CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15215
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5401 Nový příspěvek od kenybz »

po pivku lepší sváry no záleží kolik je těch pivek to já jednou taky tak musel honem něco opravit a nedařilo se no jak jsem to pak viděl ráno tak bych to radši neviděl...a pak přijel jeden člen fóra a viděl to :shock: :smich:
že co to kua je tys mosel byt navalený a já no....
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13094
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5402 Nový příspěvek od Čárls »

Pomalu asi dvě sluníčko dnes pěkně připalovalo a tak bylo průběžné doplňování tekutin :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20329
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5403 Nový příspěvek od vitex »

oco13 píše:Vy máte povolené na takýto sviatok pracovať??? :shock: :shock:
Máš na mysli "Den Páně"?To můžeme pracovat.U nás nesmíme na "Velký Pátek" a samozřejmě zítra.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13094
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5404 Nový příspěvek od Čárls »

Doma nepracuji to jsou koníčci co šlechtí tělo a sou k užitku Jinak sem nevěřící a velikonoce sem vždy slavil akorád Pondělí to se prohánějí ženský a byl to jediný den v roce kdy jsem mámě mohl vrátit "výprask " Nejhezčí byly pomlázkové zábavy To byl po pulnoci rachot :)
Nezapomenu když sem učil u nás na zábavě pražáky jak se pletou pomlázky :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5405 Nový příspěvek od Irčan »

Zvířata chcó žrat pravidelně a dyž sem jim vysvětloval že só dny gdy mám prácu silně nedoporučenó tak se tvářily že su blbé.Tak asi skončím v pekle no. :cert: Jedinó jistotu mám že tam nepudu sám.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5406 Nový příspěvek od zelenac »

A my hinduisti mozme pracovat aj dnes,aj zajtra :) ....,tak sa nam rano naskytol takyto pohlad
Obrázek
tento je este tiez dobry.....
Obrázek
tu sa to uz zacalo zhorsovat....
Obrázek
A tento mi uz pripominal ''lesy'' okolo petrovic nad U/nL,v 89tom,ked sme tam boli pomahat odstranovat suchare,ktore ''vyrobila'' chemicka v usti :'( .....tu ten smutny pohlad aspon trocha naprava nas Krivan....
Obrázek
Som utahany,ako ten kon,co to bude tahat :( ,ale urobilo sa kus uzitocnej roboty :) .....som spokojny.
Ircane,v tom pekle nas veru bude ;-) ,ale kukam,budeme dobra partia :friends: ....v nebi by aj tak bola nuda.
Naposledy upravil(a) zelenac dne ned dub 21, 2019 9:17 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5407 Nový příspěvek od oco13 »

Ja som mal zaracha :'( tak som aspoň upratoval naradie v dielni.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13094
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5408 Nový příspěvek od Čárls »

Pekelný mariašek jo a nějaký to pivko snad taky bude snad nebudou čerti skoupý :friends:
oco13 kdo ti dal zaracha ? No po mně když žena něco chce musí dlouho prosit neb to je vždy práce co mě nebaví :'(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5409 Nový příspěvek od zelenac »

Spravna zena vie,ako donutit chlapa urobit robotu,ktoru by mu robit ani nenapadlo :( a ta este ''spravnejsia'' dokaze v manzelovi vzbudit pocit,ze sam prisiel nato,ze tu robotu treba urobit :D
Sa nam dnes okolo ''dzipa'' obsmietala nejaka defka :D
Obrázek
Uz bude treba zas nosit pistol do hory..... :(

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5410 Nový příspěvek od oco13 »

Ja som dostal len upozornenie , že ak budem dnes hučať s karbinou alebo zvárať tak spím pod mostom. A kedže mám trojuholníkové obdobie- režem a zváram trojuholníky ako výstuhy na čelák - tak som pauzoval. :-/

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13094
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5411 Nový příspěvek od Čárls »

Já mohl jen svářet platí u nás vyhláška tak uhlovka taky měla odpočinek no a invertorek zas kravál nedělá :)
No to by si mohla žena zkusit že spím pod mostem bych počkal až pujde ven a zamkl dveře no mám hodnou ženu ale jako každá trochu paličatá
Zanedbal sem výchovu před 34 lety :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5412 Nový příspěvek od oco13 »

No u nás by zase nepochodili s vyhláškou. Vela mladých chalanov tu má silné motorky, takže cirkulár alebo uhlovka je proti tomu len "šepot kvetin" :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5413 Nový příspěvek od ota »

