Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#8986 Nový příspěvek od Britt »

Já to nikdy nezkoušel, stejně jako otázky Václava Hlodavce, protože když ho vidím, mám okamžitě sto chutí tu bednu vyhodit oknem.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8987 Nový příspěvek od hobr »

Vzpomínám na svého otce - měl pořád puštěnou telku (většinou ČT24). Přijel jsem na návštěvu, chvílu jsme vykládali a na obrazovce Hlodavec. Otec se chtěl dívat, tak jsem se rozloučil a jel domů. Bylo mi z toho smutno...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#8988 Nový příspěvek od Čárls »

Víš ja si to chtěl na chvíli poslechnout a tak sem si to zapnul a po chvilce zas vypnul 3x Ono je to na palici co vymýšlí místo aby šli cestou selského rozumu a Babiš si chce vydláždit cestu na hrad či do předčasných voleb jak to tak pozoruji Má media a furt jen vandruje No tak jak se vybarvil je pěkný zmetek Ono opozice nyní tvrdí mame furt menši narust jak vyspělý země v zadluženosti ale Ono to je asi trochu jinak rozhazoval pokud mohl místo aby šetřil
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Politika, neshody, atd. V

#8989 Nový příspěvek od chuck77 »

Peťan a Víťas to dávali na pohodu😉.Zoufalci ala putzfleci bývalého komunisty a jeho kámoše v tomdle švindlu je nerozhodí🙂.....
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Politika, neshody, atd. V

#8990 Nový příspěvek od creative »

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... prekvapily

TO je hovádko. Sám má majetek za 74 miliard, ale o nás má starost, že jsme si polepšili o 25 tisíc na osobu. Snad nám to nezávidí .Však nám od toho pomůže na cenách, beztak mu patří většina česka.
Snad jsem nebyl vulgární, ale toto má být prezident ?

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... y-40339169

Jaksi pozapomněl, že u státu máme ovšem dluh 250 tisíc na osobu.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#8991 Nový příspěvek od Čárls »

Co chceš dláždí si cectu kecama a lže jako dycky ještě že vláda má nadpoloviční většinu Jaksi zapomíná že nastoupil po utahování opasků a nastartovaný ekonomiky a nešetřil na ničem teda hlavně na sobě
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#8992 Nový příspěvek od bourač »

vyhrabávat 2 roky starý pomluvy na bývalého premiéra je trapné.
74miliard, :-/ snad uplně všechno nenakradl
i kdyby ukrad 73 pořád má 1 000 000 000 vydělanou poctivou prací.
Kolik máte vy?
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8993 Nový příspěvek od hobr »

Na Babíška mi "nešahejte" :tyty: . Ještě rádi se k němu budeme (ve volbách) vracet :ano: , až se ta "pátá kolona" rozsype :evil: ...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. V

#8994 Nový příspěvek od duchodce »

bourač píše: pát led 14, 2022 8:25 pm vyhrabávat 2 roky starý pomluvy na bývalého premiéra je trapné.
74miliard, :-/ snad uplně všechno nenakradl
i kdyby ukrad 73 pořád má 1 000 000 000 vydělanou poctivou prací.
Kolik máte vy?
A on si to vezme do hrobu ? Dal práci jinejm ,že nejednal někdy úplně čestně /tím ho neomlouvám/ ale to asi bude u všech těhle velkopodnikatelů. A hlavně pokud jsem sledoval novináře /moc tedy tisku nevěřím/ tak pokud vím, nemá toho moc vyvedeného /odkloněného :smich: / někam do zahraničí. A konečně všichni i jeho rodina mají jednu hubu a jednu pr..el ....víc toho nesežerou nežli každý z nás....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#8995 Nový příspěvek od zelenac »

bourač píše: pát led 14, 2022 8:25 pm vyhrabávat 2 roky starý pomluvy na bývalého premiéra je trapné.
74miliard, :-/ snad uplně všechno nenakradl
i kdyby ukrad 73 pořád má 1 000 000 000 vydělanou poctivou prací.
Kolik máte vy?
No,ja osobne si myslim,ze kazdy z nas ma poctivou pracou vydelanou minimalne polovicu majetku,nie jednu sedemdesiattretinu ;-) .Keby kazdy z nas mal ukradnut 73milard..... :-/ .
Inak,ak sa pametate,vravel som,ze repkac je sice zlodejska svina,ale po nom pridu take svine,ze vam za nim bude este luto.U nas je to podobne....
Velka cast volicov mi pripada ako zena ktora sa rozvedie s chlapom ktory chlasta.A vezme si ineho ktory chlasta este viac a na dovazok ju este aj mlati :-/ .No a nasi volici si namiesto zlodejov a podvodnikov zvolili zlodejov a podvodnikov reznutych mafianmi,smazkami,pometencami a vlastzradcami.U vas to bude daco podobne.....mozno okrem tych mafosov.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#8996 Nový příspěvek od Cobrow »

V Čechách to máme jako tradici, že obdivujeme, oslavujeme a tíhnem k vrahům, podvodníkům, zlodějům a grázlům.....

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#8997 Nový příspěvek od zelenac »

Akoby nas jedna mater mala :( ....u nas je to presne rovnako.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8998 Nový příspěvek od DYK »

No nevím co je tapnější. Jestli vytahovní něšeho, co je dva roky staré, nebo obhajoba expremiera. Jste se nikdo nedívali na Mrázka? Ne film, ale dokument. Tam se mmj. mluvilo o Setuze. Pořád nic? Jak to asi tak bylo v těch mafiánských devadestkách Mrázek, Pitr a konečný majitel Setuzy?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#8999 Nový příspěvek od Britt »

Mrázek byl náhodou dobrej vykuk. Sbíral informace o šupárnách tehdejších politiků a nechal si platit držhubné. Není tajemstvím, že ho vládnoucí klika nechala oddělat a vyšetřování bylo nápadně rychle ukončeno.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#9000 Nový příspěvek od fikejz »

Darmo mluvit, je to naprostý výkvět, jeden lepší než druhý. Všechno to má počátek v dobách, kdy Klaus, coby tehdejší ministr financí, řekl, že nerozezná špinavou stovku od čisté. A co se agenta a jeho"vydělaných peněz týká, co na tom že část "vydělal" poctivě, i kdyby to nakrásně bylo víc než půlka, tak nebýt té nepoctivé části nebylo by ani té druhé.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“