CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8866 Nový příspěvek od Britt »

To je dobrá volba a manželka nemůže protestovat. Pivoňka potěší každou ženu. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8867 Nový příspěvek od ota »

Jardo když jsem se švagrem šel prvně do včel to bylo něco. Pantatík řekl, že už na to prdí, aby si včely dělaly co chtěj. Přišel do nich švára a říká mi, nechceš se tam podívat se mnou? A já že jo. Tak jsem se oblíknul a nasadil na škécu kuklu a šli jsme. Samolitr pantatík měl zlí včely jako prase. Asi troje. Jedny extra zlí. Švára začal hodnejma. Nakonec vlezl do zlejch. Já mu dělal přidržtašku. Jak to bývá člověk se navlíkne co doma zrovna má. Tákže nějaký montérky, bundu a hlavně rukavice na motorku takoví s tou slídovou folii na hodinky z roku raz dva! :vysmech: No a tu kuklu. Kdo by řekl, že včely najdou v rozkroku montérek dírku! No našli ji než by kdo řekl švec. A tak valili do díry o 106! Celkově jsem ještě ty pigára počítal. Dostal jsem jich asi 20 do rozkroku a asi 5 různě po těle. Valezli jsme se švagrem ze včel a on že ukaž kolik jich máš? No a prej jestli to do rána dáš bez uhony, tak to můžeš dělat. No nateklo mi to samo jako blázen. Ale ne snad až tolik. V rozkroku 20 boďanců!
Dneska když si na to vzpomenu tak si říkám, že to bylo jako v seriálu ,,bylo nás pět" Jak si klucí chtěli zkrotit vosy!
Dneska vezmu na to kombinezu klobouk a rukavice včelařský a třeba za sezonu dostanu 5 fíků. A to si kolikrát říkám, kurva nejsou nemocný, že ani nešťípou? A to že mám kurevsky velký včelstva, ale nebodaví.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8868 Nový příspěvek od vitex »

Zase na mě žádná uzenina nezbyde. :vztek: :vztek: :vztek: Tak si asi půjdu koupit ten soudek jak kolega Padesátka.

pajik
Příspěvky: 720
Registrován: úte čer 08, 2010 9:08 pm
Bydliště: Sichelsdorf

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8869 Nový příspěvek od pajik »

Tak dneska jsme vozili dřevo z lesa co jsme včera nakaceli a stipali :)
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8870 Nový příspěvek od vitex »

Pěkná hromádka. 8)

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8871 Nový příspěvek od Britt »

ota píše:Jardo když jsem se švagrem šel prvně do včel to bylo něco. Pantatík řekl, že už na to prdí, aby si včely dělaly co chtěj. Přišel do nich švára a říká mi, nechceš se tam podívat se mnou? A já že jo. Tak jsem se oblíknul a nasadil na škécu kuklu a šli jsme. Samolitr pantatík měl zlí včely jako prase. Asi troje. Jedny extra zlí. Švára začal hodnejma. Nakonec vlezl do zlejch. Já mu dělal přidržtašku. Jak to bývá člověk se navlíkne co doma zrovna má. Tákže nějaký montérky, bundu a hlavně rukavice na motorku takoví s tou slídovou folii na hodinky z roku raz dva! :vysmech: No a tu kuklu. Kdo by řekl, že včely najdou v rozkroku montérek dírku! No našli ji než by kdo řekl švec. A tak valili do díry o 106! Celkově jsem ještě ty pigára počítal. Dostal jsem jich asi 20 do rozkroku a asi 5 různě po těle. Valezli jsme se švagrem ze včel a on že ukaž kolik jich máš? No a prej jestli to do rána dáš bez uhony, tak to můžeš dělat. No nateklo mi to samo jako blázen. Ale ne snad až tolik. V rozkroku 20 boďanců!
Dneska když si na to vzpomenu tak si říkám, že to bylo jako v seriálu ,,bylo nás pět" Jak si klucí chtěli zkrotit vosy!
Dneska vezmu na to kombinezu klobouk a rukavice včelařský a třeba za sezonu dostanu 5 fíků. A to si kolikrát říkám, kurva nejsou nemocný, že ani nešťípou? A to že mám kurevsky velký včelstva, ale nebodaví.
Mě žihadla taky nevadí, ale komáří štípance mě děsně serou. To se pak můžu udrbat. Po mě jdou komáři jako slepice po flusu. Kyž bude sedět 100 nahatejch lidí u vody a já tam příjdu oblečený, tutově se na mě ty kurvy bodavý vrhnou.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8872 Nový příspěvek od vitex »

Fenykl do kapsy.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8873 Nový příspěvek od Britt »

Mě by ty bestie odnesli i s tím fenyklem. :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14667
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8874 Nový příspěvek od DanculSK »

vitex píše:Zase na mě žádná uzenina nezbyde. :vztek: :vztek: :vztek: Tak si asi půjdu koupit ten soudek jak kolega Padesátka.
A z tej dobroty ti už neostalo? :friends:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8875 Nový příspěvek od vitex »

