Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#9076 Nový příspěvek od zelenac »

Britt píše: pát led 21, 2022 7:12 pm Právě jsem si přečetl kandidáty na příštího prezidenta ČR a navrhuji zrušit tento stát a území připojit ke slovači. Ta jejich koza je 100x přijatelnější, než tahle jelita.
https://www.novinky.cz/volby/prezidenta ... d-40384232
Aby si sa nedivil!Ta nasa ''koza'' by bola prijatelna v chlieve,ale na hrade je prinajmensom rovako skodna,ako ti picusi z vasej kandidatky.Jej jedina(velmi nebezpecna)''prednost'' je,ze je dobra herecka a vie paradne posobit na city volicov,ktori vnimaju viac vyzor a intonaciu prejavu,ako obsah a dopady toho prejavu.Pre slovensko ako stat je asi najnebezpecnejsia a najskodlivejsia zo vsetkych prcidentov,ktori po prevrate prdeli do kresla.Takze taky uzitocny tvor ako je koza by som si nikdy nedovolil zrovnavat s tou osobou.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#9077 Nový příspěvek od Britt »

No vidíš, já myslel že je moudřejší. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#9078 Nový příspěvek od zelenac »

Ja nevravim,ze je blba.....skor vychcana a falosna,bez svedomia a bez charakteru.....kua,takze ma vsetky predpoklady stat sa ''uspesnou politickou'' :( .

cenda.t
Příspěvky: 1548
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Politika, neshody, atd. V

#9079 Nový příspěvek od cenda.t »

V tom seznamu chybí ještě tři osoby: Spejbl, Hurvínek a Kašpárek... :typek: A bude to komplet... :pistol: A můžeme se jít všichni pást... :stavka: :obchod:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#9080 Nový příspěvek od Britt »

Čendo, opilej Špejbl chce kandidovat. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#9081 Nový příspěvek od hobr »

Který to je? :-/
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Politika, neshody, atd. V

#9082 Nový příspěvek od tomous »

Jen se zeptám:ví někdo něco o prodeji voj.prostoru Milevsko?

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Politika, neshody, atd. V

#9083 Nový příspěvek od creative »


Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#9084 Nový příspěvek od Fizz »

Ekonomicky?

Pokud je to levnější na doručenou tunu než vlastní (ČR) tak to dává smysl, i s ohledem na to že vlastní zdroje nevyčerpáváš. Viz treba nakupy železa Rakouskem po revoluci.

Ekologicky?

Zřejmě blbost.



Jako vždy, jde o úhel pohledu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

cenda.t
Příspěvky: 1548
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Politika, neshody, atd. V

#9085 Nový příspěvek od cenda.t »

Laik žasne, odborník se diví... :-/ Ekonomické perpetuum mobile.... :pistol: No nekup to za ty prachy... Do Ostravy se taky vozí bramy (předvalky pro válcování plechů) z Brazílie a Nová ocelárna ve Vítkovicích je firmou Trojek rozebraná.... Ato se vyplatí... 8) Ať žijí emisní povolenky :-/

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#9086 Nový příspěvek od Fizz »

A zůstane jen prázdná krabička.

A spousta panáčků s razitkama.

Kolik se čeho spálí cestou nikdo neřeší když to NENÍ U NÁS!

Had si požírá ocas.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#9087 Nový příspěvek od Čárls »

Hoši zapomněli jste na doby kdy to uhlí a železnou rudu sem valili z ruska na slovensko Východoslovenský železárny kde tavili další zpracování bylo v ostatních železárnách v čechách
a my jim zpět dovalili ocel a stroje Proč? protože naše ocel byla vyhlášená kvalitou 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#9088 Nový příspěvek od imaginaro »

Že bude Soukup kandidovat na presidenta jsem říkal kolegům už v komunálních volbách 2018 a nikdo mi to nechtěl věřit. Bylo evidentní jak si populisticky připravuje půdu u voličů při rozhovorech v pořadu "týden s presidentem", Bylo vidět jak volí slova aby nenaštval zemanovy voliče a dokonce aby se jim zalíbil, tak Zemanovi podlizal. Jinak z těch kandidátů bych vybíral max.mezi třema a to počítámi některy co jsou v seznamu na koncu, kteří kandidaturu ještě ani neoznámili. Můj oj osobní názor je, že Kalousek nebo Paroubek by byla národní tragedie, ještě větší než Zeman v době svého druhého zvolení. Nynější stav je už ovšem nedůstojný pro tento úřad.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

fikejz
Příspěvky: 5993
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#9089 Nový příspěvek od fikejz »

Na jednu stranu je dobře, že naše zásoby zůstanou kde jsou. Ale je otázkou, zda se k nim vůbec někdy v budoucnosti bude dát dostat. Na druhou stranu ten dovoz by dozajista přestal být výhodný, kdyby se mělo zaplatit za emise CO2 během těžby a dopravy stejné výpalné jaké platíme zde v Evropě! Tohle je poprvé v historii, kdy nějaké území znevýhodňuje daní produkci u sebe doma! Holt v tý Bruseli rozhoduje evidentně jeden "anštajn" vedle druhýho.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#9090 Nový příspěvek od Fizz »

imaginaro píše: ned led 23, 2022 6:32 pm Fizz:
To už je na tobě, jestli se k těm co jsem popsal řadíš, nebo ne. Já psal vlastní zkušenost kterou vidím všude kolem.
Já jen říkám že nelze paušalizovat.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Zamčeno

Zpět na „Putyka“