POZOR NA PODVODNIKA!!!

inzeráty ze sousedních webů, se kterýmí se zde chcete podělit

Moderátoři: Mikro, Milhauss

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#406 Nový příspěvek od ola »

Ahoj, sice to sem až tak úplně nepatří alě šak enom tam pro zajímavosť. Kurva, tož co sa ti vám ně dneskaj přihodilo. Měl sem devětsetpětku ericsona s dobrým foťákem a gdyž ně néni dávné cápnůl párktáť z lěšení a umřél, tož sem si sice kůpíl inačí alě to už néni ono a dotykáč nechcu. V něděľu šméjdím po netě a našél sem tam to samý a tož si říkám, že gvůli tom foťáku, si ho kůpím zaséj aj starší. Tož volám borcovi ze Strakonic a ten, že su první a tož, že prý bývá sice ve Strakonicách alě, že pochodí tady z dědiny, mezi mňů a Zlínen a že tu jezdí a že včiľ přez víkend sem zrovna pojede a tož, že by ně ho moh zebrať. Takže sme sa tak domluvili, že sem jezdí vlakem a že sa zéjdem ve Zlíně alě v pondělí sem si zpoměl, že vlastně nemám řidičák abych si tam do teho Zlína dojél. Chytli ňa totiž cajti a že ukažte ně řidičák a gdyž na to tak hlěďél, tož ně říká a myslíte si, že je eště platný? No a proč by nebýl? No, přeba proto, že ty řidičáky už dva roky neplatíja. A kurva, tož sem si ho nechál udělať nový. No a tož si říkám, šak gdyž ně ho chťél předať osobně, tož musí byť teělfón v cajku a tož mu volám a domluvili ať ně ho pošlě. Také tak aj bylo, dneskaj došél, telěfón vypadál parádně, hodím tam simku, všecko bylo v cajku, zkusím foťák, ten také, zkůšám video a to už, kurva, nešlo přepnůť. Hrál sem sa s tým čudlěm bůhví jak dlůho alě ten je totálně v piči. Hneď mu volám a nejedenkrát alě ten už telěfón nebere. kurva, tož asi tak, zkusím to ešče zítra alě abych pravdu řek, tož už tom moc nevěřím, protože aj méno na téj dobírce je jakásik ženská.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#407 Nový příspěvek od elbarto »

Tohle je bohuzel neresitelny problem. Kdyz zacinal internet posilali sulini kemeny misto zbozi. Ted prijde spravna vec, ale je nefuncni. Prodavajici tvrdi bud, ze v telefonu upozornoval na problem nebo za to muze posta a pred odeslanim to fungovalo. Konecna. Navic si davaji bacha, aby zasilka nesla pres pet litru a nespadli do trestnaku.
Dalsi kategorii jsou naprosty dementi, kteri maji dle jejich nazoru ulozenky. Ted mi ocas (viz podvodnici) chtel vnutit nastroje za 450E udajne nove. Co nebylo okousane od obrabebi to bylo rezave ...

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Hlava Mrtvola:

#408 Nový příspěvek od elbarto »

Doposud relativne slusny prodejce (jen proto zatim neuvadim jmeno) vetese se mi pokusil prodat tuto hlavu, skoro za 6 litru. Hlavu mi nabizel jako ulozenku (klasika) a byl velky profik. Po zjisteni stavu pri prodeji zase uplne nicemu nerozumi, nevi, mozna, nahoda, hrozne ho to mrzi a podobne kydy ... ?? Hlava je nabourana a nefuncni. Na burzu se s tim boji, aby si ho pristi konani kupec nepodal coz uz jsem zazil. Nespokojeny kupec si pristi burzu prodejce (ted nemluvim o tomto) nasel a zkratka mu natankoval delo. Ale to odbocuju. Je pravdepodobne, ze se objevi na najakem bazaru nebo foru. Tak si dejte pozor.

