Jak vám proběhla změna času

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 8029
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Jak vám proběhla změna času

#61 Nový příspěvek od Fizz »

bourač píše: úte dub 02, 2024 7:51 am pokud v tom bagru o velikonocích s tebou sedí i tvoje žena je to OK,
pokud ne zaděláváš si na pěknej průser.
Vzpomeneš si. :obchod:
Jasně. Děcka, v mírným odstupu žena.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

andre.marek
Příspěvky: 664
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: Jak vám proběhla změna času

#62 Nový příspěvek od andre.marek »

bourač píše: úte dub 02, 2024 7:51 am pokud v tom bagru o velikonocích s tebou sedí i tvoje žena je to OK,
pokud ne zaděláváš si na pěknej průser.
Vzpomeneš si. :obchod:
To zaměstnání jsem napsal schválně jestli se někdo chytí 8)
Jinak tam samozřejmě chodím rád, ale jak píše Fizz, rád udělám i jiné věci.
Včera třeba ráno šmigrust po vesnici s kamarádem, oběd u tchýně a odpoledne pak bagrování doma, s manželkou jsme pak porovnali detaily rýčem a hráběmi, zasadili aronii, nachytali nádrže na vodu před deštěm, pozalívali ovocné stromy nasazené některé minulý týden, některé v sobotu. Už to bylo s tím světlem prostě super. Jen to trochu kazil vítr, ale už to snad bude lepší.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7933
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Jak vám proběhla změna času

#63 Nový příspěvek od Chose11 »

Nechal bych letní, teď jakoby brzo ráno nespím a pak jsem takovej utahanej. Možná je to taky tím čtvrtkem jak dopadnu.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Shaolin
Příspěvky: 95
Registrován: úte kvě 08, 2018 8:21 pm
Bydliště: Poprad

Re: Jak vám proběhla změna času

#64 Nový příspěvek od Shaolin »

Ja som veľmi rád že sa aspoň čas mení. Ak by si človek mohol vymeniť 2x ročne manželku, tak by to bolo tiež fajn. O jednej letnej o pár rokov posunutej by som vedel :)

Taktiež z pohybového hľadiska zeme je zmena nutná. Horizontálnou rotáciou zeme sa čas posúva pravidelne o 1h aby každému svietilo slnko cez deň. Vertikálnym náklonom zeme k slnku počas roka tiež musí dôjsť k nárastu času ale keďže tento pohyb je kyvadlový tak aj k poklesu času aby bola zachovaná spravodlivosť času na rôznych zemských pologuliach ...

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1237
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: Jak vám proběhla změna času

#65 Nový příspěvek od kaja.h »

Kdo chodí na 4-směnný provoz, tak tomu je úplně jedno jakej je čas a hodina. Ty rejpaly bych dal na4 směny a oni by vychladli.
Letní je dobrej.
Jede traktor, je to Zetor 3011

Odpovědět

Zpět na „Putyka“