CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15811 Nový příspěvek od stanik84 »

Zase v týdnu v pr.... . Jdu čistit základy a nacpat tam zemnící pásek. Byl jsem teď u kamaráda kouknout na vrata. Budou 4,3 m. Včera a dneska pár pridavnyho materiálu na svařování, něco MIG, něco TIG. Všechno nerez a hlína. Aspoň ty Kemppiny využiju všechny...

https://www.rajce.net/f1537090691

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15812 Nový příspěvek od padesátka »

Včera jsem začal u mladejch po 20hod. odstávce proudu(bouřky)odešla vodárna(čerpadlo) tak jsem dal jinou a zjistil ještě že je sací koš K.O. jenže nešlo povolit šroubení ve studni sral jsem se s tím do 21.00 pak jsem to vzdal. Ráno nástup zpět do studny po půl hodině se mi konečně povedlo povolit to zas-aný šroubení a vytáhnout sání(min.20let to nikdo neměl rozdělaný). Namontován nový koš vše namazané dané na konopí a zas nešlo zalít čerpadlo už jsem mněl připravený krumpáč s lopatou že budeme kopat nový přívod do baráku ale nakonec čerpadlo zalito vodárna spuštěna a FUNGUJE :potlesk: vono se do tech trubek vejde dost vody mladej mněl hold trpělivost a lil a lil až přelil 8) 8) 8) já už fakt chtěl začít kopat-tak teď relaxuji u čerstvě naraženýho soudku piva. :D :D :D

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15813 Nový příspěvek od hobr »

A nepozveš... :pivo:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15814 Nový příspěvek od Fizz »

To mi delalo jedno čerpadlo též.

Od té doby mám na sací trubce odbočku s ventilem a zahradni rychlospojkou, cvaknu tam hadici kterou mám připojenou na zahradní cerpadlo kalovku atd. Zapnu a pustím nějaký kohoutek v domě, až teče voda rovnoměrně bez prskání zavřu ho azapojím normální čerpadlo. Pak odpojím to pomocný.

Navíc to funguje jako pojistka když kiksne čerpadlo mám zálohu, právě to zahraní.

Jinak dneska kompletace novýho zadního kola na hračku, sekání trávy, zastrihovani zivyho plotu, svařování vyfuku, umývání auta a tak. Kromě svařování s dětma. Prostě pohoda v nedělu.

Obrázek
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15815 Nový příspěvek od vitex »

Já trhal smrkové výhonky a sbíral sedmikrásky na sirup.Odpočinkový víkend.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1734
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15816 Nový příspěvek od padesátka »

Fizz: Lesk jak blesk 8) taky jsem takhle připravil kola a pak po 500m položil ale ve čtvrtek se mi z lokte vyloupl druhý strup a už je to zahojené jen si stále nemohu kleknout na levé koleno tam bude nějaký větší problém to si nechám opravit přes zimu.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15817 Nový příspěvek od Pavel »

dneska sme udelali furku dreva a jeste sem stacil dat novej olej do zetora ale chyby mne namazat jeste predek dosla vazelina

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15818 Nový příspěvek od Fizz »

50, nový výplet, nový rafek, nový kolo... Původní litý mi prostě nevoněly stavem ani vizáží... Znáš to když dáváš španělský kola pro japonskou motorku na Italskou bývají problémy. Ale nakonec se zadařilo.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15819 Nový příspěvek od stanik84 »

Dneska po po úřadech, ale všichni super. Na okres na katastr, tam mě poslali na město k nám, tam na stavební a územní plánování. Tam jsem myslel, že mi praskne cévka, když jsem zjistil, že pozemky vedený jako zastavitelná plocha - za barákem půl hektarů, převádí na nezastavitelnou. Takže hned za starostkou. Doma jsem sesmolil žádost a zase zpátky. Snad to klapne. Naštěstí supr holka.
Teď jsem si dělal brzdy na 6211. Po půlroce jsem s ní vyjel a obě pumpy se sekly. Jednu jsem dneska v Agrozetu koupil novou. Nebylo to k tomu. U mě jsou brzdy nejdůležitější věc na stroji.
Jdu zase kopat :prace:

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15820 Nový příspěvek od fikejz »

Ta supr holka starostenská ti bez tvýho vědomí nechá změnit zastavitelný pozemky na nezastavitelný? To bych asi nepodával žádost, ale řval jak tur a dělal BORO! Protože pokud je těch pozemků půlhektaru tedy nějakých 5000m2 jde o docela slušný peníze! A minimálně byla slušnost dát ti o tom předem vědět a ne zkusit "projde-li to"!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15821 Nový příspěvek od stanik84 »

Tak oni tu vytvářejí nový územní plán nějací "architekti", jak mi říkal na MěÚ. Pořád je to v připomínkovým řízení. Tuhle kravinu vymysleli oni. Kvůli tomu, že soused má pozemky kolem a ty byly nezastavitelné. Chtěl změnu na zastavitelné a tihle experti vzali současné zastavitelné a změnili je na nezastavitelné. Ještě bude veřejné projednávání. Tam rád půjdu... Tam bude to BORO :-) . Táta je v zastupitelstvu a taky o ničem nevěděl.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15822 Nový příspěvek od Fizz »

Stejná praxe i u nás.... Akorát tady už i bylo vyhození, střet zájmů, zneužití pravomoci.....
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15823 Nový příspěvek od Leo »

U nás je to s pozemky stejný. Pán má zahradu, tak plánoval, že si tam syn postaví barák. Nemůže, bude tam zeleň. Za zahradou vyroste nové sídliště. Takže zabetonované pole.. Tak se tu čachruje na radnici s pozemky. Máme taky starostku, která jde developerům na ruku.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1397
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15824 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, podobnou zkušenost mám taky, v 93 jsem koupil v jedný vesnici dvě parcely na baráčky až budou synové velký, po cca 10ti letech mi poslal tehdejší starosta dopis, že by měl o ně zájem pro svého známého na stavbu domku, i přesto, že bych na tom vydělal 10x tolik, tak jsme se nedohodli, po pár letech jsem zjistil, že na mých pozemcích je v katastru sportoviště a zeleň, od tý doby s tím nehnu .

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#15825 Nový příspěvek od chobotek »

Tu se to dělá podobně. A změna územního plánu se vyvěsí 23.12. Když po Novém roce uplyne lhůta pro námitky, je vyřešeno. Od té doby sleduju před Vánoci vývěsku...
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“