Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
z4011be
Příspěvky: 2005
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: Politika, neshody, atd. V

#4276 Nový příspěvek od z4011be »

Nesleduju kauzu detailně, ale není stávka proto, že slíbili přidat 15 % a v reálu dávají 8 + 2 % ?

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#4277 Nový příspěvek od DYK »

A nejsou ty požadavky od nich už přes čáru? Obzvláště oproti "ostatním"? Nebo to jsou nadlidi? Je přece jasné, že výsledkem vyjednávání je kompromis a ne co si odbory nadiktují. Aspoň se někteří nemuseli omlouvat žákům, že nestávkují. To je taky učitelská "úroveň", omlouvat se že se bude učit!! Ať promluví dlouholetí učitelé!!! Jasně řeknou, že nikdy tolik peněz neměli!!!
Jak Babiše nesnáším, tak mu dávám za pravdu, že spíše se bojuje o odborářskou image než o platy.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

tomous
Příspěvky: 3131
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Politika, neshody, atd. V

#4278 Nový příspěvek od tomous »

Kur.a tak ať to nedělají..... Děcka se ve škole hovno naučí. Učitele je nemůžou řezat,když dělaj bordel...... Nechápu

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Politika, neshody, atd. V

#4279 Nový příspěvek od Leo »

Na srazech ze základky vzpomínáme na učitele, kteří se s námi nemazlili a rovnou liskali. Tito učitelé taky uměli naučit a místo poznámky jednu střelili. Říct to doma, tak to schytám ještě jednou, protože někteří učitelé řezali už naše rodiče. A ty na ně nedali taky dopustit.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Politika, neshody, atd. V

#4280 Nový příspěvek od vitex »

tomous píše:Kur.a tak ať to nedělají..... Děcka se ve škole hovno naučí. Učitele je nemůžou řezat,když dělaj bordel...... Nechápu
Omyl kamaráde,stačí dát učiteli písemné povolení.To bys viděl jak je od té doby Eliška hodná a pozorná.Samozřejmě doma to má nastavený stejně,jak píše Leo.

123
Příspěvky: 1123
Registrován: pon led 07, 2013 3:51 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#4281 Nový příspěvek od 123 »

tomous píše:Kur.a tak ať to nedělají..... Děcka se ve škole hovno naučí. Učitele je nemůžou řezat,když dělaj bordel...... Nechápu
Jenže jestli ono tohle není spíš o rodičích než o učitelích. Mě některý ze synů říct, že ve škole byli drzí nebo vyváděli tak, že jim učitel musel jednu vlepit, tak to bych je seřezal jak psy a dohlídnul bych si, aby se mu táhli omluvit. A to samé táta mě.
Jenže dneska mi připadá, že pro dnešní rodiče je špatný vždycky jen ten učitel a chudák děťátko nic, to muzikant

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#4282 Nový příspěvek od DYK »

Kerý děcko kdy nejdřív řekne, že dělali to či ono!!! Vždycky jen řeknou, že dostali po hubě. Jenže už se doma neptají proč a jdou hned na učitele. Nikdo nezmění to, že hned po zásluze pár po hubě je lepší, než o tom za měsíc planě tlachat na rodičovském sdružení.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

123
Příspěvky: 1123
Registrován: pon led 07, 2013 3:51 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#4283 Nový příspěvek od 123 »

Samozřejmě že neřeknou, to bych ani já jako děcko neřek. Ale moc dobře jsem věděl, že by táta vůbec nezkoumal, proč jsem dostal od učitele viks a bez váhání by mi hned přidal a to pořádně. A zrovna tak to věděli i synové

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#4284 Nový příspěvek od Čárls »

Jo a řešit třeba šikanu a pod. Nás učitel vytáh za dveře proplesk a byl klid doma sem neřek nic dostal bych dvakrát tolik ale jen o tom to není Děcka vědí a zavolaj linku bezpečí a mají pruser učitelé nejhorší je to že i na rodiče jej dokáží zavolat a blbnout obzvlášť tam kde je z rozvedené rodiny
Víťo neříkej že Eliška je takový magnet na prusery to bych do ní nikdy neřek :smich: že by po dědečkovi ?
Jo nadělal jsem se za mládí ptákovin,ale vždy byl pak zasloužený trest :smich: Občas měl řemen posvícení obden :smich: :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Politika, neshody, atd. V

#4285 Nový příspěvek od vitex »

Eliška není magnet ale znáš to,parta stáhne všechny.Já nezpovídám a řeším to po svém.Bohužel má smůlu-přísné rodiče a prarodiče.Takže to schytá chuděra 3x.
Jakou linku bezpečí?To musela vymyslet nějaká kráva.Bezpečí je vždy doma.
Naposledy upravil(a) vitex dne stř lis 06, 2019 9:35 pm, celkem upraveno 1 x.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#4286 Nový příspěvek od hobr »

Shlédl jsem video v tomto článku a je to fakt "síla":https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... tni-602420
Druhé video (Josef Laufer) je skoro stejné (s odstupem několika let)... :zly:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#4287 Nový příspěvek od Čárls »

vitex píše:Eliška není magnet ale znáš to,parta stáhne všechny.Já nezpovídám a řeším to po svém.Bohužel má smůlu-přísné rodiče a prarodiče.Takže to schytá chuděra 3x.
Jakou linku bezpečí?To musela vymyslet nějaká kráva.Bezpečí je vždy doma.
https://www.linkabezpeci.cz/ tohle vymysleli blbci chápu jsou děti co jsou týraný a pak by to mělo opodstatnění ale bohužel i vlastní dítě na tebe dokáže poštvat sociálku
Parta táhne známe a prusery jdou s nima a občas nemalý ale ex .Podle mne je Eliška velice rozumné děvče sice jsme se bavili jen chvilku cestou do stodolní ale pokud ji to vydrží to co chce má za mna palec nahoru Konstruktéři a s dobrým základem jsou potřeba 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Politika, neshody, atd. V

#4288 Nový příspěvek od Leo »

Sestřenice mladej dostal záhlavec za to, že dělal doma bordel a neuklidil po sobě. Jak je to učili ve škole, hned volal policajty a sociálku, protože je týraný. Sestřenčin chlap seděl celou noc na policajtech a ve vazbě, sociálka řádila a mladej měl radost, jak potrestal rodiče. To mu bylo 10let.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#4289 Nový příspěvek od Britt »

To je dnes běžná praxe u mladých. Známý má 2 dcery. když jim bylo cca 14, přišly za ním, že jim bude dávat měsíčně 500 a další pětikilo na kredit, jinak zavolají na dítě v nouzi, že je znásilnil a taky že jo. Půl roku v kriminále ve vazbě, manželka se s ním rozvedla a děvenky až u soudu kápli božskou.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#4290 Nový příspěvek od Čárls »

Prostě je to na hlavu já říkám škoda rány která padne vedle Ono se to jim vše vrátí až budou mít vlastní děti Prostě EU a ti naši pitomci ve vládě to nám byl čert dlužnej
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Zamčeno

Zpět na „Putyka“