CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7936
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16411 Nový příspěvek od Fizz »

Novej verk....

Obrázek

Už jsem kosil, dobré to je, neuvěřitelná obratnost..
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16412 Nový příspěvek od bourač »

Pororošty 100/167cm vyměním za tvrdý palivový dříví. Klidně mokré kládovky. ;-)
1ks pororošt = 1PRM.
dopravu nemám.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Jend@
Příspěvky: 245
Registrován: úte lis 24, 2020 5:52 pm
Bydliště: Ostravsko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16413 Nový příspěvek od Jend@ »

Fizz JO, stara dobra Stiga..muzu poprosit typ?

Fizz
Příspěvky: 7936
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16414 Nový příspěvek od Fizz »

Tuším Park 2000e
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

peyrak
Příspěvky: 1240
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16415 Nový příspěvek od peyrak »

mám na prodej stigu transpro 54 s hromadou příslušenství, kdyby někdo měl zájem

Fizz
Příspěvky: 7936
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16416 Nový příspěvek od Fizz »

To bude tuším tak o nulu vic nez jsem dal za tu mojí ne...

Urivna jsem asi strhl lanko řízení, jak dopiju kávu pujdu to vyzkoumat
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16417 Nový příspěvek od Čárls »

bourač píše: ned srp 07, 2022 11:51 pm Pororošty 100/167cm vyměním za tvrdý palivový dříví. Klidně mokré kládovky. ;-)
1ks pororošt = 1PRM.
dopravu nemám.
Jirko za cenu jednoho plnometru co kupuji mám i s dobírkou 4 plastový palety 1x1,2 metru , takže kupuji palety vyjdou mě lacněji :friends:
Nic ve zlým vše má svoji cenu :friends: ale já kupuji 1 plnometr za 1700Kč a to je momentální cena u nás s dovozem
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

mastnacek
Příspěvky: 7099
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16418 Nový příspěvek od mastnacek »

Dalsi mistnost...
Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16419 Nový příspěvek od vitex »

Já se byl podívat v Ostravě,jak se dělají alukola.

Pavel
Příspěvky: 8274
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16420 Nový příspěvek od Pavel »

to ti nestacily traktorovy

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16421 Nový příspěvek od vitex »

Mě by stačily,ale zaměstnavatel chtěl abych jim nějakou mašinku na obrábění opravil.

Fizz
Příspěvky: 7936
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16422 Nový příspěvek od Fizz »

Poté co jsem včera sekačku koupil a dnes dopoledne zku%vil, jsem jí odpoledne opravil, lanko řízení na sra&ku, tak jsem improvizovaně vyrobil nové, na konce zalisoval matice, a dokonce to funguje :shock:

Zrovnajsem promazal klub v natáčení ten byl sušší a čep křížení, který jsem si původně myslel ze ani není když sekačka zvefala nohu i pri předjíždění obrubníků. A on tam byl i s maznicí. Teď to chodí krásně. Ješte jsem vypigloval kosiště. Už aby zase narostla trava :321:
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16423 Nový příspěvek od Atlan »

Tohto roku som kosil 1,5x skoda bola naliat ten drahy benzin do kosacky.
Kedze som zakupil lidlacku na baterky tak som troska prevetral tu. Aspon po dvore ale nic moc kosit nebolo.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20831
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16424 Nový příspěvek od ota »

Já měl volnější den. Ráno jsem pracoval ve fabryce. Vyrobil pár zbývajících kusů a přešteloval soustruh na další práci. Vzal auto a jel k mámě. Tam jsem došel na nákup a spátky k mámě společně jsme vše poklidili aby ona věděla, že jsem nakoupil. Jinak si to nezapamatuje, než že musí ty věci rozdělovat se mnou. Do lednice, špajzu a tak. Na oběd jsem jel domů. A po obědě mě vzal soused na turné po kovošrotech. V prvním našem oblíbeném mají bohužel prázninový provoz. Tedy měli už zavřeno. Jeli jsme do dalšího. Věcí vcelku dost tam. Já si vybral jen pěknej vrták asi do půdního vrtáku. Jediné co měl bylo ztupené ostří, které je vyměnitelné. Jeden pán že to není možný vždyť tomu vrtáku nic není, jen otupená destička. No já že to nevadí vyrobím si z Hardoxu hravě novou. Pak ještě dvě knížky po 10 Kč kus. Jedna jsou ptáci u vody a druhá mechanizace zemědělství. No měl jsem toho asi 7 kg. Jedem do dalšího kovošrotu a tam jsem si vybral slovy 1 kg věcí. Nic mě neuchvátilo, abych to musel mít. Ale vzadu měli asi 3 marsky plný výpalků. Kola od 50mm po 280 mm různé síly. Všelijaké kostky, obdelníky. Asi čerstvě, nebylo to ani orezlé. A soused hele krakorec z jeřábu a pístnice. A já si vyndám tu kladnici na tom krakorci. Tak jo našli jsme kladivo a už to tluče ven. Ten asi 50mm tlustej čep kladnice. Najednou přijde chlápek co tam dělá a prej klucí to by asi šéf nebyl rád, kdyby jste mu tu kladnici vzali. A to máte k jeřábu? A chlápek no šéf to má k jeřábu. No a mi mysleli, že je to tady vyhozený. Tak jsme zase ten čep naklepali spátky a šli. No byl tam i 20t hák a navyják s lanem. To lano snad 26 mm průměr. No jeli jsme dom. Satvili se na Karlově na zmrzlinu a dom. Já do fabryky a soused kutit disky na vozík co má na odvoz trávy. Vzal si tam právě dva výpalky asi 6mm sílu že si vyvaří do disků a nasadí si na ten vozík místo kol ze skutra klasický 13" z feldy. Aby mohl víc naložit. No ještě udělám jeden kus na soustruhu a jdeme s Axisem ven. Už mě asi hodinu tady morduje. :smich:
Teď má ,,vstup zakázán" kvuli šponám.

Obrázek

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#16425 Nový příspěvek od Tomas6 »

No když vidím toho pejska, tak není o moc menší jak to tele co máme doma. Býček cca 3 měsíce a 150kg.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“