CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#61 Nový příspěvek od vitex »

Dokončil jsem to nejdůležitější,zas je v dílně o 1m2 místa víc:

Obrázek

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#62 Nový příspěvek od DYK »

:shock: 8)
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#63 Nový příspěvek od ota »

Ahoj, Víťo konečně tedy začneš ,,přifukovat dílnu"? :vysmech:
Mám stejnej komoresor z RTO autobusu. Tuhle jsem mu dal jinej motorec 1400 ot/min a funí jako divej. Akorát by potřeboval chlazení. Když jede delší dobu a plivnu na něj, jen to zasyčí! Říkám si, v autobuse jsi taky mastil v teple tak snad vydrží. Jinak mám spíš na větší práce toho Orlíka. Tenhle je s menší nádobou a je mobilnější. Mám i přenosnou nádobu z malého kompresoru soused mi ji věnoval a já tam udělal ventyl. Napustím ho doma a dojdu třeba na zahradu a nafouknu si kolco na zahradě abych nejel uplně po prázdným.
Jinak já byl dneska po ránu na schůzi včelařů. Musel jsem tedy brzo vstávat, nevím co je to napadá že to dělají od 9 hodin ráno! No a potom jsem po obědě absoluvoval rychlokurz řízení traktoru Zetor Cristal 8045 pro případ vyproštění našeho zapadlého traktoru, syn jel kamarádovi pro dřevo k lesu po louce v kopci jako prase. Tak jsem byl ,,záchrana na telefonu" :vysmech: Tak jsem musel být dostupný a vzal jsem vercajk a šel vytlouct čepy na minibagr a ještě pouzdra. Musím objednat žďabec 12 050 materiálu na dva vyčvachtaný čepy. Jeden jsem nemohl vytlouct a to se točily jak nic. Ale když jsem ho vymordoval, byl vyžvejkanej ke straně asi 2 mm. Vytloukl jsem i původní pouzdra ty musím taky objednat noví. Aby to bylo na sezonu připravený. A potom jsem si poklidil ten bordel kolem frézky kterej jsem v týdnu udělal. Mezi tím jsem si porychtoval veci na lžíci na bagr. Nectělo se mi tahat plazmu ven je ještě celkem zima na to pálit pod širákem. No potom to musím vypálit a začít dávat dohromady. A nakonec jsem si skočil dom pro kýbl teplí vody, vrazil do ní trochu Sonaxu a vytřel dílnu. No podlaha je zase jako nová! 8) A jsem byl nakonci a čuba do mě strkala chtěla se jít podívat do okna. Měla ho nepřístupný, měl jsem tam karton aby šony od frézy nelítaly všude tak se k oknu nemohla dostat. A jak jsem uklidil hned viděla, že je okno přístupný. A hned valila koukat do něj. No ani nenašlapala, jinak by dostala hadrem! :smich:

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#64 Nový příspěvek od vitex »

Já mám ještě tento ale půjde do světa:
Obrázek
A ještě jednoválcového Orlíka-ten je připraven na repas aby byl do zálohy,nebo jej připojím do sítě pro případné zvýšení výkonu.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7913
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#65 Nový příspěvek od Chose11 »

Vitexi, už víš co za něj budeš chtít?
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#66 Nový příspěvek od vitex »

Vím ale je předběžně zamluvený.Bohužel jsi druhý v pořadí. :-/

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7913
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#67 Nový příspěvek od Chose11 »

ajta, co se dá dělat
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#68 Nový příspěvek od vitex »

Pořád je naděje.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#69 Nový příspěvek od ota »

Jak koukám na ten Víťův komlpresor, je tam budík a na něm tlak. Ten můj kompresor ten mobilnější, u něj mi právě kdysi schořel motor. No on když mi ho kámoš dával ( motor ) tak povídal že ho někde našel a snad bude dobrej. No běhla roky a pak najednou začal smrdět a jen bzučel. Tak jsem kompresor uklidil do dílny a používal druhej. Potom jsem dal sousedovi úkol, až potká vhodnej motor ve šrotě ať ho dovleče. Asi po půl roce soused dovlekl motor. Nějak mě to netlačilo to dělat. Až jednou nevím co se stalo a měl jsem chvilku čas, tak že přehodím motor. Vytahnu kompresor z kouta dílny a kouknu na budík a na budíku byly 2 atm! Přemýšlím kdy se mi podělal a bylo to v létě a teď je zima. Snad 8 měsíců vydržel v něm trochu tlak? Nasadím pistoli a foukal. Tedy trochu tlaku vydrželo takovou dobu v domádu slátovaným kompresoru. Jo a ještě zase nemaká, tuhle jsme cosi foukali a mám tam tu pojistnou kozu a foukla si. Takže je ji potřeba rozebrat a kouknout jestli prdla ta planžeta, nebo je to jen nějaká netěsnost. Třeba až zase bude chvilku čas. Ale tlak není, ta koza je hned mezi kompresorem a nádobou. Na budíku jasná nula! :D

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#70 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...na setí to ještě není , ale posedět a čerpat energii ze sluníčka už se dá ...

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#71 Nový příspěvek od vitex »

Tak mám nástupce a můžu odpočívat u Vladimíra ve skleníku:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
adult photo sharing
A finální výtvor:
Obrázek Obrázek
images upload

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#72 Nový příspěvek od Britt »

Vladimír2 píše:...na setí to ještě není , ale posedět a čerpat energii ze sluníčka už se dá ...

Obrázek Obrázek
Doktořice je malinko pozadu. Právě běhá s metrem po zahradě a vyměřuje, kam ho bude chtít posadit :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#73 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Ve skleníku je zatím 20 cm sněhu a pěkně mokro

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#74 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:shock: ...Půldrápalíku , jak se tam ten sníh dostal ..? to jsi ho tam nacpal..? Britte , nejsi náhodou pozadu Ty ..? Myslím se stavbou... :smich:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#75 Nový příspěvek od Britt »

Vláďo, na zahradě leží sníh, zem je promrzlá a já ty žebra ještě nemám úplně v cajku. Dneska jsem vynesl popel, naházel metrák uhlí do kotle a právě kňučím jak to bolí.
Ale podle doktořice už měl stát a ještě se v něm mělo topit :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“