CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20206 Nový příspěvek od chobotek »

Já bych těch tvých pár písmenek na patlafonu patlal půl směny :D
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20887
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20207 Nový příspěvek od ota »

No a to píšu jen palcem pravé ruky. To když u nás ve firmě jezdil kluk s náklaďákem tak ten uměl psát na mobilu více prstama najednou. Jo ten to mrskal!

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20208 Nový příspěvek od Tomas6 »

Nemožu chodit, tak dělám práce u kterých sa dá sedět.
Obrázek
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

hobr
Příspěvky: 3897
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20209 Nový příspěvek od hobr »

Dodělal jsem haluze v lese. :prace: Konečně. Zítra (možná) zapříhnu štípačku (kuželovou) a budu skládat "metry". Ale až odpoledne. Ráno jedu do "poslední zatáčky před Vídní"... :321:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20350
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20210 Nový příspěvek od vitex »

Tomas6 píše: pon bře 18, 2024 2:44 pm Nemožu chodit, tak dělám práce u kterých sa dá sedět.
Obrázek
Jé to bych Ti hned sežral a nemusel bys zavařovat. :smich:
Dnes se můžu rozepsát.Po práci(v10:00)jsem zajel s bábinkou k doktorce,potom Chosému pro agregát,nakoupit něco pod zub,špinky a další kraviny do kuchyně.No a po dvou letech sedl do bagru-katastrofa.Než jsem si zvykl hodina v prdeli,pak výměna svahovky další hodina.Rozchodit dempra půl hoďky a dá se říct,že jsem udělal prd.Mezi tím mě vnoučata obsadila bagr a já nemám to srdce je vyhodit. :-/
Jendo,tak se zastav-bydlím kousek od té zatáčky.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20211 Nový příspěvek od bourač »

vnoučata? to je přeci úžasný - máš ochotného bagráka kterýho nemusíš platit :shock: ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20350
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20212 Nový příspěvek od vitex »

No tak dík.Hlídat je musím aby nezbourali pražákovi sloupek jak já. :smich:

Pavel
Příspěvky: 8283
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20213 Nový příspěvek od Pavel »

Celej den smajdall po okolí Jičína věz sem tam na servis skancu hasicím podle hodinek mám 71 342 kroku po jicinu

kbulda
Příspěvky: 341
Registrován: ned pro 15, 2013 1:15 am
Bydliště: u Mělníka

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20214 Nový příspěvek od kbulda »

Pavle, přečetl jsi si to po sobě " věz sem tam na servis skancu hasicím " ? Nevím zda někdo rozumí tomu, co jsi nám chtěl říci.

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20215 Nový příspěvek od chobotek »

Jemu to nepomůže. Ale můžu pomoct tobě, Pavel hovoří plynně a plynule, psaný projev je slabší a musíš si domyslet jak interpunkci, tak diakritiku a někdy i význam slov podobných ;-) Prostě vezl na servis hasičskou Scanii a při čekání na opravu mnoho nachodil.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 6184
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20216 Nový příspěvek od fikejz »

Jj, rozklíčoval jsem to stejně.
Já jsem předevčírem i včera "pracoval jak ďas", takže jsem se ani nedostal sem na fórum. No ale včera večer jsme užili druhé třetiny onoho vánočního "kulturního dárku a byli v hradeckém Klicperově divadle na představení "Doma, jsem zlato!" Tentokrát se mi to líbilo mnohem víc a celkem jsem si užil kousku "ze současnosti" jehož hlavní hrdinka se shlédla v "dokonalých padesátkách" a snaží se žít podle svých představ o té době. Což s sebou samozřejmě přináší spoustu zajímavých momentů. Kdo divadlo může tomu to doporučuji 8) https://www.klicperovodivadlo.cz/inscen ... lato-3578/
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20217 Nový příspěvek od bourač »

když mám náladu na divadlo, pustím si přenos z parlamentu :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

fikejz
Příspěvky: 6184
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20218 Nový příspěvek od fikejz »

:tyty: na takové divadlo nemám žaludek. :grc: Asi jsem málo masochista ;-)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

hobr
Příspěvky: 3897
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20219 Nový příspěvek od hobr »

Sledovat parlament - to mě ještě nenapadlo. :tyty: To je stejný hnus jak Václav Moravec v nedělu. :shock: Co se dá dělat, každý máme jiné "priority"... :zapomel:
Dopoledne jsem vytáhl bábinu do lesa. Rovnali jsme "metry". Po obědě zalehla a spí. To je doma klid! :typek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#20220 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ráno jsem píchnul.chvilku mi trvalo,než jsem pochopil,proč kolo tak klape.pak jsem tlačil.tak jsem si to dal do cajku a rovnou jsem přezul z hřebíkáčů na hladký.pak jsem si dodělal rozprac. kloubek a zavěsil jsem svoje monokolečko. https://www.rajce.idnes.cz/sekalsemmalo/album/kolecko to jsem si vyrobil po jednom ošklivém zážitku,když jsme šli jednou zakempovat na silvestra a já ,hrdý,že se dokážu orientovat podle mapy bez těch navigací jsem se v noci ztratil a nedošel na smluvené tábořiště..batoh mě zatlačil do země popruhy rozřízly ramena.nesl jsem veškerej silvestrovskej bufet pro celou skupinu plus zimní spaní.pak jsem tam nocí tápal,chodil rovně,přitom uhnul nalevo a přidal si další kilometry.kdybych věděl,kde jsem,tak se vrátím k autu a jedu domů.pak sem tam vysílenej zakempoval na první loučce a přenocoval.ráno,za světla už jsem hned poznával,kde jsem.Ralsko... https://monowalker.com/?lang=en&v=928568b84963
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Putyka“