Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7711 Nový příspěvek od Čárls »

Jako který? Naše vojsko ? no přeci my z daní se platí naše vojsko aj všechny mise a výzbroj aj všechny muničáky a jejich ochranu Myslíš že ti na to někdo dá prachy :friends:
Naposledy upravil(a) Čárls dne ned dub 18, 2021 1:38 pm, celkem upraveno 1 x.
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

paulo77
Příspěvky: 270
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Politika, neshody, atd. V

#7712 Nový příspěvek od paulo77 »

Platí to hostující země nebo se spolupodílí např. NATO, které pořádá cvičení.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7713 Nový příspěvek od Čárls »

Takže cvičení Nato hradí Nato ale každá země která je v NATO na musí přispívat do NATO a vojska náklad na vojska jednotlivých zemí zas jen ty co vysílají vojska na cvičení
Takže zase my hradíme naklady spojený s naší armou na cvičení.
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
RoKur
Příspěvky: 1778
Registrován: stř zář 25, 2013 6:47 am
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Politika, neshody, atd. V

#7714 Nový příspěvek od RoKur »

Můj názor, který nikomu nevnucuji.
Rusové potřebovaly vyzbrojit Donbas municí, která není nijak evidována. Tak ve Vrběticich, kde je uložena munice do jejich děl a minometů udělali prvním výbuchem zmatek, potom v nastalém zmatku při vyvážení munice, kdy nebyl čas na důkladnější kontrolu munice ji vyvezly. A aby se na to později nepřišlo, kolik toho bylo, tak nechaly ten sklad vybuchnout druhým výbuchem. No a tak mohli vyzbrojit povstalce na Donbase municí, která nikomu nechyběla.
A potom Zeman chtěl zrušit BIS. Vyměnit šéfa ...
Mitsubishi MT21 - čtyřválec
Ostrovní FVE: mono 2Sx3P 320W (1900W). Regulátor Epever Tracer6415AN. Baterie Pb 48V/300Ah, LiFePo 200Ah 16 článků. Měnič (čína) sinus 3200W/48V
Solární deskové termo panely KPS11 4ks 1800W (7200W)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7715 Nový příspěvek od Čárls »

Tak to je hodně ujetý ale budiž je to tvůj nazor na danou věc Jen mi pověz jak by to načerno vyvezli a jestli by jsi chtěl munici u který něco bouchlo a muže být poškozená což nezjistíš
Za mne se třeba granáty před dobou expirace používaly na ostrý hody na cvičení a ty stažený prdele lampasů když něco nebouchlo třeba ostrý hody F1 a tři z pěti nebouchly ten pyrotechnik v brnění když je hledal a odpaloval stál za to Kdykoliv mohli opožděně vybouchnout .
Naposledy upravil(a) Čárls dne ned dub 18, 2021 3:08 pm, celkem upraveno 1 x.
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#7716 Nový příspěvek od imaginaro »

Čárls
Ptám se proto, že pokud by se za nedlouho rozhodlo že k nám NATO pošle jednotky (aby byly blíž k Ukrajině a jako jasný vzkaz rusku že takhle teda ne), tak by se náš stát mohl trochu napakovat když by tu byli třeba půl roku. :-/
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7717 Nový příspěvek od Čárls »

Jo napakovala by se zas jen armáda jelikož nikam jinam než do vojenských prostorů by je nenechali jít :-/
Ty doby kdy přijeli rusáci na cvičení a měli kasarna ve městech kde byli vojenský posádky jsou pryč
Maximalně by stát dostal repase za silnice a přejezd po nich
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Politika, neshody, atd. V

#7718 Nový příspěvek od Britt »

Náš stát by se mohl napakovat? Top a si sotva, když by jsme je živili se vším všudy. Teď nepřeháním, ale amici jsou zvyklí, že dostanou prostory zdarma i se služebnictvem.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#7719 Nový příspěvek od imaginaro »

Právě proto jsem se ptal jak to je.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7720 Nový příspěvek od *123 »

