Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#13546 Nový příspěvek od Britt »

Zetore, byl jsi někdy v Polském obchodě? Já tam čuměl do regálů jako bacil do lékárny a hned jsem si tam nakoupil tak kvalitní salámy, o jakých se nám tady ani nezdá.
Tam je to skutečně pouze na rozhodnutí zákazníka, jestli chce ušetřit nebo si připlatí za kvalitu, ale má možnost si vybrat, na rozdíl u nás. Když mi tady nabízeli telecí párky, protože obsahovaly 0,5% telecího masa, tak jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo brečet. Poslal jsem je do řiti a odešel jsem s prázdnou.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#13547 Nový příspěvek od zetör »

Byl.Můžu ti udělat fotku složení párků za dvacku z Polska Berlinki 300g a za dvacetpět Štrasburské 350g od nás z Lidlu oboje v akci.Ty z Lidlu sóju neobsahují.Takže to chce číst složení.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#13548 Nový příspěvek od Britt »

Já teda do Lidlu nechodím, tak nemohu soudit a pokud si neudělám svoji uzeninu, tak jí kupuju pouze od soukromého řezníka. Sice si připlatím, ale vím co jím.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#13549 Nový příspěvek od mastnacek »

Jend@ píše: pon říj 03, 2022 4:36 pm AD polské potraviny-těmhle kecům o nekvalitních polských potravinách hádám věří už jen vymazaný kokot. Jezdím léta přes hranici do Auchanu, Biedrunky a potraviny jsou tam kvalitnější a levnější...což zní jako neskutečná kombinace😀kvalitou mi to připomíná Norsko. Srovnávám s Albertem a Penny.
Chlape, kvalita, jak to posuzujes? Vis hovno z jakyho masa to je, nepoznas, ze to rvali srackama. Ty poznas maximalne jak to zpracovali a ochutili, tim to zacina a konci.

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Politika, neshody, atd. V

#13550 Nový příspěvek od ibanez5 »

Zetorku meleš hovna... do Biedronki chodím a vím co tam prodávají a vím co kupuju a hlavně co se tam koupit dá ... A mimochodem,to co píše seznam,tak to je nádhera už pár let. To je brutálně psaná propaganda... co zrovna české vládnoucí pakáži vyhovuje ...
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#13551 Nový příspěvek od zetör »

Co píše seznam je mi fuk,já mám oboje párky v lednici,tak se uklidni.Polský Berlinki jsou ze sójou.Co víc k tomu chceš dodat. Číst složení a ne jenom koukat na cenu a to všude.Já mám třeba radši maso než rostlinný náhražky,ale dětem zřeba zase chutnaj😄

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#13552 Nový příspěvek od mastnacek »

ibanez5 píše: pon říj 03, 2022 8:13 pm Zetorku meleš hovna... do Biedronki chodím a vím co tam prodávají a vím co kupuju a hlavně co se tam koupit dá ... A mimochodem,to co píše seznam,tak to je nádhera už pár let. To je brutálně psaná propaganda... co zrovna české vládnoucí pakáži vyhovuje ...
S tou info prisly jejich noviny

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Politika, neshody, atd. V

#13553 Nový příspěvek od ibanez5 »

Jelikož si jídlo co kupuju vybírám,ak vím co kupuju. Jestli tam perou nějaký bordel,tak zaleží do čeho,ale pokud člověk řeší složení jídel tady a tam je to 100 a 1...
Mimochodem všimli jste si co se stalo v poslední době u nás s Vídenskými párky? Po dlouhé době jsem si je koupil a připadá mi,že to je s pomletými kostmi 50-50... :-/ a to se tu jí...
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#13554 Nový příspěvek od zetör »

No a tvrdit,že v Polsku jsou kvalitnější potraviny jak u nás je prostě zavádějící i díky skandálům v poslední době,kterých je přehršel.Všichni jsou zaslepení nízkou cenou,nečtou složení a je jim jedno co nahází do košíku, hlavně že je to levný.Sýr,párky,uzeniny a jogurty s náhražkama,máslo s rostlinným tukem atd atd.
Tím nerozporuju,že to tam není celkově lacinější i díky nulový DPH,ale s kvalitou bych byl opatrnější.

mastnacek
Příspěvky: 6972
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Politika, neshody, atd. V

#13555 Nový příspěvek od mastnacek »

Rikam, cist slozeni vam je kluci na hovno. Jde o to, jak ta surovina vznikla, vyrostla prece.

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Politika, neshody, atd. V

#13556 Nový příspěvek od ibanez5 »

No tak si srovnej třeba ryby v konzervě... Tady je to smetí neurčitého tvaru,tam mám normálně filetu.... Máslo oselkové ...oproti naším bílým máslům... Taky neříkám,že všechno,ale jezdím tam na víc jak polovinu věcí do ledničky,ale vybirám si. Šmejdů tam mají hodně.... Prostě je třeba vybírat.
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Politika, neshody, atd. V

#13557 Nový příspěvek od Tomas6 »

To říká víc lidí. I tu od nás. Nejblíž do Polska to máme tak 130 km a jezdí odtud hodně lidí. Vezmou malou dodávku, dvě tři rodiny tam udělají nákup na celý měsíc... Co říkala sousedka tak drogerka, jako prací prášky, aviváže o dost lepší jak to co se koupí tady, konzervy jak ryby nebo třeba maso, nebe a dudy, salámy, klobásy taky prej některé neporovnatelné a cenově to prej taky vyjde výrazně levnějc. To rozpočítají mezi sebe a a už to nevyjde taková darda
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#13558 Nový příspěvek od Cobrow »

Zetörku - to říká někdo, kdo neví o čem mluví. Jezdil jsem tam nakupovat dost často. Teď jsem měl dovču, byl jsem na Jeseníkách - tak samozřejmě Polsko a nákup.
Polský šméčka koupíš hlavně v ČR. Protože to tak chtějí ČEŠTÍ OBCHODNÍCI. Polák je obchodník. Poláci nic špatnýho sami nejedí.

zetör
Příspěvky: 1481
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. V

#13559 Nový příspěvek od zetör »

Viz výše vím o čem mluvím a jezdím tam též a rozhodně tam není všechno kvalitnější jak u nás😄

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Politika, neshody, atd. V

#13560 Nový příspěvek od chobotek »

A on někdo tvrdí, že je tam všechno kvalitnější? Prostě jsou tam kvalitnější věci za lepší peníze. Jestli je nepoznáš, nikam nejezdi. Ušetříš si cestu.

Cobrow: píšu to sem opakovaně, nikdo neojebe Čecha jako Čech :)
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“