Ještě že u nás zatím mají rozum a tyhle vyhlášky nedělají. Tady to o svátcích a víkendech jen hučí! Když každej dělá v práci do večera, musí to pak dohnat. Dneska cirkulárky, motorovky, sekačky. Pražácí dojedou a už to masakrujou sekačkama. Já taky jezdil se sekačkou. Před včelníkem. Už tam byla tráva že to vadilo skoro k česnu. Vedle soused řezal motorovkou jen to hučelo. Sobota, neděle a zítra to samí. U nás bude jen kvičet hydraulika a šťípačka. Máme připravenou káru a nádražáckej vozíček ,,do patra" Už jsem to na káru nemohl ani vyskládat, jak jsem naložil. Syn řezal motorovkou, děda dával míru a já to nakládal. No za chvilku jsme měli rošťípáno a pak znovu další porci nařezanou a naloženou. To bylo v pátek. Zítra rošťípeme a zase další nařežeme a naložíme. No myslím, že tam ještě trochu zbyde. Nějekej svátek jde jen asi kolem. Ani o něm nevím a nedržím žádnej z nich. Protože mám svátky za ,,0" Kaček, tak je využívám co se dá.
Tady vydali vyhlášku aby se netoulali psi. Nevím, jak k tomu přišli, ale co koukám z dílny vím přesně kteří psi a čí se toulají. Třeba 5 psů. Víc ne. Mám hafana a nedostane se ven. Jeďině, když bych špatně zavřel a zamkl vrátka. To se ale nestává. Všude oploceno, nemá šanci se sám dostat ven. Když chci mít psa, musím to mít zajištěný. Chodí volně po celím dvoře a malé zahradě.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15215
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5414 Nový příspěvek od kenybz »

no a já že gde si a ty makáš 8)
já byl dneska na pohotovosti ve čtvrtek mě jeblo poleno na nohu a nebo ve středu to bylo no a ve čtvrtek v práci v pohodě a jak jsem jel dom a šlapal po pedáloch tož cosi zakřupalo a au no začal jsem šmatlat no a dneska jsem udělal provizorní berlu ze smetáku bo aj přez patáky a mastičky jsem nemohl došlápnůt tak pak jsem sa nechal odvézt na rentgen tak zlámané to není enom pohmožděné nafasoval jsem 2 francůzké hole tož s něma machruju myslím že to za pár dní povolí a budu cajk eště že jsem měl pracovní boty s pevnů špiců ináč by to asi křuplo
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#5415 Nový příspěvek od ota »

Á dala Ti ty berle taky taková hezoučká blondýnečka sestřička jak mě tenkrát? :jazyk: Mě je ještě naštelovala na postavu abych nechodil ohnutej! Hlídej si je, máš je do důchodu! :vysmech:
Makáme, dřevo pořát. Zítra po ránu hups na to. No možná po obědě, syn jde asi s pomláskou. Tak vytahnu dědu a hybaj na to. Děda páčkuje a já to ostatní. Ale když jsme tři, tak to je jinej frmol.
Dovlekl jsem dom ty bloky do měniče. Vše změřeno, vyzkoušeno. Jeden tiristor a kondenzátor v háji. Vyměněno z náhradního bloku. Akorát ten kondík je v původním s jinou kapacitou. No dali tam ten trochu silnější z druhého. A mám ho vyndanej abych se po tom poohlídnul a až splaším, vyměnil. Je to dvojkondík. Má zapojenou jen půlku. U té rezervy byl taky jeden v čudu. Zítra to sestavím a vyzkouším. Jo a jedno rele LUNka bylo špatný. Změřeno a nespínalo. Mám teď všechny LUNky změřený a funkční. Předtím jsme se jen domnívali, že maká. Teď jsou všechny cajk.
Ještě jsem si vzpoměl. Včera jsem se chvíli vrtal v kompresoru. Protože mám splašenou a domluvenou dospělou pískovačku. Brzo pro ní pojedu. No a tak jsem začal dávat dohromady ten Atlas co tu mám. Nádobu jsem přivezl rudlíkem a motor taky. Museli jsme ho se synem narvat na nádobu (125 kg ) dneska jsem s hřídelí zkoušel otočit a skoro to nešlo. Rozdělám víčka ložisek a tam betonová vazelína. Kurva nastříkal jsem tam takovej mazací spešl sprej. No a odlehlo to. Zapojím kabely a vypinač a pustím motor. No to byl randál, skoro jako když je tam už kompresor. Nakonec jsem motor rozebral a vyndal ložiska. Musím je vyměnit. No ale na zadní straně vrtule, stahnul jsem ji malím stahovákem, kterej jsem si musel upravit. A hřídel maličko porezlá. No osel nechtěl jsem aby pak vrtule na tom plandala. Tak jsem ji nechal tak. A tahal jsem skrz to ložisko a kroužek na těsnící filcovej baznek. Kurva to jsem u toho nadával! Stahovák za ložisko a z prvu šlo samo a pak jsem najel na tu rez. Metrovou trubku, dvě montpáky, jednu ve stahováku a druhou v lopatkách rotoru. Furt se mi to všechno točilo. No rval jsem za to a nakonec jsem to stahnul všechno dolů. Ložiska vyjetý jako prase. Musím koupit noví. A pak přijde na řadu kompresor. Doufám, že bude v lepším stavu než motor. :vysmech:
Naposledy upravil(a) ota dne ned dub 21, 2019 11:23 pm, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“