Rusové potřebovaly vyzbrojit Donbas municí, která není nijak evidována ... :smich: :smich: :smich:
Jako vtip dost dobrý, protože totiž právě v té době tam nevěděli, co s tolika zbraněma, municí, náklaďákama atd budou dělat.
V Ilovajským kotli jim toho totiž právě v té době ukrouni nechali tolik, že k tomu neměli ani dost řidičů, jo a oni to tam ještě budou tahat z Vrbětic, dříví do lesa a navíc vyřazený armádní šrot :smich: :smich: :smich:

malotraktor
Příspěvky: 2034
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Politika, neshody, atd. V

#7721 Nový příspěvek od malotraktor »

Byl jsem na vojně skoro před půl stoletím. Taky jsme hlídali muničák, ale kdyby nám tam někdo nějak vlezl, byl bych v Sabinově asi ještě dneska.
Třeba mě mladší opraví, že se tam dneska chodí normálně jako do parku.
Nevěř všemu co si myslíš

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7722 Nový příspěvek od Čárls »

Máš pravdu Podle mne to flákají a kašlou na to Už sem to myslím někde psal Muničák v Jičíně obehnán signálkou stejná jak na čáře v každým rohu špak a 4 vojáci vedne v noci na špaku celý imrvére osvětlený dvakrát denně kontrola lampasáky pečetí na skladech No tenkrát sem se s lampasem vsadil o sud že dovnitř se dostat není problém že ta signálka není zabezpečení dokrve se hádál No tak sem mu to ukázal vyhnal do boudy dej sem klíče a když sem pak se chechtal uvnitř muničáku nepochopil jak sem to udělal Prostě sem odemkl vyklemoval a šel dovnitř pak zas vše zpátky
to ale bylo jen naoko Jinak tu signálku překonat na čáře šlo ale projít přes všechny nástrahy výmetnice a psi bylo skoro nemožný
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Politika, neshody, atd. V

#7723 Nový příspěvek od *123 »

A v Bílině to bouchlo někdy loni po létě, takže čekám, že se tam nějaká ta ruská stopa taky dřív či později objeví.
Hlavně že Dukovany jsou v suchu, ruská vakcína taky nebude, ať si lidi klidně dál chcípou, to jim je ukradený, no a o faltýnkovým diáři už taky ani zmínky.
No nekup to za trochu toho blábolišení ...

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Politika, neshody, atd. V

#7724 Nový příspěvek od duchodce »

Taky jsem chodíl sem tam hlídat na muničák před víc jak půl stoletím v Milovicích. Když řeknu ,že bych nikdy nezaručil ,že mě tam někdo vleze ale tam se na špiony moc nehrálo. Ale to co jsem potom zažil na cvičení v Jičíně někdy kolem r. 73 /+-/ to nemělo konkurenci . Tam byl muničák v takovém stavu ,že člověk musel hlídat spíš sám sebe aby do něčeho nespadl. Rozkopané ,světla místo aby svítila do lesa svítila strážnému do očí aby nespadl do výkopu a ten ven prakticky neviděl. Cikáni nebo ožralí co chodili kolem někam ,lomcovali plotem a povykovali. Rada zbylých rozumných důstojníků -hlavně nestřílejte. Že by tam někdo vlezl -bez problému - to by člověk musel mít v prdeli vrtuli aby to oběhl .
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. V

#7725 Nový příspěvek od hobr »

*123 píše: pon dub 19, 2021 6:10 pm A v Bílině to bouchlo někdy loni po létě, takže čekám, že se tam nějaká ta ruská stopa taky dřív či později objeví.
Hlavně že Dukovany jsou v suchu, ruská vakcína taky nebude, ať si lidi klidně dál chcípou, to jim je ukradený...
Souhlas! Čekal jsem že dovezou Sputnik a politika opět zvítězila (nad "lží a nenávistí"). Stejně by mě zajímalo, kdo tuto "hru" rozpoutal a jaký je cíl.
Evidentně někdo "tahá za nitky". :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Zamčeno

Zpět na „Putyka“