Obrázek

bratrH
Příspěvky: 892
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#409 Nový příspěvek od bratrH »


bratrH
Příspěvky: 892
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#410 Nový příspěvek od bratrH »


bratrH
Příspěvky: 892
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#411 Nový příspěvek od bratrH »

Pokud se rozhodnete koupit tento stroj , učiním jmenování do lodní společnosti tak, aby mohli přijít a vyzvednout . Budou provést kontrolu a poté , že vás bude kontaktovat a zašleme fakturu se všemi detaily týkající se dopravy a platby.

Pak budete muset provést platbu na ně zbytek roku (Eur 2000 navíc 400 EUR při přepravě na bankovní účet společnosti ) a jakmile jej obdrží , budou dodávky začnou . Budete mít 10 dní ke kontrole traktoru , a pokud žádným výrazným důvodu , technický důvod, proč nejste rádi, budete dostávat své peníze zpět a budu ten, kdo bude podporovat náklady na návrat.

Dokonce i když jste platbu předem nebudu mít přístup k penězům , dokud se zobrazí stroj a zkontrolujte, zda není po dobu 10 dnů .

Pokud souhlasíte s mými podmínkami pošlete mi vaše údaje (jméno a příjmení, adresa dodání a telefonními čísly) , takže můžeme pokračovat v řešení.

Celkově budete muset zaplatit Eur 2400 nic víc .

Moc díky,
Mss. Keira Clarck

picus16
Příspěvky: 183
Registrován: ned kvě 24, 2009 8:38 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#412 Nový příspěvek od picus16 »


Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#413 Nový příspěvek od radas »

http://dum.bazos.cz/inzerat/58764201/Mo ... onalni.php kluci z lesa na jiném foru upozorňují , že se jedná o skládačku něco mezi org a chinou neopravitelné ve značkovém servise

remby
Příspěvky: 9
Registrován: sob led 10, 2015 12:29 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#414 Nový příspěvek od remby »

Jak už bylo zmíněno výše pozor na podvodníky na bazošu. Před nedávnem se tam objevil inzerát na 70ku s předkem asi za 80 tisíc. Vše plně funkční, ale když sem se o to začal zajímat, tak mně po chvíli došlo, že to asi pravda nebude. Když se pozorně podíváte na ty obrázky, tak poznáte, že to jsou fotky ze zahraničí a to je jako kupovat zajíce v pytli. Takže pozor ať jim nenaletíte.

Uživatelský avatar
Minik 070
Příspěvky: 499
Registrován: sob říj 10, 2015 1:02 pm
Bydliště: okres Nový Jičín

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#415 Nový příspěvek od Minik 070 »

Zdravím,má někdo skušenost s tímto pánem ?prodává 2511 a http://stroje.bazos.cz/inzerat/60572674/Zetor-4712.php

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#416 Nový příspěvek od chuck77 »

Dobrý den, nejen prodejců celých strojů je plný net a bazary - samo že strojů nejetých v zemědělství, co jen tahali vlečku po fabrice, ale i různých překupníků na různé agregáty, či blbostí (viděno dřívější optikou) jako jsou origo ladní lampy na blatníky 3011-4011, přístrojáků na 3011 atp.. V tom sou taky pěkný peníze a hlavně rychle vydělaný.......chuck77. P.S. Každé zboží má prý svého kupce, takže to nechme na kupujícíh, jestli na za novou zadní lampu na Z3011 vyhodí 15000,-Kč - cena byla k vidění na jedné burze ND.
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

ferror
Příspěvky: 188
Registrován: pon úno 11, 2013 7:55 pm
Bydliště: Dolní Žandov
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#417 Nový příspěvek od ferror »

Ač se to přímo netýká tématicky tohoto diskuzního fóra:
na bazoši se pohybuje člověk jménem Lukáš Janota (winterventyr@seznam.cz / 737149689 / Orlová).

