Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#7456 Nový příspěvek od hobr »

"Podakovat susedovi" - :hm: ...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#7457 Nový příspěvek od zelenac »

Vies ako sa vravi...../kto orie moje pole,setri pluh moj....aby som ja mohol orat ine polia.... :smich: .Kecam :)...nesmies to brat tak vazne...je to kamionacka hantyrka :typek:

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#7458 Nový příspěvek od hobr »

8)
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7459 Nový příspěvek od Čárls »

No poděkoval bych sousedoj se mi to stát dostane lopatkou mez kulky jako poděkování 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#7460 Nový příspěvek od zelenac »

To by som nerobil,byt tebou.Suseda by potom boleli gulky,nemohol by ti prasit polovicku a ta by potom nedavala len jemu,ale celej dedine :D .Kua,musim to vysvetlit...asi to niekto berie doslova.To si my kamionaci takto robime zo seba srandu,ked kecame o susedskej vypomoci :typek: .Prave my musime byt nasim zenickam vdacni,ze to s nami tak dlho tahaju a vecsina starosti v tyzdni je na ich pleciach.A ja som mojej vdacny bohove a vraciam sa k nej rad :) ...aj ked ma dakedy dokaze nasrat :-/ .To je zivot.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7461 Nový příspěvek od Čárls »

Taky nevíš co je sranda :smich: bylo myšleno obrazně Kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky
Nic ja jen tyhle černý humory a v politice :(
Ono je dnes to u nás na pováženou opozice řvala kvůli nouzovýmu stavu a pak schválí pandemicky zákon který hraničí s totalitou a zavádí ještě větší sankce jak v nouzovém stavu a dává vládě do ruky bič na lidi bez kontroly nechápu to sice sem jej nečet celý ale nelíbí se mi to :friends: Zítra pokud bude čas proštuduji a uvidím
ale celý se mi to prostě nelíbí :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#7462 Nový příspěvek od zelenac »

Vies,ze tou kulkou som chcel odpovedat :ano: ?Lenze v dnesnej dobe je to politicky nevhodne :red: ,tak som si nasadil autocenzuru :red: .
...ktory hranici s totalitou.....Nezda sa ti,ze uz je daleko za tou hranicou?Opozicia len hrala divadielko a nevidim na tom nic cudne.Chovaju sa ako normalni politici.To znamena,ze svetuskar sa spoji s komousom,fasista so zidom....ale hlavne sa spaja zlodej a podvodnik so zlodejom a podvodnikom.Preto treba volit stranu,s ktorou sa nik spojit nechce a to je ta spravna strana pre ludi.
Tento,keby to tiez nebol had,by vypadal celkom prijatelny...
https://aeronet.cz/news/pandemicky-zako ... isterstvu/
Ale,ako povedal jeden kolega s velmi rozumnymi nazormi,bol by to aspon nepriatel mojho nepriatela.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#7463 Nový příspěvek od bourač »

trochu přitažené za vlasy - ty úvahy toho redaktora AE, to je jen jeho poplašný názor. To se v čr nemůže nikdy podařit, nemáme tady totalitu. :pohlavek:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#7464 Nový příspěvek od Fizz »

Hlavně trasování aplikacema je zbytečně složitý.

To o cem mluví stréda gugl jablko i modrá kniha a další už roky, takže i když si koupíš predplacenou kartu neni problém te ztotožnit podle tvyho vzorce "chování".

Nech telefina doma, no a potkáš se s desitkama těch co ho mají v kapse. Dej si telefon na stůl, pohovoř třeba o svatebních oznámení...

Já mym novou zalibu, mym radost pokaždé když mi telefon ukáže reklamu která je úplně mimo, to znamená že ten vzorec si na fizze a jeho internetový eskapády ještě nezvykl. :wink:
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#7465 Nový příspěvek od bourač »

jj o tomhle čtu ze všech stran, naštěstí jsem vyrostl ve světě kde telefony ještě nebyly - dokážu žít bez něj. ;-)
V případě nejvyšší nouze beru noťas s mobilním připojením. :co?:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#7466 Nový příspěvek od Fizz »

To je stejný on-line stopa tam je, dokonce u v oripadet že to zařízení nemáš. Budes na fotce s Karlštejnem. Z normálního fotaku ... Dáš to na web ztotožní se místo i osoby.... Atd. Uvažuj digitálně. Kdejaká kamera, bankomaty, benzinky, včetně tech na mobilech, atd atd.... Je zbytečný řešit cokdyby u věcí so se už dávno staly. Viz snežnejchlapik a jeho zpověď ... A to jsou prosím možnosti par let dozadu...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#7467 Nový příspěvek od bourač »

eště trošku pár let zpět byly jiné možnosti. Například když okupant táhnul dopryč.
Prostí vojíni nabízeli akčtyřicetsedum za 500Kčs, v ceně hromada zásobníků.
Slyšel sem o kupcích kteří produkt nakoupili, zabalili do mastného papíru a dobře ukryli.
(pro strýčka příhodu)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#7468 Nový příspěvek od Fizz »

Takhle vybavenej jedinec se stopuje ještě líp :D
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#7469 Nový příspěvek od hobr »

"Chudák" na smrt nemocný Janoušek z posledních sil lyžuje:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odso ... .seznam.cz
Najde se někdo, kdo mu to nepřeje (to lyžování!)? :typek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. V

#7470 Nový příspěvek od duchodce »

Poslouchal jsem debatu na "24" dopoledne v parlamentu. Sice jen chvílemi celé se to asi neodvážili . Celá opozice najednou otočila a tvrdí že oni vlastně ten stav chtěli prodloužit, jen vláda jim v tom bránila , protože jim neřekla jak to mají udělat. Zrovna tak naše soudy místo aby žalobu o tom gymnáziu smetly ze stolu ,tak někdo kdo se chce zvyditelnit rozhodne naprosto proti situaci a logice a škole nařídí ji otevřít. Když se zjistí ,že to posrali ,tak nadřízený soud nařídí odklad rozhodnutí.Potvrzuje se ,že k soudu se jde pro rozsudek ne pro spravedlnost, logiku . Pokud logiku postrádá zákon tak nakopat právníky co to psali do p....e /zepředu pokud je to chlap/ a poslat je radit do rozvodových soudů.
To jsem odbočil , zajímalo by mě jestli je způsob jak o volbách zabránit aby do parlamentu nalezli opět ty zakořeněné letité /malá domů/ nezvance ,kteří se nějakým způsobem vždy objeví v parlamentu. K volbám od určité doby nechodím /náhle poslanec který byl někde vzadu na vol. lístku v parlamentu se tam objevil nějakým několikerým odstoupením těch před ním/ a pouze jsem zargistroval ,že se podařilo zamíchat kdysi "rybníčkem parlamentu" kroužkováním. Prý ale bylo taky rychle zrušeno . Vůbec nevím jaký způsob volby nyní proběhnou a jestli občan má možnost ovlivnit aby se tam neobjevili opět ty samé " zakořeněné osobnosti" provázané se svými lobisty a nabízející své služby a je jim u p...e nějaký umírající plebs.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Zamčeno

Zpět na „Putyka“