Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9531
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1066 Nový příspěvek od Atlan »

Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1067 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

dojel jsem,přivezl jsem.ale špatný.vyrobil jsem zmetek.musím to předělat.kárka se rozkmitá,až hrozí rozšroubování kola,to by nevadilo,ale hrozí rozlámání duralového rámu kola a shození nebohého cyklisty při rychlosti vetší,jak 13 km.takhle hrozný to je.tak nerad budu opouštět myšlenku jednokolky,nic to neváží,žádnej odpor to nemá.přitom vidím,že na tyči táhnou rodiče malýho cyklistu se zvednutým předním a funguje jim to. zrovna tak ta kárka za motorku. https://www.rajce.idnes.cz/sekalsemmalo ... skou-plynu
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1068 Nový příspěvek od Killer Koly »

se nediv, mas spatnou geometrii. teziste je vysoko nad spojnici kola a kloubu a ta bomba je na to dost tezka. a ten nosic, to si delas srandu, ne?
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1069 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

nojo,byl jsem naivní.už studuju tenhle závěs.tak zatáčení chápu,ale jak se to zvedá,klesá na teréních vlnách? https://mtbs.cz/clanek/test-detsky-vozi ... ika?page=0
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Sadra17
Příspěvky: 6132
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1070 Nový příspěvek od Sadra17 »

jestli dobře vidim tak je kloub hned u sedlovky na tažným kole 8)
malej traktorista v malým traktoru

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1071 Nový příspěvek od chobotek »

Sekalsemmalo, podívej se, jak je dělané tažné zařízení FOLLOW ME. Dělají i cargo.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 6172
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1072 Nový příspěvek od fikejz »

Na ten jeho typ přívěsného vozíku je FOLLOW ME připojené příliš nízko. On potřebuje udělat zavěšení jako má KOLOFOGO.
Připojit buď za sedlovku, nebo ještě lépe tažný kloub agregovat do rychloupínáku sedlovky.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1073 Nový příspěvek od bourač »

si přešel s tím elektrokolem na LPG? :D 8)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

pavel sk
Příspěvky: 12846
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1074 Nový příspěvek od pavel sk »

Teraz ked nahodou obieham nejakeho cyklistu riadne nalozenou Pragou proti kopcu tak taham za sitič. Oni ty cyklisti to maju radi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1075 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

vypadá to seriozně,chobotku.vono,věšet cokoliv na hliníkovej rám.to jsou trubky,jak ze staniolu,spíš asi na tlak sedlová trubka a jakýkoliv páčení dokonce vibrace přinese zmar.to bych měl větší důvěru k ocelovýmu rámu.já jsem našáhl teďka tuhle káru,po tvém nasměrování .má i odpruženou vidlu.musím poměřit svůj střed,jestli půjde zavěsit. a pak pár dní pilně popracovat. tak doprava patří elektrokolům,ne fosilákům,tak proč ne.. https://www.electronic-star.cz/Fitness- ... gLYU_D_BwE a je i dražší provedení s vrchním rámem,vyztužením. a pak jsem našáhl tenhle sedlovej kloubek tažný tyče https://www.biketunel.cz/drzak-tazne-ty ... gJzVvD_BwE
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 6172
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1076 Nový příspěvek od fikejz »

Ten kloubek vypadá hodně dobře. Kdyby šel nasadit už na rám , tak je to jasná volba. Pak už jen upravit vozík, aby byl připojitelný podobně jako ten dětský.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1077 Nový příspěvek od Killer Koly »

sekalsem: vykasli se na ty sedlovy klouby a podobne pitomosti. u jednostopeho vozidla by vyslednice taznych sil mela pusobit co nejbliz osy zadniho kola, jako to mas treba u toho voziku na poslednim odkazu. uchyceni nad osu je spatne, na sedlovku rovnou tragedie, neni to nicim kompenzovane, jen pevnosti sedlovky. az se se k tomu dostanu, vyfotim ti, jak to mam u kola ja. paradoxne je lepsi dvoustopy vozik, nezatezuje tolik konstrukci kola.
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1078 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak to se těším,ale já bych tak rád zůstal u jednokolky.je úzká.líbí se mi,jak si poskáče i ve zvlněným terénem.i se tam to kmitání vyrušilo.na rovným asfaltu tragedie.ale je fakt,že to moje zavěšení na chatrnej nosič byla harmonika.ten se rozvlnil a přidával do amplitudy. tu mojí kárku jsem použil z mé napodobeniny pro chůzi. monokolečko. https://monowalker.com/?lang=en&v=928568b84963 kdyby se to dalo použít i za kolo,tak by to bylo univerzální, fajn,ať těch krámu se mi tady nepovaluje moc.i sem někde na obrázku viděl zavěšení za kolo,ale jestli tam už neměli dvojkolku.ta prodávaná kárka je pěkná,ale zase na to že to použiju dvakrát třikrát do roka je to dost peněz.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 6172
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1079 Nový příspěvek od fikejz »

Teď si přesně identifikoval jednu z příčin proč to tvoje uchycení nefungovalo - nosič na kole. Jinak v té odkazované recenzi dětského vozíku přesně popisuje, proč je jednostopý vozík za kolem v terénu lepší než dvoustopý.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

hobr
Příspěvky: 3894
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1080 Nový příspěvek od hobr »

Toto je téma o "šoféroch", ne o cyklistech! :box:
Ať si Sekáč založí svoje vlákno, tam se může "ukájet"... :pumpa:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“