Má drahá polovička od něj chtěla koupit formičky na cukroví. Bez problému komunikoval, slíbil odeslání ihned po připsání peněz na účet. Poté, co partnerka peníze poslala, přestal s ní komunikovat. Když asi po dvou týdnech stále nic nepřišlo, podívali jsme se na bazoš a hle, formičky stále na prodej. Zkusil jsem je koupit a reakce byly velmi rychlé - formičky byly k dispozici, odeslání hned jak přijdou peníze na účet. Tvářil jsem se jako velký nedůvěřivec, vyžádal jsem si od něj poštovní adresu a telefonický kontakt (jinak tam sice má tel. uvedený, ale nezvedá neznámá čísla). Mezitím mé partnerce odpověděl na email s tím, že je teď v nemocnici, formičky již poslat nemůže a až jej pustí domů, tak peníze vrátí.
Když jsme se telefonicky spojili, hrál jsem divadlo, že je to dárek na poslední chvíli a chci mít jistotu rychlého doručení. Tak mi potvrdil, že je doma, zboží pošle hned po připsání peněz na účet (jen s tím, že chodí do práce, tak podle možností)
Na to jsem mu sdělil, že peníze měl na účtu již před několika týdny, tak ať to pošle na adresu, kterou mu partnerka udala nebo vrátí peníze. Po delí pauze, kdy nebyl schopen slova jsem se dozvěděl, že teď nemá peníze. Za odměnu dostal termín, že balík/peníze pošle do konce týdne, jinak to budu řešit dále. Balík skutečně došel a ve bylo v pořádku. Neslyšel ani nečetl jsem ani slůvko lítosti, považuji jej tedy za svého druhu individuum nebezpečné případným zákazníkům. Ale to třeba byla jen náhoda.
VW Oldies Club
SRAZ POSTARŠÍCH (nejen)VOLKSWAGENŮ - STAŘEŠINKY: 1.-4.6.; ATC Jesenice; Jesenice u Rakovníka. Přidej se k nám....

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#418 Nový příspěvek od mastnacek »

Mozna to sem taky nezapadne, ale si postezuju aspon. Dnes jsem mel jit znovu okouknout traktor tady u nas ve vesnici Steyr 190
https://www.sbazar.cz/simona.volencova/ ... nakladacem

Byl jsem se na nej divat v nedeli vecer, vsechno dobry, domluvili jsme se na cene 45000 s tim ze druhej den se s nim prijdu projet a vic okouknout. Druhej den me vola sam od sebe ze nebude doma ze muzu prijit dalsi den ze me pocka. Ja jelikoz jsem nebyl skalopevne rozhodnutej ze jakejkoli traktor koupim, tak jsem si to dnes hodil na papir + - a vyslo me ze ne. Tak mu volam ze se omlouvam ze z tohodle duvodu to musim odrict. A von jen, vsak uz je stejne pryc. Na prezdrzku. Je videt ze je to naplava, rodilej by se mnou takhle nevyjebal. Toz to je vse :)

mark
Příspěvky: 867
Registrován: čtv lis 11, 2010 6:26 pm
Bydliště: Praha Troja

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#419 Nový příspěvek od mark »

https://www.novinky.cz/vase-zpravy/stre ... izeli.html
Neopatrnost a důvěra se nikdy nevyplatí... :pistol:

Uživatelský avatar
Dvordy
Příspěvky: 2105
Registrován: pon črc 09, 2007 8:50 am
Bydliště: Táborsko

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#420 Nový příspěvek od Dvordy »

Bohužel to není neopatrnost, ale hloupost si myslet, že koupí John Deera s nakladečem za 4500,- EUR. Tak trochu přemýšlím a kouknu se na internet a vidím, že ceny těchto traktorů jsou někde jinde a vidím, že je něco špatně.
Zetor 4011, Zetor 7341, JCB 3C III

Odpovědět

Zpět na „Inzerce z www“