Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#8716 Nový příspěvek od Britt »

Ani bych neřekl. Když pojedu ve 2 autem do velké vesnice, tak mě to vyjde levněji než vlakem. Penzisti a studenti mají slevy, ale jinak je to cestování jen pro dobrodruhy.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8717 Nový příspěvek od hobr »

Pokud mi (jako důchodci) někdo "šáhne" na slevy, nebudu ho mít rád! :box: Zlatý Babiš! :hm:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

fikejz
Příspěvky: 5987
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Politika, neshody, atd. V

#8718 Nový příspěvek od fikejz »

Slevy na MHD, bude to poslední, co ti bude vadit :) Blíží se svátky vánoční, Silvestr a oslava Nového Roku, taky Masopustní taškařice, zkrátka bude "hodně veselo". Zejména, když si u toho budeme svítit svíčkami, petrolejkami, či loučemi: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/e ... nomika_kou Zatím to vypadá, že jestli bude opravdu pořádná zima, bude v celé Evropě taky hodně veselo. Po staletích technického pokroku jsme to dopracovali tak daleko, že civilizace v Uhniji je zcela závislá na tom jaká bude zima! :vysmech: Kde asi udělali soudruzi v Germánii a Bruseli chybu?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#8719 Nový příspěvek od Britt »

Karle, tak nevím, jestli by jsi měl tolik pospíchat s tím odchodem do penze, když jsem si přečet tenhle článek.:
https://www.novinky.cz/finance/clanek/o ... u-40375268
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

FSDN
Příspěvky: 196
Registrován: sob led 18, 2014 8:37 pm
Bydliště: Kolín

Re: Politika, neshody, atd. V

#8720 Nový příspěvek od FSDN »

Britte , tím článkem to je trochu jinak. Je to reklama na penzijní spoření a to se současnou inflací hooodně vyplácí. Porovnávat poměr průměrného důchodu a průměrného platu je nesmysl. Průměrný důchod podstatně snižují starodůchodci ale co znám lidi co jsou v důchodu krátce tak nemají důchod nijak špatný. A průměrná mzda je nesmysl, když už tak medián průměrné mzdy. Nejlepší důchodové spoření jsou děti a vlastní bydlení (s přiměřenou režií). Možná když ekonomika trochu zaškobrtne tak se i vícegenerační bydlení vrátí do módy. Třeba bude výsledkem trochu větší mezigenerační porozumění. Teď jakákoliv zmínka o důchodu vyvolává okamžité spory.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. V

#8721 Nový příspěvek od duchodce »

duchodce píše: pát říj 22, 2021 9:15 pm Přečetl jsem si vyjádření s. Klause z návštěvy presidenta Zemana. Celkem jasně z toho vyplývá ,že Zeman dostává filtrované a upravené informace a tím je trochu mimo to co se mu děje v republice. Není to poprvé.Dalším stupněm je mlžení kolem jeho stavu. Na to skočil šéf Senátu a tlupa kolem něho a sežrala jim to i s navijákem - spustil akci na "zbavení Zemana svéprávnosti". Co s tím sledují vědí ti vzadu a lidé kolem Zemana....Zeman by je měl rozehnat jak škodnou. Žel bohu už na to nemá...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jak- ... .seznam.cz

No a tady to máme celkem na tvrdo...i když je ten článek částěčně tendenční ,pomsta, snaha zavařit /ruský špion ?,takhle pitomí, aby se odkopali oni nejsou/ tak o té manipulaci s prezidentem na hradě je to celkem jasné .Jsem zvědav jak moc si BIS vytluče zuby ,při pokusu do té kaše fouknout ,oni to totiž nebudou jen ti dva výtečníci ,ten baldachýn nad nimi drží další lidé v pozadí......pokud v tom BIS nejede také. Ti "čučkaři" nebo jak je Zeman nazval ,se neodpouštějí....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. V

#8722 Nový příspěvek od duchodce »

Dalšímu prověřenému umožněno navštívit presidenta... To mě silně něco připomíná .My jsme tady byli za komunistů naprosto volní ,pouze jsme nevěděli co se děje ve světě a návštěvy ze západu nám byli filtrovány...časově i obsahově.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zema ... .seznam.cz
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#8723 Nový příspěvek od imaginaro »

A Zemanovi o tom věděli? Jsem zvědav na reakce.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#8724 Nový příspěvek od zelenac »

Tato pani to vidi realne....
https://pravyprostor.cz/kdyz-ovce-zabeci/
...a volby popisala uplne hviezdickovo 8) .

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#8725 Nový příspěvek od Fizz »

Ještě že máte na slovensku klid a můžeš vnímat a hodnotit jak to máme u nás všechno na hovno.

Tady je totiž většina co. ... Počkat, demokracie se tomu říká, a volby už jsou také nějaký pátek projevem svobodné vůle. Což taky znamená že zneuznání voliči exotů a okrajových proudů neřeknou že holt to vidí jinak ale začnou generovat tlachy o stádech a ovcich a podobně.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#8726 Nový příspěvek od zelenac »

Niekde pisem,ze mate vsetko nahovno :shock: ?Som si to nejako nevsimol :-/ .
Ale,ze ste sa nepoucili na nasej chybe a zvolili ste si podobnu sebranku ako my,to zas nesvedci o prilisnej inteligencii volicov.Okopirovali ste vlastne nas model,-hocikto,len nie fico.A tak sa u nas dostal do vlady hocikto a vy ste urobili rovnaku chybu.Takze ta pani to vidi spravne.Lebo mudry sa uci na chybach inych..... ;-)

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#8727 Nový příspěvek od hobr »

Fizz - máš pravdu - dej se do kupy s Creativem a udělejte svět lepší... ;-)
Zelenáč - nebude to dlouho trvat a budou nové volby - tento "slepenec se brzo rozhádá.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Politika, neshody, atd. V

#8728 Nový příspěvek od creative »

Hobr je úsměvné, jak každému radíš, aby mě ignoroval a krásné, jak potom na mě myslíš a hned mě předhodíš na plac. Nakonec pravda a láska zvítězí i u tebe.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#8729 Nový příspěvek od imaginaro »

týýýýýjo ten pravý prostor to je fakt síla, plodit články jen kvůli návštěvnosti, aby se zobrazila reklama : TATO METODA OKAMŽITĚ SPALUJE TUKY! nebo LÉKAŘI OBJEVILI NOVOU METODU OBNOVY ZRAKU! nebo POKUD MÁŠ CUKROVKU, RYCHLE SI TO PŘEČTI NEŽ TO SMAŽOU!

No ještě že na takovy weby nechodím, v záplavě reklam jsem skoro nenašel článek. Doufám že jsem si nezasvinil PC. Ale proti gustu ..., klidně si to čtěte ale nevnucujte, jen se vám to vrátí. :silly:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Politika, neshody, atd. V

#8730 Nový příspěvek od zelenac »

Niekto ti nieco vnucuje?Jasne,ze niekto potrebuje brat info len z ''preverenych'' :smich: zdrojov.Ale to je chyba!Clovek musi brat info z viacerych zdrojov aby si mohol urobit akytaky usudok.
Podobne hovadske reklamy davaju aj ine media.Zalezi na jedincovi,ci je taky sprosty a klikne na ne.A zalezi na inom jedincovi,ci je taky naivny a uveri inej reklame....napr/urobime tecku/ ;-) .V com sa lisia ti jedinci?Iba v tom,ze kazdy z nich naletel inemu podvodnikovi.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“