Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15794
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#691 Nový příspěvek od oco13 »

Ja chodím tempomat 55 :typek: Ale ja som ešte divnejší mám medzi dedinami cca 2 - 3 km , takže 55 idem aj tam. :vysmech:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20854
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#692 Nový příspěvek od ota »

Když Bourači ten kruhák v Mělníce to je ten až skoro v mezi polema a je tam stejně 50 km/h. A jak známo nikde nejedu rychleji než je povoleno. Dobrá je na to navigace. Vždycky je v rožku předepsaná rychlost a nejeduli jí, zacinká mi to že jedu rychle. I v té necelé 50 když už jsem se viděl v tom autě co tam vlítlo stačí setrvečnost, aby se náklad posunul. Ono naložená dodávka a plaťák je jinej ,,urvanej vagon".
Hobr nikdy nehonim čas nedodržováním předepsané rychlosti. Vlek má maximálku 80 km/h. Dříve jsem to neřešil do té doby, než mě zastavil policista a povídal, že neměřili, jen za mnou chvilku jeli a že jsem jel 110 km/h a příště už to nebude domluva. Od té doby dodržuju rychlost. Ono většinou to co vezu je takovej pazgřivec, že se s tím ani moc letět nedá. I s prázdnou jedu tak jak se má. Jestli přijedu o hodinu později, prd se děje. Myslím, že už bych si ty papíry na to co mám dneska už neudělal. Tak si na ně dávám trochu víc pozor. 8)

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8578
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#693 Nový příspěvek od bourač »

50 je někdy strašně moc.
A Romana, přesto že :friends: bych zatlačil do pangejtu.
Fosila mám 10 let a mám ho v ruce, dokážu jet 10mm mezi mým pravým a výletníkovo levým zpět. zrcátkem.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20854
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#694 Nový příspěvek od ota »

Dneska měrili vedle u vsi. Manželka má okno v práci na silnici. Ta silnice jen škrtne kouskem vesnici. Tuhle tu značku uzavřená obec vzali a posunuli ji dobře o 400m dál. Zvětšili tím uzavřenou obec. A teď tam každou chvíli měří. Poprvé jsem si toho vůbec nevšimnul, že je značka posunutá. Ale už tam jedu jak se má. No manželka povídala asi za půl hodiny 5 hříšníků. Domácí si už zvykli. Ale kdo to nezná jede tam rychleji. To prodloužení, posunutí značky je uplně mimo obydlenou část. Tak to tam vůbec nevypadá na 50 km. :vztek:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8578
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#695 Nový příspěvek od bourač »

jj, pozor švestky mají nějakou aktivitu, stojí všude, hlavně v noci :-/
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

fikejz
Příspěvky: 6136
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#696 Nový příspěvek od fikejz »

Rozkaz zněl jasně: "Vybrat do státního rozpočtu co se dá! I napřesrok? I napřespříští!!!"
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9526
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#697 Nový příspěvek od Atlan »

Jazdi podla predpisu a nic nevyberu, ale snimi vybabres co.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15794
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#698 Nový příspěvek od oco13 »

Atlan vyberú - je x vymyslených priestupkov, pri ktorých policajtom dokázali klamstvo a stále sa to opakuje, a ak nič iné tak alkohol majú 3 - 5 x denne istý.

pavel sk
Příspěvky: 12817
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#699 Nový příspěvek od pavel sk »

ota: Ako mozu v uzavretej obci merat? Ved do uzavretej obce sa vojst neda :-/ :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: P.S. takto sme si kedysi robili prdel s kamosa uz byvaleho dopravneho policajta :smich: :smich: :smich:

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#700 Nový příspěvek od duchodce »

https://plzenska.drbna.cz/krimi/12010-s ... .sznhp.box
A máme tu nové kradary ..... Takže městapo obejde ráno město "nahraje" lumpy a ouřad jen rozešle pokuty. Odpoledne si kolečko zopakuje a má vyděláno. Tady v Jičíně jsou na pěší zoně obchody , lékárny a ordinace lékařů .Městapo občas pořádá nájezdy na parkující, ale teď musí občas strážníci respektovat důvod vjetí na pěší zonu ,jsem zvědav jak se to bude řešit.Ne že bych s nimi nesouhlasil je někdy problém tam zaparkovat ,jezdím tam k lékařům a do lékárny a jeden čas jsme na sebe se strážníky naráželi zvlášť když přišla strážníkům nová síla. Jedna cesta bude ,že pokuty tam budou malé a bez bodů aby plebsu se moc nevyplatilo držkovat a zaplatil.Protože jak budeš po měsíci dokazovat proč jsem tam vjel, městapo tě má zdokumentováno a doktor nebo lékárnice ti papír asi nevystaví..... :red: :wink:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#701 Nový příspěvek od Irčan »

Zkopírovaný z jinýho fóra:

Na dvouproudovce do města jako vždy kolona, jedu v levém pruhu, dojedu na konec kde se silnice mění v jednopruh, dám blinkr a "jemně" se začínám tlačit do pravého.
Tlouštík v Renaultu na mě zuřivě troubí a skoro nabourá do auta před sebou jak se mě snaží nepustit.
Srovnám se vedle něj, stáhnu okno a ptám se: "Znáte dopravní předpisy?"
On: "Jo..."
"A znáte pravidlo zipu?!
"Znám, ale neuznávám ho!"
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#702 Nový příspěvek od tomous »

Několikrát ověřená pravda. Dokonce bylo video ze sjezdu na Kuřim co tam ti debilové dělali.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4257
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#703 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

začíná to bejt nebezpečný i na cyklotrasách.doprava zpomaluje.nepozornost,hrozí pád v pomalé rychlosti do pangejtu. ale máme přilbu!!to jsou ty letní dívky v šortečkách....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14710
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#704 Nový příspěvek od DanculSK »

tak čum na cestu , a nie po prcinách.... :pohlavek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Tomas6
Příspěvky: 5401
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#705 Nový příspěvek od Tomas6 »

To nejde nečumět. A rok od roku jsou odvážnější. Se divím že mám plechy na plechovce ještě v pořádku. Kolikrát přejet Zlín je na infarkt.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“