Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#406 Nový příspěvek od zelenac »

No,cuvacky 4-5 km su vcelku klasika.To ide objednavka cez troch idiotov,ktori nedokazu ani spravne odpisat pismenka a tak clovek frci na uplne inu adresu,pripadne blbecek sklbi 4 objednavky,kde ma vyslovne napisane,ze po tovar musi ist dodavka...lenze idiotovi nedocvakne,ze kamion sa nevmesti tam,kde je plac pre dodavku a potom clovek cuva v monaku 4km po uzkej cesticke vyrubanej v skalach...ze to nedocvaklo idiotovi,co sa zivi stahovanim a naslednym predajom objednavok pri pocitaci,to sa necudujem,ale ze ma do monaka posle policajt ktoreho som sa pytal,ci tam mozem vpalit kamionom :-/ ...vraj,ked tam mas nakladat,chod!

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8510
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#407 Nový příspěvek od bourač »

musíme někdy dát pivo, :friends:
tu cestičku kterou popisuješ v těch skalách - asi 10krát jsem musel projet dráhu rallye Monte Carlo než jsem jí našel a dokázal z Monaka odjet.
Osobákem. :vysmech:
A protože jsme s bouračkou v cestovních pohodlných teplácích courali po zaparkování pěšky po Monaku - velmi brzy na nás nastartoval policista.
Po zjištění že máme české OP se slušně rozloučil a šel si po svých.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#408 Nový příspěvek od creative »

Tak to je. Jednou sem vezl ze zinkovny Signum Hustopeče žebříky na stavbu. Takový kulatý, jak se po nich leze na střechy, jsou přidělaný k domu. Dojedu do Opavy na náměstí, já vás navedu, řekl stavoš. Přijel pro mě, no to mělo dovést solo auto, ne tahač s návěsem No oni tam stejně přes ty obrubníky jezdí. Kurva jak jsem jel nazpět, už číhali PČR, jak budu vyjíždět, přes ty obrubníky a samozřejmě keře, který už byli poježďaný od tater.
No už se sepisovala dopravní nehoda mezi vozidlem Iveco s návěsem Panav a 13 ks suchých živých plotů. Místní agenti to napočítali a byli rádi, že někoho chytili na místě a vysadí nové keře.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8510
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#409 Nový příspěvek od bourač »

naštěstí se nemusím kolem Vyškova nechat vozit autobusem. Některé věci lépe nevědět. :zapomel:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8510
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#410 Nový příspěvek od bourač »

dneska jsem jel za prací, 70km, ujel jsem to za 55minut. :shock: to je neskutečná průměrná rychlost když se nejede po dálnici.
Bylo to tím že jsem vyjel ve 4°°h ráno, už je krásně vidět a nikde nikdo, všichni ještě chrápou. Šílenství začíná v pět hodin. :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

VencaZE
Příspěvky: 69
Registrován: pát říj 24, 2008 7:19 pm
Bydliště: okr. Tachov

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#411 Nový příspěvek od VencaZE »

bourač píše: čtv bře 25, 2021 12:08 am dneska už zeměpis netřeba, všichni mají navigaci. :pohlavek:
Nedavno přijel točvolant pro šrot, když jsem se ho ptal kam to poveze řekl mi že neví.
Nevěřil jsem mu a vyžádal si vysvětlení. Zdělil mi že dostane ráno od svého šéfa naprogramovanou navigaci která ho vede.
Fakticky nevěděl kam jede, jen prý že návrat do firmy má cca večer. :shock:
Nechtěl/ nemohl ti to říct. Říká se tomu "neutralizace". To je režim přepravy kdy odesílatel nesmí znát příjemce a opačně. Běžná věc.
V.
Proč bychom se dřeli,když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#412 Nový příspěvek od zelenac »

