CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7810
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14746 Nový příspěvek od Chose11 »

Tak po roce čekání mi chlapi přišli připojit radiátory v dílně, už si tam pěknou dobu vysely a čekaly na připojení, tak dopoledne tahali trubky a připojili. No úžasný, v dílně to bylo na triko a za chvíli na plavky, nee, bez termoventilů to nepůjde a kotel to teda ochladilo o 5°C, už nestíhá, ale není nutný mít v dílně teplo na plavky, až prej leda na silvestra, to si dělal prdel topenář že dorazí.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14747 Nový příspěvek od hobr »

zelenac píše: pon pro 06, 2021 8:05 pm Rano kukam do topanok a tie nieze prazdne,ale ziadne :-/ :smich: .
Moje topánky by nikto nezobral - sú velmi vonavé... :typek:
Dopoledne nákup bot u Vietnamců, odpoledne skládání dřeva u kamoša. Potom 3x Radegast 10° a hajdy domů za soudružkou manželkou...
Naposledy upravil(a) hobr dne pon pro 06, 2021 9:15 pm, celkem upraveno 1 x.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14748 Nový příspěvek od vitex »

Danku,Ty musíš být zaměstnán ve velmi bohaté firmě,když vlastníte Mikunduláše,čerta i anděla. :smich:

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14518
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14749 Nový příspěvek od DanculSK »

Noooo,,,,
To je tam už dlhoročná tradícia :friends:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

zelenac
Příspěvky: 2112
Registrován: sob srp 29, 2009 9:11 am
Bydliště: LM a castejsie kamio

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14750 Nový příspěvek od zelenac »

hobr píše: pon pro 06, 2021 9:08 pm
zelenac píše: pon pro 06, 2021 8:05 pm Rano kukam do topanok a tie nieze prazdne,ale ziadne :-/ :smich: .
Moje topánky by nikto nezobral - sú velmi vonavé... :typek:
Dopoledne nákup bot u Vietnamců, odpoledne skládání dřeva u kamoša. Potom 3x Radegast 10° a hajdy domů za soudružkou manželkou...
Ani mne ich nik nevzal ;-) ...robil som si prdel na Danculov prispevok.Mikulasa sme vnucikovi urobili uz v sobotu,aby bol aj so mnou.Vcera som musel vyrazit na streku.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14751 Nový příspěvek od ota »

Docela mi chybí kolegy z bývalé práce se optat, jak to tenkrát bylo s tím čertem a andělem. :D On jednou šel za anděla. No a tak se to nějak semlelo. A po léta jsme ho s tím zlobili. No neviděli jsme se tak 6 roků. Už to uplně vidím, až se sejdeme zase někdy na nějaké akci co máme bývalí zaměstnanci, tak to tam hned někdo vytáhne a optá se, jakže to bylo s tím andělem? Kdysi po nás chtěl házet kladivem, když jsme ho tím zlobili.
Tady to byla taky tradice a dva roky toho viru a bude po tradici. Myslím že se to už nerozjede. Z mladejch tady snad ani nikdo nechodí. Stejně třeba pomláska. Jezdívala tady banda kluků třeba 10 na kole. Každej rok. Objeli to všechno a vždycky někde skejsli. Pamatuju se Jarda měl batoh na zádech a tam si dával výslužku. Vajíčka, řízky, chlebíčky, cukroví. Ta bába co bydlela na konci vsi ta mu ale dala! Omalovala mu schválně neuvařený vajíčka. A prej ber si, co chceš. Jarda měl už kurva pod čepicí a strkal vejce do batohu. Pak přijeli k nám a strašně se mu chtělo si na moment schrupnout. Samolitr i s báglem na zádech. Prásknul sebou a chrněl jak strejc. To se ví všechnu tu vejslužku slisoval na zádech na sračky. Pak se vzbudil a tahal řízky a jedl je. Táhly se mu z toho ty rozválený vejce, cukroví, opadávaly chlebíčky. Nojo už vloni nejeli, ani letos. Myslím že už nepojedou. :(

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14752 Nový příspěvek od bourač »

s tím čertem a andělem je to tak že couraj venku na vzduchu, na každý zastávce dostanou panáka.
Katastrofa přijde když skončí a zalezou do tepla. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14753 Nový příspěvek od duchodce »

Občas se někde najde chcíplej čert :cert: :wink:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14754 Nový příspěvek od bourač »

To né, von jen spí, přece vožralýmu se nemůže nic stát, ani nemůže nic chytit. :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14755 Nový příspěvek od ota »

Bourači i jo, měli něco vypitýho. To je jasný. Ale ten Pepíček co je potkal spolu se maminky ptal na trochu jinou věc. Proč ten vysokej anděl, toho malinkatýho čerťíka pořát jakože tlačí před sebou? A ještě ten čerťík je k andělovi zadkem natočenej? Takové podivné. Maminka že to víš čerti, asi mají nějakou svojí podivnou zábavu. :D

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14756 Nový příspěvek od Tomas6 »

No u nás to bylo kdysi naopak. Jdu si tak večer do hospody na pivo a za čekárnou andělíček potláčel čerta. Na druhý den večer v hospodě se zjevil anděl s čertem( čerticí), ale už v civilu a že prej to na nás nějak přišlo, těch 10 baráků než bysme došli domu bysme už asi nevydrželi. Že měl jsi se přidat....
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14518
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14757 Nový příspěvek od DanculSK »

:smich: :smich: :smich: :smich: :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14758 Nový příspěvek od Britt »

Dopoledne jsem se motal v kuchyni a už jsem se nemohl koukat na ty tupé nože. Vzal jsem je na pásovku,nasadil jsem 280 pás a na malé otáčky jsem je přelíznul. Kdybych se nebál, že si uříznu rypák, tak bych si troufl se s nimi oholit. :) Teď zase bude nějaký čas stačit přejet je ocílkou. To zas bude krve, až je vezme doktořice do ruky.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14759 Nový příspěvek od ota »

Vždycky když naostřím manželce nože se některým řízne. Pak nadává že jsou moc ostrý! No však to chtěla!
Já jsem si v klidu dneska v dílně ,,lil písmenka"! Najednou telefon, že chybějí jakési plíšky s drážkou. Honem se musejí vyrobit, v pondělí má být půlka namontovaná. V pohodě jo uděláme! Jako vždycky než to nastříhají, přivezou, nojo uděláme. Před obědem můj zásobovač Lukáš klepe na okno. Tuhle vezu ty plechy! No kurva to to asi spěchá? No jasně spěchá to. Tak místo písmenek budu ,,lejt koule"! Jak v té pohádce. Soustruh má pauzu a frézka pojede. Asi i zítra, je těch plíšku plná škatule. Aby je v neděli mohli montovat na stavbě. Zdá se, že to asi zase nakonec stihneme. :D

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#14760 Nový příspěvek od Fizz »

Tak tady tak, zdravotní procházka:

Obrázek
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“