Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Politika, neshody, atd. V

#916 Nový příspěvek od chuck77 »

stydím se :vysmech: …….no nic hlavní je sledovat jak to s váma/náma agent koulí a je to síla......jiný účastníci jednání tvrdí něco a on zase něco jinýho...jasná agentova konspirace :)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Politika, neshody, atd. V

#917 Nový příspěvek od Brendak »

Kolega v práci říkal zajímavou věc. A možná měl pravdu. Do Babiše se pořád někdo naváží a lidi mají přirozeně tendenci se ho zastat. Jako když se hraje hokej cizích mužstev a jedno prohrává , tak má člověk tendenci fandit tomu co prohrává. To že ten co prohrává dělá skryté fauly , jako píchnutí koncem hole do žeber. Toho si nikdo nevšimne a projde mu to. Asi tak jako Babišovi.

Říká se , že kdo chce psa bít , vždycky si hůl najde. Taky nemám rád , když se někdo do někoho pořád naváží. Ale jestli taky není problém v tom , že na Babiše se ta hůl snadno najde. Pořád jsou kolem něho nějaké nejasnosti.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#918 Nový příspěvek od DYK »

Jaký já jsem zastánce Babiše je zde myslím dostatečně známo, ale jeho "tahy" v akci "sirotci" schvaluju všema deseti. A mám pocit, že se nás od nich snaží ochránit za což bych mu i poděkoval. Hokej do toho nepleť, to není politická zábava, takže jako příměr bída. Mám pocit - aby ses s té Šojdrovky neposral!!! Nebo ona je ta nejčistší okvětí lilie s nejčistšími úmysly? Jak jsem psal, sirotky teda možná ano, ale DĚTI ne starší tři a půl roku. Ne dospívající kozomrdy.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Politika, neshody, atd. V

#919 Nový příspěvek od Brendak »

Šojdrové se tak úplně nezastávám. Dá se taky namítnout , že s touto iniciativou mohla přijít třeba po komunálních volbách. Nebo ten druhý co mluvil po Šojdrové , říkal něco jako "snad děti budeme moct přivést". Takže tam byla pochybnost. Ale Babiš je předseda vlády , tak měl dát jasné stanovisko. Ne aby se to dalo vyložit dvoma způsoby.

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Politika, neshody, atd. V

#920 Nový příspěvek od Brendak »

Tady je video z vystoupení po jednání. Ten co mluvil hned po Šojdrové. https://www.novinky.cz/domaci/484028-ba ... nkyni.html

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#921 Nový příspěvek od DYK »

Ty a kdo to byly "ti dva"? Co jsou zač?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Politika, neshody, atd. V

#922 Nový příspěvek od Brendak »

Ten první by měl být Martin Rozumek ředitel Organizace pro pomoc uprchlíků.

https://www.opu.cz/cs/kontakty/opu-praha-centrala/

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Politika, neshody, atd. V

#923 Nový příspěvek od Brendak »

Ten druhý je Václav Hampl. Předseda senátního výboru pro EU. Bez politické příslušnosti. Zvolen za KDU-ČSL Stranu Zelených.

https://www.senat.cz/senatori/index.php?par_3=280

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. V

#924 Nový příspěvek od duchodce »

Brendak píše:Ten první by měl být Martin Rozumek ředitel Organizace pro pomoc uprchlíků.

https://www.opu.cz/cs/kontakty/opu-praha-centrala/
Tak jsem v celé té organizaci napočítal kolem 50 lidí (vč. poboček) . Co asi dělají když tu téměř žádné "uprchlíky" nemáme? A to je jedna organizace .....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#925 Nový příspěvek od DYK »

To je jedno ze seskupení lidí, ze kterých je Brendak PAF!!! Pro mne to jsou darmožrouti žijící z peněz nás všech a pokud by nebyly, nic by se nestalo. Ani nám ani "sirotkům". Takových to skupin lidí je ve státě víc než dost a já nechápu, proč se to živí.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#926 Nový příspěvek od hobr »

Přidám něco o těch "sirotcích":
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/p ... rie-552211
Takže bychom to mohli uzavřít:
Je před volbami :pohar: a je potřeba lidi zaujmout nějakým dojemným příběhem :'( . To nemůže nefungovat! :tyty:
PS. Jak slyším "nezisková organizace", tak se mi otvírá kudla v kapse:
http://migraceonline.cz/cz/uzitecne-zdr ... organizaci
:vztek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#927 Nový příspěvek od DYK »

Taky to vidím i jako jakousi předvolební hysterii svatejch.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: Politika, neshody, atd. V

#928 Nový příspěvek od ZipBene »

hobr to je špatné že se tí otvírá kudla v kapse. Jsou totiž neziskovky co pomáhají a pomáhají lidem co si pomoci nemohou a jsou to Češi. Taky je pravda že stát se na ně dívá divně a moc jim nepomáhá. I když nutno přiznat že je to spíš jak který panák co rozhoduje.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#929 Nový příspěvek od hobr »

Zip - máš pravdu, ALE: velká většina neziskovek jsou "pijavice" ze státního rozpočtu nebo odjinud, ty "slušné" pomáhají a není o nich slyšet - ty odhaduji tak na 10% (nebo méně?). Viz můj příspěvek výše - kolik jich je pro uprchlíky (kteří u nás prakticky nejsou)... A to nemluvím o neziskovkách pro "hnědočechy" a jiné ...
Pak se mi nediv. Celý život jsem řádně pracoval, teď jsem dostal důchod, který není nic moc (relativně - mnozí jsou na tom ještě hůř) a vidím peníze, které se "vyhazují oknem". Hlavně že si mastí kapsy "menežment" neziskovek a "vo, vo tom to je!".
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#930 Nový příspěvek od zelenac »

Nazyvat ''neziskovky'' neziskovkami je vysmech vsetkym obcanom rovno do xichtu.Drviva vecsina z nich su prave ukrutne ziskove a uplatnia sa tam inak uplne nepouzitelne tvory......vecsinou take,co maju nejaku vysku humanitarneho charakteru a jedine co vedia,je po vystudovani natiahnut ruku.
Samozrejme,cest neziskovkam,co pomahaju vo svojom volnom case nasim ludom v nudzi.Ale tych je ako safranu a stat im moc neprispieva.Tito ludia si zasluhuju nasu uctu.
Tie co sa staraju o nasich hnedych....vraj ich je medzi 50-100 a vecsinu penazi,co stat a darcovia davaju pre hnedocechov,minu na svoje fungovanie....cize zisky bez nakladov,staci sa stale ohanat pomocou bliznym,plus ukazat par sikovne nafotenych obrazkov ,ci urobit interviev s tym ''spravnymi uboziakmi''....a korunky sa sypu a sypu :) .Sa cudujem,ze repkac ich uz par nezalozil ;-) .

Zamčeno

Zpět na „Putyka“