Tak tak,akurat vykladam v rajchu cinske plechy,ktore sa cestou z belgie zmenili na nemecke :shock:aj s certifikatmi ....Trocha je problem,lebo sudruh spediter nevzal do uvahy,ze plechy moze doviezt len platak s vyskou max 3.7 a ja mam 4m.Tak som zvedavy,ako to idu riesit :-/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#413 Nový příspěvek od Atlan »

bourač píše: pon čer 21, 2021 10:20 pm dneska jsem jel za prací, 70km, ujel jsem to za 55minut. :shock: to je neskutečná průměrná rychlost když se nejede po dálnici.
Bylo to tím že jsem vyjel ve 4°°h ráno, už je krásně vidět a nikde nikdo, všichni ještě chrápou. Šílenství začíná v pět hodin. :ano:
Standartne sa na SK pocita 1min na 1km :D
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#414 Nový příspěvek od zelenac »

Vcera v rajchu na dialniciach od sittardu po darmstadt mi to vychadzalo 2 minuty na km :(

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#415 Nový příspěvek od duchodce »

Několik let jsem kvůli marodění nikde nežli "kolem kostela" nebyl. Teď jsem potřeboval jet Jičín - Svitavy -Brno - Žďár - Chrudim - Jičín. Odvykl jsem , některé řidiče je potřeba střílet za pokus o zabití . Tvrdím ,že chybí skrytý dohled ,místo číháním s radarem na nesmyslných místech by chytli jednoho dva za týden ale to jsou potenciální nehodáři. Ale to by nesplnili doporučený výběr pokut....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#416 Nový příspěvek od oco13 »

Uplne stačí uzákonniť GPS čipy do každého auta a radary môžu sať do skladu.

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#417 Nový příspěvek od zelenac »

A potom gps cipy do ramena a na predlaktie obrazovocku ktora bude ukazovat kolko casu ti ostava.....Radary maju zmysel.Problem je v tom,ze vecsinou niesu tam kde treba,ale tam,kde ma ich majitel istotu,ze tam vodici budu prekracovat rychlost,vdaka debilne umiestnenej znacke obmedzujucej tu rychlost :-/ .No,ale o prachy tu ide ako zvycajne az v prvom rade...co tam po plynulosti.Pekne dame radar na miesto,kde je rychlost obmedzena napriek vsetkym pravidlam logiky a rozumu a budeme si isti,ze vodici na tu znacku budu srat.A peniazky sa pohrnu....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#418 Nový příspěvek od oco13 »

Práveže GPS čipy by úžasne zdvihli výber pokút - lebo proste by bolo zaznamenané každé prekročenie a u všetkých. Zaujímavé že na firemnom aute ti ten čip nevadí. :typek:
Mňa tak šéf vo firme naučil jazdiť predpisovo - každá výplata - mínus xy eur za "poškodzovanie firemného majetku" a k tomu výpis z lokátora. Za tri mesiace som jazdil ako inštruktor v autoškole. :typek:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8510
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#419 Nový příspěvek od bourač »

zelenac píše: čtv črc 29, 2021 10:14 pm rychlost obmedzena napriek vsetkym pravidlam logiky a rozumu
máš samozřejmě pravdu, ale existují místa kde cizí řidič - nezná tu silnici - sere na omezení a jede "citem a rozumem"
příklad:mám tady na silnici č.38 kousek od baráku rovinku, přehlednou ale uprostřed je dolík, osobák se do něj sková že není vidět.
Je tam samo plná čára ale cizí lidi vidí do dálky - žádný auto nevidí - tak předjíždí přes plnou.
A další příklad silnice č.9 taky to mám kousek, Mělnické zatáčky, oblíbených 30km zatáček kam si jezdí zařádit motorkáři.
Jedna zatáčka je prokletá, několikrát týdně zde někdo vyletí ze silnice, jsou zde značky, rychlost omezená na 50 ale "cizí" to nedodržujou.
Nikdo neví proč zrovna tato jedna zatáčka je tak nebezpečná, osobně si myslím že tam padá nějaký pyl ze stromů nebo něco takového. :-/
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14518
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#420 Nový příspěvek od DanculSK »

Môže byť asfalt....
Na Pikaču
U nás bola jedna zákruta, taka tiahla
nebolo týždna čo by nebolo auto mimo cestu, a nedaj bože naprsane, vlani na jeseň urobili nejaký špeciálny nástrek,
A od vtedy ani jedna nehoda
:zapomel:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“