Ještě tři zůstaly,zbytek mě snědla Eliška s tátou.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14667
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8876 Nový příspěvek od DanculSK »

Tak im chutilo,,,, 8)
To som rád :friends:
A nestihli ani dozrieť :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8877 Nový příspěvek od kenybz »

tož tak hoši a cérky..předevčírem jsem musel přetáhnout 2 stroje na místo bo jsem sa nemohl dostat k teře...první uklidit plac pak paleťák a šup tam s nima no už to začíná vypadat dobře bo mašinysti tam ležely jak jsem jich tam fláknul někdy v listopadu, pak jsem si dokurvil to koleno a milá terka byla celů dobu zaskládaná...tož jsem dofůkal gumy a jal sa starý tecumsech nastartovat 5x jsem pumpnul a chytl napoprvé 8)
jako vždycky jsem tam nechal starý benzín to abych měl vždycky z jara víc práce to rozchodit no ale letos pohodička že by sa biosložky umoudřily?
Převezl jsem terku vedle do stodoly a včera nachystal rotavátor a valím na pole...
dojedu tam zajedu s roťákem do pola a plný za 2 a poď ty hroudo hlinová...
kurva tak jsem letěl jak papír za roťákem blbec hlava děravá no nedal jsem tam brzdící radličku :smich:
tak jsem teda vyjel z pola a opřel jsem řídítka o bandasku IBC a šel zpátky pro onů radličku...chcu ju připojit a kurva čep nešel ven no jo mosím dat dole motór :D tož ho vemu do ruk kurva kam ho položím no do trávy sviňa furt sa ten motór kladl na bok no nakonec jsem našel jakýsi hrb do kerého jsem ten motórek položíl, tak aby sa nezvalil na bok. Zapojil radličku nahodil motór, zatáhl za špagát a valil jsem rotavátorovat no šlo to dost blbě hlina nebyla vymrzlá dělalo to hrudky tož jsem tam drandíl asi 2 hodiny.
první projel 1x a už cosi kolísaly otáčky říkám si asi docházá benzín?
tož jsem zastavíl a že sa podívu aj na olej...vytáhnu měrku a z motóra olejové páry tož to jsem mu dal fest zabrat. Na každé straně mám 5 sad nožů a jel jsem v tom poĺu fest do hlůbky...
Tož nic zašel jsem pro olej a benzín trochu doplnil / olej jsem měnil na podzim/ zatáhl za špagát a pokračoval s menšíma otáčkama co ten tecumseh snese to neni možné byl rozpálený jak pěťák..
tož jsem to jaksi pojezdíl a pak nachystal teru na rýhování erteplí ...to budu dělat dneskaj a aj ty erteple tam nejak nahážu...z toho mám trochu obavy..skrz záda a břuch nemožu byt dlůho ohlý a když idu nohama v jednom řádku tak neudržím balanc...to dělala dycky moja tož nejak to mosím zvládnůt.
Mám tu ze dvě fotky z dílny frézka by mohla ostat tak jak je a snáď aj ta bruska nakulato no když tak sa to potáhne jinam paleťákem...eště mosím dovézt další mašinysty a najít pro ně vhodné místo.
Rotavátorování jsem nefotil na tom není nic zvláštního a je to pořád eště hrudkovaté největší hrudky asi 4 cenťáky tož co erteple mosíja vyrúst aj tak...60kg jich tam nejak mosím dneskaj naházet
Obrázek Obrázek
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8878 Nový příspěvek od ota »

No manželka tuhle přebrala brambory co jsme ještě měli. A vedle stolku byly ty krabatý v bedničce. Že to jsou už na vaření hnusný. Přišel děda a kecáme. No a on že to máš sadbu? A já že sadbu, však já jsem nějaký pěstitel, či co. A koukáme do tý bedny, no brambory uplně perfektní sadboví. Malí kuličky a klčky jak když vymamuje. No děda škoda do hnoje toho. A nasadil mi brouka. Kurva, kam já bych vás holky vrazil. Včera chodím po zahradě a našel jsem jim plac. Co je neuskutečněnej projekt skleníku, nic tam. Prej tam měly bejt jahody, ale tak nějak se zapomělo je koupit a zasadit. Ták to o víkendu narvu ty brambory, aby si tam dělaly co chtěj. Jak řìká soused: ,, kytky v jeho zahrádce mohly volně bujet" to je z písničky známka panku. Tak si tam uděláme asi pokusný pole. Právě to jsou nějaký poloraný brambory a byly moc dobrý. Tak ze mě bude asi pěstitel! :D

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8879 Nový příspěvek od kenybz »

no vidíš vemeš bagrák a narýhuješ pak dáš místo lžíce lžičku a můžeš i sázet no kdo si hraje tak nezlobí :)
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Fizz
Příspěvky: 7935
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#8880 Nový příspěvek od Fizz »

Fizz si dělal ponk...

Na vrsek přijde železná plotna. Potreboval bych ji orovnat musim zjistit kde by přefrezovali takový formát 1,5x1m

Obrázek
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“