Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5385
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Politika, neshody, atd. V

#14446 Nový příspěvek od Tomas6 »

7,5kg... Sekanou mám moooc rád, ale tak velký hlad jsem ještě nikdy neměl. :hm:
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Politika, neshody, atd. V

#14447 Nový příspěvek od ota »

Poslal bych na tu ,,trošku" sekaný Radka z bývalé práce. Na 3 posezení by Ti ji sežral! :D Kdysi dávno v té bývalé firmě byli dva elektrikáři. Jeden co vymyslel sázku a druhej co ji provedl. Že nedokážeš sníst šišku sekaný za hodinu! A jedlík jako nic. Ale můžu si přikousnout chleba a napít vody. OK zítra přivezu šišku sekaný, šišku chleba a šestku vody. Vše se připravilo, pomrájelo stopky zapnuly a jedlík jedl. Bohužel tu šišku nedal za hodinu. Zbylo mu jedno asi 1,5 cm silné menší kolečko.
Jako další sázka byla kilo tekutého medu naráz vypít. Dostal jsem zaplaceno za 2 kg medu ve dvou lahvích. Druhy den po uzavření sázky jsem med donesl. Jedna byla na sázku a druhá když to Radek vypije odměna. No vzal kilo tekutého čerstvého medu a vypil naráz. Vyhrál tu druhou kilovku. Jak se radoval! Atd, takovejch sázek bylo pořát dost. 8)
Tak myslím, kdyby přijel na odpoledne bylo by po sekaný! :smich:

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#14448 Nový příspěvek od fikejz »

Co se dluhu týče, tak jeho zdesetinásobení za posledních dvacet let je dost strašidelné samo o sobě. Připočteme - li k tomu, že jeho výše s přehledem přesahuje roční státní rozpočet, který je navíc pravidelně postihován deficitem - tedy skutečnost, že vláda hospodaří hůř než slíbila, je to čtení pro odvážné :) Jsem docela zvědavý, jaké budou ty letošní výsledky, které se neodvážím ani predikovat. Vzhledem ke všem změnám a událostem, které je ovlivní (desítky miliard do půjčky výrobcům elektřiny, vyšší dané, nějaké spropitné plebsu, válečná daň vs úprk těch co mohou do jiných daňových destinací, vyšší výběr daně z vyšších cen vs pokles ekonomiky kvůli cenám energií ...) to bude guláš!
Ale kdo se bojí, kadí v síni. A strach a peníze jsem nikdy neměl :typek:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Politika, neshody, atd. V

#14449 Nový příspěvek od chobotek »

Oto, já sem neměl hlad, to byl výsledek lenosti. Loni sem chystal maso do mrazáku, je toho ve čtvrtkách okolo metráku a chvíli to dá. Rozdělím to do balíčků a ořez dávám stranou. Většinou se tím pak proberu a třídím to na lepší na guláš a horší k semletí. No a jak už bylo pozdě, shrnul jsem to všecko do jednoho igeliťáku a napsal na něj "burger". Celý rok to tam leželo a když měla přijet větší společnost, byla to příležitost ten balík rozmrazit. Přidal jsem k tomu ještě vepřový ořez, chvíli jsem váhal, jestli jsem to nepřehnal a stejně se to sežralo. :)

No ty buchty jsou z jen kila, přece jen musím napřed zjistit, jak to chutná. No klidně přijeď, visí tu aj jakési klobásy, ale ty do Vánoc nevydrží.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Politika, neshody, atd. V

#14450 Nový příspěvek od jean »

Obrázek

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#14451 Nový příspěvek od bourač »

to je moc pěkný Žáne :D udělej si z toho avatara. :vysmech:

Oto co syrový vejce? Sázka o plato = 2 a půl půllitru. Sázka už nepamatuju o kolik + výdaje.
Prohrál sem, dokázal to vypít (nesměl se poblejt) nepomohlo ani následně několik velkej vodek.
Akorát usnul. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#14452 Nový příspěvek od mastnacek »


zetör
Příspěvky: 1524
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#14453 Nový příspěvek od zetör »

A kdo se dnes v r.2022 chová jako Rusko?Že vlítne na souseda a zabere se si území a mydlí tam civilisty.Stejně jako se ve válce chovali Američani se chovala Francie a jiné země,ale to bylo a kdo to dělá dnes?Se můžeme vrátit do Velkého Říma,do první,druhý světový,yvhladovění ukrajinců Stalinem atd.

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#14454 Nový příspěvek od mastnacek »

Zetorku, ta minulost neni tak daleka, aby se to nedalo srovnat. Jestli to potrebujes mit ve realnym case, tak to zkus pohledat, mozna ze i dneska prave v tuhle chvili jeden stat bojuje s jinym. Me uplne staci tohle srovnani a je to tak.

zetör
Příspěvky: 1524
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#14455 Nový příspěvek od zetör »

To ti stačí hodně málo a tu civilizovanou zemi,která se chová dnes jako Rusko mi sem hoď ještě.

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#14456 Nový příspěvek od mastnacek »

Jses jasne, uz si davas podminku civilizovanou. Co je podle tebe civilizovany to buh sud, takze vis jak... najdi si to sam. Varis z vody zetuooorku. Proste vlka je porad stejna.

zetör
Příspěvky: 1524
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#14457 Nový příspěvek od zetör »

Nic hledat nebudu, když to tvrdíš,tak ten argument dolož.
Rusko s Amerikou jsou snad rozvojové země?👍😄
Válka jako válka pro obhájce Ruska je hodně chabej argument👍

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#14458 Nový příspěvek od *123 »

zetör píše: pát lis 25, 2022 2:38 pm A kdo se dnes v r.2022 chová jako Rusko?Že vlítne na souseda a zabere se si území a mydlí tam civilisty....
Ajéje, ty fakt dokážeš rozesmát, to jsi včera spadl z Marsu nebo odkud?
Co třeba Izrael, co asi tak dělá jejich armáda na Golanech, co myslíš, nebo to není déémokratický stát?
USA v Sýrii, co tam jako jejich armáda dělá na syrských ropných polích, tam to jako neokupujou? A mají tam " jen" 10 základen a staví 11.tou
Jo a Francie za účasti žoldáků z ČR, copak asi tak dělali ještě před nedávnem jako v Mali, byli tam asi na výletě, že jo? Ty už naštěstí ale tamodtud vykopali wagnerovci na žádost vlády Mali do Nigeru
A klidně můžu pokračovat ale naprosto zbytečné

zetör
Příspěvky: 1524
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#14459 Nový příspěvek od zetör »

A jéje sousední?

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#14460 Nový příspěvek od fikejz »

Golany nesousedí s Izraelem? Zetörku, voni sou hlava!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“