Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#11281 Nový příspěvek od fikejz »

Chobotku, asi přestávám stíhat registrovat změny trendu. Jestli to takhle půjde dál, tak mě zavřou, protože někde řeknu třeba, že Mašínové byli odbojáři a oni to už zas budou vyvrhelové! :) (Asi bych si měl začít dávat pozor na ústa ;-) )
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Politika, neshody, atd. V

#11282 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

kolárnu před každej panelák!!hlídanou,vočipovanou.to budou teď trendy pro podnikatelský sektor.aby nemuseli elektrocyklisté tahat svůj bicykl do patra po schodech.vemou si jen baterku. https://mestemnakole.cz/2022/05/olomouc ... i-kolarnu/ 400 km najeto ,tak 0.3 tuny !!!! nákupů převezeno.pár drátů mi na zadním popraskalo,tak sem musel koupit přípravky,bič,stahovák kazety a už to mám přehozený....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika, neshody, atd. V

#11283 Nový příspěvek od Atlan »

Snad ti to vyzdrzi to prvej poriadnej zimy a snehu res buracky. Dufam ze tam mas v okoli dost cyklochodnikov, lebo jazdit po ceste je samovrazda.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#11284 Nový příspěvek od mastnacek »

Sekalsi, ta tvoje elektro"cyklistika" je kontraprodiktovni. Nebud linej jak vepr a slapej pekne kardio. Pri tom nikoho neohrozujes.

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#11285 Nový příspěvek od fikejz »

Sekalsemmalo, něco na tom tvém elektrobicyklu je hodně špatně! Když ti začnou praskat dráty už po prvních pár stech km je to rozhodně na reklamaci. Na mém veteránském bicyklu (kupovaném někdy před třiceti lety) jsem měnil dráty jen, když jsem probrzdil po letech a tisících kilometrech užívání ráfky. Za ty roky tam jsou myslím třetí, nebo čtvrté - daň za ježdění polem nepolem ... a tím spoustě brusného bordelu na ráfcích. Tehdy se holt ještě na kola kotoučovky nedělaly.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Politika, neshody, atd. V

#11286 Nový příspěvek od chobotek »

Ty jsi ale na několikrát neodvezl z kvelbu tři metráky zboží. To se musí někde projevit...
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Politika, neshody, atd. V

#11287 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

zase narážky na váhu elektrojezdce,který splňuje nosnost prověřeného bazarového kola a lehce překračuje naloženým batohem z https://www.akumo.cz/nakupujte-vyhodnej ... kola_k111/ z roku 2018 a nájezdem kolem 11 tis. za 28 tis. dlouho jsem na Lucase od leader fox koukal,líbil se mi ,ale 57 tis. bych já,minimalista za fungláč nedal https://www.okolokola.cz/Leader-Fox-LUC ... gJrEfD_BwE
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#11288 Nový příspěvek od fikejz »

Tři metráky jsem na tom fakt nevozil, jen občas plný bágly na nosiči, pak taky ve své době děti na sedačce, každých čtrnáct dní v báglu na hřbetě dva kýble odřezků z jatek pro psa a pak, když jsem začal krmit granulemi tak jednou za měsíc zase v báglu na hřbetě dvacetikilový pytel granulí. A samozřejmě běžný nákupy. ;-) Jak jsem se přestěhoval na vesnici a přibývali léta, ježdění na kole postupně ubývalo. Taky proto, že jsem zjistil kolik práce udělám doma za dobu, kterou bych na kole strávil na cestě. Je zkrátka velký rozdíl, jestli jsem doma za patnáct minut, nebo za hodinu. A pokud to vynásobím počtem pracovních dní v roce, je to ukrutný rozdíl!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Politika, neshody, atd. V

#11289 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

nemám náký sportovní ambice.je to pro mě dopravní prostředek nově nastalé doby! z kopečka,ráno na 6 km o 10 - 15 minut delší,jak autem takže 20 minut jízdy na kole.odpoledne s nákupem ,do kopečka 45 minut.zatím jsem jednou zmokl,ale spíš z mojí blbosti,že jsem si nezašel do skříně pro ty kalhoty.myslel jsem,že to dám,ale drobnej deštíček se při rychlosti elektrokola násobí.bunda dobrý,tu mám nepromokavou,až zapařovací a vozím jí furt. kdybych měl jednu cestu do práce nad 10- 20 kiláků,tak bych přemejšlel jinak.to je jasný. ekolo je fakt na náký přenášení při parkování těžký.to při koupi promyslete,jak to budete dělat a jestli máte možnosti viz. https://plus.rozhlas.cz/ondrej-neff-na- ... ce-8746396 a tady zabiják delfast pro chobotka ,skutečně nová doba https://elektrickevozy.cz/clanky/ukraji ... m-zpusobem
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
winch
Příspěvky: 2213
Registrován: stř bře 11, 2009 12:08 am
Bydliště: Pov. Bystrica

Re: Politika, neshody, atd. V

#11290 Nový příspěvek od winch »

mastnacek píše: stř kvě 18, 2022 2:15 pm Sledoval nekdo, co ta bloncka na slovaci provedla? Koho vyznamenala?
https://www.youtube.com/watch?v=lOXJWc74wR8
Vedel si o tých vyznamenaných niečo aj pred tým, ako ten obirmovaný komunista Fico drístal tie nezmysly o vojne a povstaní?
Chudák Fico sa snaží aj s tou rozkrádačskou bandou čo tam s ním stojí pred kamerou silou-mocou dostať s5 ku korytám, no väčšina národa ho dávno prekukla, a s týmy +- 12 % sa mu sen o návrate do vlády stráca v nedohľadne. Jediné čo Fico vie dobre, je tlačiť sa Rusákom do zadku, že mu odtiaľ sotva opätky trčia.
Starý, dobrý je to stroj, som rád že mám traktor môj.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika, neshody, atd. V

#11291 Nový příspěvek od Atlan »

[youtube]https://youtu.be/HBUGEFErXxA[/youtube]
Tak bacha aby ste nevyhoreli, stymi elektro bicyklami.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Politika, neshody, atd. V

#11292 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

na úzkost a strach je elektrokolo výborný.jedete na kole,koukáte na přírodu,na les,na zvířátka.to uklidňuje....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Politika, neshody, atd. V

#11293 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

a třeba zejtra si povíme něco o přehazovačce https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... eti-702939
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#11294 Nový příspěvek od Britt »

Zrovna tohodle blbce fakt nemusím.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Politika, neshody, atd. V

#11295 Nový příspěvek od chobotek »

"Dobrá známá" - několikrát se spolu minuli ve dveřích kavárny :D Nemohl by někdo najít víc takových článků, které popisují nějakou situaci jen tak z doslechu? Jo, aha, to jsou skoro všechny :vysmech:
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“