Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6102
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#8806 Nový příspěvek od fikejz »

Stát - vláda předstírá, že vydává smysluplná , promyšlená a odúvodněná rozhodnutí a obce (občané), v tomto případě městská část předstírají, že je dodržují. Jak prosté.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Politika, neshody, atd. V

#8807 Nový příspěvek od vitex »

Ještě,že nic nemusím předstírat.Seru na všechno,jak na placatej kameň.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8808 Nový příspěvek od hobr »

Důchodce - jde o byznys a peníze jsou nadřazeny všemu... :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#8809 Nový příspěvek od Čárls »

Babiš to opětovně posral když sem mu psal ani neodepsal Jedno a to samé sem psal i Fialovi a kupodivu odpověděl Jednalo se o nakažený (očkovaný ) Dcerka onemocněla koronáčem lehky pruběh ale ti pitomci jejího druha ve společný domacnosti je očkovaný tak hurá do práce Prostě je to na palici Fiala mě odepsal poděkoval a bohužel zatím nevládne že u vesla je furt babiš až pojmenování vlády
Podle mne Babiš je kretén 1 řádu a kdyby blbost nadnášela tak máme další planetu v sluneční soustavě
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#8810 Nový příspěvek od bourač »

s tvým hodnocením Babiše souhlasím.
Do zdravotnictví se pouštět neměl, tím si to podělal nejen u mě.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#8811 Nový příspěvek od Čárls »

Dnes sem se dověděl z druhé ruky že to s těmi očkovanými a testy či karanténou je prý dokonce záměrné , že jde o to promořit a zjistit jak vlastně vakcína funguje či nefunguje
No jestli je tenhle hoax pravda či ne nevím ale osobně muj názor nebude daleko od pravdy Prostě tenhle idiot a jeho vláda by zasloužila ke zdi .
Jen potichu doufám že Fiala bude takový jak mluví a rovný doufam jen z toho duvodu že mi odpověděl a poděkoval což semi ještě nikdá u nikoho když sem politikovi napsal nestalo
Ps píši vždy slušně když někomu píší někam
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8812 Nový příspěvek od hobr »

Nikdy jsem nikam nepsal, považuji to za zbytečnost. Politik (pokud odpoví), se stejně z problému vykroutí...
Fialu nehodnotím - ještě nic neudělal. Stejně mi připadá "divný", když chce vést ten slepenec.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#8813 Nový příspěvek od bourač »

Karle ale ten Fiala má partičku (nejspíš studentů) kteří doma po večerech odpovídají na takové maily.
Mají nějakou obecnou předlohu. A tipuji cca 10Kč / odpověď.
Snad si nemyslíš že tvůj podnět Fiala vůbec viděl. :D
Jinak co se nového premiéra týče - když ho tak náhodně někde zaslechnu či uvidím - ještě jsem nezaznamenal jedinou myšlenku, jen obecné kecy kterými nikomu neublíží. Jen nasírá lidi kteří by už rádi nějakou vizi.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

creative
Příspěvky: 2823
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Politika, neshody, atd. V

#8814 Nový příspěvek od creative »

Bourači, nepodceňuj lidi. Nevím proč by to nemohlo tak být, jak píše Karel. Každopádně 14 dní zpátky v neděli byl na Primě Jan Bartošek z Kdu a obouval se tam do lidí, neočkovaných, že dělají bordel a já mu večer , poslouchal sem to v radiu na šichtě , psal zprávu na FB -messenger. Do 15 minut odpověděl. Vyjadřoval se tam k Holandsku, že tam dělají neočkovaní nepokoje. Bodejť, když někomu berou práva.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#8815 Nový příspěvek od Cobrow »

Ještě pár let zpátky jsem si o spoustě lidí myslel, že se umí podívat na daný problém, nebo osobu zcela nezaujatě, a udělat si nezaujatý názor, závěr....
Hodně jsem se spletl. ..

fikejz
Příspěvky: 6102
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#8816 Nový příspěvek od fikejz »

Psal jsem kdysi mladýmu Klausovi - odpovídal jeho asistent, ale to je v pohodě. Od toho ho má, a je fér přiznat, že odpovídá asistent. Z odpovědi bylo patrné, že se danou věcí zabývají a že ji chtějí řešit (a taky podle toho pak Klaus jednal v parlamentu). Pak jsem psal ještě Sobotkovi (tomu z Vrchlabí) kvůli novele silničního zákona a zákazu předjíždění cyklistů. V odpovědi bylo vidět, že problém úplně nepochopil, ale byl proti přijetí v tehdy navrhovaném znění. Stejně to nakonec poslanci proti senátorům protlačili a po novém roce se můžeme těšit na poštou do vlastních rukou doručené veselé momentky s cyklistou na silnici, která je užší než ... takže: "správní orgán má za prokázané, že jste nedodržel předepsaný minimální odstup, čímž jste se dopustil ..." a jestli to bude opravdu § zákaz předjíždění je to tuším za sedm bodíků => ještě jednou a pá pá papíry.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#8817 Nový příspěvek od bourač »

creative píše: čtv pro 02, 2021 5:46 pm Nevím proč by to nemohlo tak být,
to je naivní představa že nějakej vysoce postavenej potentát má čas odpovídat osobně na dotazy nebo připomínky od občanů.
Takovej člověk má den rozpočítanej na minuty pár dnů předem. Nehodnotím jak ten čas tráví, co užitečného ve prospěch společnosti tvoří.
Ale určitě nemá čas osobně odpovídat. Vysoký úředník má na to celé oddělení a kandidující uchazeč jistě také.
Dostává k rukám pouze nějaký výňatek, přehled, případně extremní případy.
Takových mailů mají denně stovky. Ten Bartošek je nikdo, ten mohl odpovědět osobně.

Prostý traktorista (bez urážky) nemá ponětí jak to tam nahoře funguje
- stejně jako potentát se zaručenou tučnou výplatou nemá pojem jak fungují prostí lidé dole.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#8818 Nový příspěvek od Čárls »

Mate pravdu Má tým sám by asi takový množství nezvládl Já byl rád že vubec odpověděl Lotr Babiš se ani nenamáhal na stejný dopis s jiným oslovením odpovědět

Kód: Vybrat vše

Dobrý den, vážený pane Fingere,

děkujeme za Váš podnět, předávám jej kolegům. Jen připomínáme, že u moci je stále vláda Andreje Babiše, která tak nastavuje platná opatření.

S přáním příjemného zbytku dne,
za tým Petra Fialy, Vojtěch
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#8819 Nový příspěvek od zelenac »

Orwel1984,alebo navrat komunistickej strany a stb na slovensko.....
https://aeronet.cz/news/video-slovensko ... ent-512085
...ten koment je trefny a aj prejav sudruzky kolikovej ma daco do seba....od 3tej minuty.My starsi sme to zazili,nepoucili sme sa z toho a tak to zazijeme zas :( .

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#8820 Nový příspěvek od imaginaro »

pardon na zdroj, ale jinde to bylo taky :-/
https://www.tydenikhrot.cz/clanek/hlavn ... d=14425606

aneb jak se budeme v budoucnu vlídně oslovovat pokud se něco zásadně nezmění k lepšímu

"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Zamčeno

Zpět na „Putyka“