale těžko posoudím, jestli se někdo za to jejich nacionále jen schovává. Mohl někde přijít k jejich dokladům a využívá je. Oba dva mají myslím hospodářství. Větší a druhej menší. Osobně neznám ani jednoho, abych mohl říct to je on. Muselo by se třeba poptat ve vsi na ně.
Ale kdysi syn objednal cosi z bazoše. Někde od hranic až od Polska. Chlápek taky po zaslání peněz ihned posílám. Bylo to 500 Kč s poštovným. Takhle to běžně funguje. Převedl peníze na prodejce učet a nic. Tedy volal a prodejce že na to zapoměl a hned posílá. Neposlal nic. Po dalším telefonátu telefon nefunkční. No syn to pustil z halvy. Co už. Ale asi za půl roku synovi přišlo předvolání na policii a jen dostavte se podání vysvětlení. Přemýšlel kde co pohnojil, jestli někde nejel rychle a tak. Dojel tedy na policii na sjednaný termín a oni řešili toho prodejce. Policajt že vy jste podle datumu ten a ten den převedl 500 Kč na učet jakéhosi prodejce a řekl přijmení. No syn že ano na č. toho učtu jsem převedl peníze. Policajt chtěl jen ze synova učtu vytisknout doklad o převodu. A povídal, že prodejce toho má hromadu co neposlal a policie dává dohromady kdo prodejci co poslal. Vzali jeho učet a všchny platby prověřují. No povídal policajt takto mu přeposlalo asi 300 lidí po třeba 500 Kč sumu za nabízené věci. Až někoho nasralo a dal to policii a ta to šetří. Po pár týdnech přišlo 500 Kč na synuv učet. Exekutor zabavil majetek prodejce, rozprodal ho a zaplatil pohledávky. Pitomá pětistovka. Nasere to, ale zase to není pecka. Prodejce to věděl. Ale ono se to nasbíralo a pak jeden to neustál a dal to policii a ta to nakonec vyřešila.

Sadra17
Příspěvky: 6110
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#535 Nový příspěvek od Sadra17 »

já dopadl podobně, prodejce chtěl zálohu na poštu tak jsem mu taky odeslal 500,- nakonec nic neposlal, naštěstí mě potom kontaktoval jeho kamarád s tím že jemu taky dluží a shodou náhod to co mi chtěl prodat bylo toho kamaráda :shock: takže jsme domluvený že až pojedu kolem tak "si ho najdeme" 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13116
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#536 Nový příspěvek od Čárls »

Hoši tohle si nic jinýho než policajty nezaslouží a podat žalobu na podvod Ono totiž pokud si ho najdete a dáte mu ruční vysvětlení,muže se to obrátit proti vám a to dost ošklivě
On to nahlásí jako napadení a už po vás šlapou v tu chvíli poliše nebude zajímat že vás podvedl ale že vy jste ho napadli a věřte tomu že ti podvodníčci to mooc dobře vědí 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#537 Nový příspěvek od chobotek »

Co když pracuje celá skupina s cílem co největšího dosahu v co nejkratším čase? Ti připravují inzerci, vymýšlí historky, ap. Bílý kůň je připravený se obětovat. Takhle to vypadá. Ten člověk dal své osobní údaje, počítá s tím, že ho zavřou, ale evidentně mu to za to stojí. Pokud bylo podáno tr. oznámení, v trestním řízení pachatele odsoudí, ale o náhradu škody se budete soudit v občanském řízení. Celé to skončí tak, že pachateli není co zabavit a peníze taky nemá, protože kde by je vydělal, když by zavřený, že jo...
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#538 Nový příspěvek od jean »

Chobotku, esli se nepletu, tak ak sa pripojil k trestnému rízení, tak sa v rámci toho vyrieši aj náhrada škody. Hádať sa nebudem, už sú to nejaké roky, čo som riešil tieto haluze. Čo nič nemení na tom, že na bezdákovi si nič nevezme.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13116
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#539 Nový příspěvek od Čárls »

Taky máš svým zpusobem pravdu ale pokud je celková škoda víc jak 6000 tak už to jde k soudu ono těch podvedených bude povícero a prostě ti hajzlíci si myslí že nad 500 každej mávne rukou a že jim to prostě bude procházet Ono přes držku je jedna věc a druhá že dnes v dnešní době pokud to není při ochraně svého majetku na tvém území je to napadení a tím pádem trestný čin a oni to moc dobře vědí Jediná šance je mít v místě známýho policajta co s tebou dojde k němu a on peníze dobrovolně vrátí .ale to se nestane žádný policajt si to na triko neveme :friends: Brit by ti mohl povyprávět jak je to se zakonem pokud jej vezmeš do vlastních rukou a zmaluješ dotyčného na modro a kdo to nakonec odnese On ví jak to chodí a co si smíš a nesmíš dovolit
I když není žalobce není soudce a pokud je to beze svědku v širém poli divočáci se postarají o zbytek :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Sadra17
Příspěvky: 6110
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#540 Nový příspěvek od Sadra17 »

ten muj toho měl dost na svědomí 8) a o zmalování do modra řeč nebyla :friends:
malej traktorista v malým traktoru

Odpovědět

Zpět na „Inzerce z www“