CO DNES NA OBED II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: CO DNES NA OBED II

#4006 Nový příspěvek od Cobrow »

No, tak těstoviny do mě nedostaneš taky. Chleba jen když je čerstvý tak jen s máslem a medem, dále kulajdu a všechny mléčné omáčky a polévky, navíc když je tam i trochu octa, a moc mi nejedou knedle .
Ty šišky teda většinou jsou spíše kulatý s plným břuchem uzeného...ale teď je výjimečný stav, koronavir, holt protektorát, tak uzený nejní... :-/
...paní dochtor mi tehdá říkala : " Pane Michale, víte že Vám ten chleba a rohlíky nedělají dobře. Vezměte si radši o řízek -dva víc - ale chleba raději ne..." - tak se toho držím

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO DNES NA OBED II

#4007 Nový příspěvek od Čárls »

šišky ty bych si dal :) jed sem je naposled jako kluk a takový jako dělávala babička nikdo neumí 8)
To co se pokoušela vyrobit tchýně aj polovička prostě nebylo ono ani máma je neuměla.
Babička to měla v hlavě a rukách prostě trochu tohohle přidat tamhle něco a bylo
To samý obyčejný vdolky z kynutýho trochu roztahala těsto v ruce a co vdolek to jiný tvar ale ty si byly aj máma přiznává že neví jak to dělala
Ty jsme jedli k bílý houbove kyselo ale zas recept prostě měla v hlavě
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

wlcoun
Příspěvky: 468
Registrován: stř pro 02, 2009 7:50 pm
Bydliště: Lovosice

Re: CO DNES NA OBED II

#4008 Nový příspěvek od wlcoun »

JJ šišky obalený v pečený strouhance. Dobrý, akorát když sis zakous tak si se začal dusit :smich:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO DNES NA OBED II

#4009 Nový příspěvek od Čárls »

EE :nene: byly s mákem a nebo sypaný tvarohem polejvaný máslem Aj slaná varianta se špekem a se zelím
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: CO DNES NA OBED II

#4010 Nový příspěvek od Cobrow »

Nějak na mě šla mlsná - tak že si dám pár šištiček s makem. Ale máček došel ... tak co teď. No mám tam kokos- tak byl s kokosem . A bylo to fanozní 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#4011 Nový příspěvek od Britt »

Když to vidím, tak jsem si dal k večeři feferonkový salát, abych si spravil chuť.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: CO DNES NA OBED II

#4012 Nový příspěvek od Cobrow »

Zítra si dám grilovanou paprikovou klobásu na Cukráku ... 8) . Snad mají otevříno. A vezmu si to do auta :smich: .

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO DNES NA OBED II

#4013 Nový příspěvek od Čárls »

Tak kokos v jakékoli formě fakt nemusím :nene:
K večeři byl uzený špek a příloha troška chleba čaj s dezinfekcí Sovadinkou 50%
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#4014 Nový příspěvek od Britt »

Karle, k tomu čerstvou cibuli a nemá to chybu. 8)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

ibanez5
Příspěvky: 1583
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: CO DNES NA OBED II

#4015 Nový příspěvek od ibanez5 »

Britte nebo i česnek je paráda k takovým chutovkám ;-) 8) a piiivo :)
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#4016 Nový příspěvek od ota »

Kluci s tím kokosem, nesnáším ho vůbec. babička vždycky upekla domácí dort a okoulela ho celej v kokosu. Ona dělá dort ,,aby jsme se měli". A pokaždé vyválenej v kokosu. A druhej den, tak co jak vám chutnal dort? Áno babí víbornej. A dort stál v lednici tak jak jsme ho přinesli.
No u mě šišky jedině s tvarohem a máslem maštěný a trochu pocukrovaný. jak říká kámoš z bývalé práce: ,,dej sem ty šišky a na ně posypovou hmotu"! :D Můžu to mít víc posypový hmoty, než těch šišek. Ale takové nudle taky nejsou špatný.
Česnek v jídle ano. Ale samotnej nesnáším. Smrdí mi v hubě ještě druhej den a to nemám rád. To má rád soused. Ten cibuly přikusuje jako jablko a k tomu stroužky česneku. Prej je to zdravé. No třeba jo, ale asi lepší pak s prdelí se bavit než s ním! To by mě kolikrát porazilo.
Švára taky jedl česnek i k bábovce ke kafi. A pak měl problémy s žaludkem. A zjistili mu po vyšetřeních, že ten česnek je zdravej, ale ne v množství co užíval on. Tam to bylo už škodlivé pro žaludek. Musel hodně ubrat s dávkou. Já si namastím lehce topinku a pak si na ní kydnu vrstvu tataráku. Tam mi to tak nevadí. 8)

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO DNES NA OBED II

#4017 Nový příspěvek od vitex »

Teda :friends: ,co Vy do sebe nasoukáte,to je hrozný :-/ .Já si třeba dnes dal jogurt s marmeládou.Samozřejmě až po večeři.Aha,vlastně jsem žádnou neměl ale dal bych si ji. :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#4018 Nový příspěvek od ota »

Však není ještě tolik hodin, tak si pozdní večeři můžeš klidně dát. Kolega na telefonu si občas taky dává večerní svačinku dýl. :vysmech: A já že bude jako koule. No prej to už su. :smich: No někdy u toho i usne. A pak mi manželka říká, že jsem uspávač! Prej kdyby jsi ho pustil ke slovu, tak ti neusenul! No jo, když já neumím větu holou! :(

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO DNES NA OBED II

#4019 Nový příspěvek od kenybz »

ota drží línii a vitex dietu či co haha....no je to tak nějak já nemám čas na jídlo pak si večer sednu požeru a hned potom zaberu :smich:
včera jsem kecal s mojů přez whotsApp nebo jak sa to píše tak na OTU nezbyl čas telefónovat dělal jsem od rána do večera a dom přišel v půl deváté.
říkám mojí dám si brambůrky jen takové malé balení pár desítek gramů a říkámm jí až je dochroupu hned usnu no rychtig...
S otou je to podobné... volání máme neomezené tak se dá říkáme zapnu ucho hands free
no a já po celodenní šichtě to mám časově nastavené jinak tak kecáme teda ota kecá a já aha hmm nóó
a když nekecáme o něčem zajímavém a není moc nových zážitků tak zaberu brzo ale jindy třeba pokec do půl druhé do rána :smich:
no zpátky k jídlu protože moja je za hranicema a nemožem k sobě tož samolitr, že už vím aj co kde v kuchyni je no a předevčírem jsem dělal průzkum v tech skříňkách co by se dalo slupnout no hoinila mě mlsná a vidím fazolky v pixle taková směska různých barev a velikostí hmm to vypadá dobře a vedle vidím plechovku tuňáka a hned mě to blesklo a byl nový recept...mám totiž rád tuňákový salát mexiko...
tak šup pixlu s fazolkama otevřít, vylét ten nálev otevřít tuňáka odlét trochu toho oleja olivače a šup pojdtě pěkně ksobě pixličky zamíšal ochutnal a říkám si chtělo by to doostřit.
Vzpoměl jsem si že je v lednici otevřená pixla s Piri piri papričkama no vím že samotné je to jak oheň tak šup tam dvě lžičky, pak zamíchat a už to mělo ten správný šmak a šmrnc..
hoši paráda pixla fazolek za 20,- k tomu tuňák asi za 35,- a máte plnů misku mexikosalátu...
poměrově asi tak 6x tolik co je v jedné pixle mexikáča z obchodu a to stojí kolem 40kč jedna pixlička
tož tak hlad a chuť na "cosi" naučí aj chlapa experimentovat a občas z toho vyjde aj neco jedlého :) :) :)
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#4020 Nový příspěvek od Britt »

No vidíš, jaký jsi kuchtík. Ne nadarmo se říká, že hlad je nejlepší kuchař. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“