Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#1171 Nový příspěvek od Atlan »

Wifi velmi bezpecna nemusi byt, na rozdiel od datoveho mobilneho spojenia
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13096
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1172 Nový příspěvek od Čárls »

Záleží jak je zabezpečená Na veřejný vifině bych se na banku ani nezkoušel připojit dále musel by utočník i když zjistí heslo na banku Mít i mobil a zadat kod Banka nepodporuje dvojí připojení Navíc pokud si kontroluješ před odpojením transakce Nic se neděje Navíc každý převod musíš zadávat kod z mobilu Takže pokud máš takto nelze ti vytunelovat konto.
Vrchol blbosti je se takto připojovat na banku přes chytrý mobil To jest zadávat heslo na banku na mobilu a potvrzovací SMS v chytrém mobilu na stejném Mobilu co máš otevřený prohlížeč
Proč Protože se muže stát nainstalováním nějakýho prográmku že se zaroveň nainstaluješ i špiona . Co dokáží to je i zkopírovat simku a ukrást hesla.
Jediné bezpečné přihlašování na mobilbanku je přes otisk ale i to lze ukrást případy už byly

Takže jediný bezpečný přihlášení je zvlášť mobil a zvlášť PC nebo kombinace dvou mobilu Nic jiného Ještě pak jsou extra přístupy čipový karty a pc
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 6090
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zemšťani a jiné

#1173 Nový příspěvek od fikejz »

Mobil lze celkem snadno i ztratit a o jeho zabezpečení a dat v něm si netřeba dělat iluze. Tak i proto tam bankovnictví nemá co dělat. Používat veřejnou wifi pro takové účely :-/ NTVL. Ta moje vlastní není ani vidět.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1174 Nový příspěvek od duchodce »

Takže sem zase přidám něco pro "ufology". Máme tady koule které vznikly - nevznikly. Buď víme prd co tady vlastně bylo před těmi miliony let bylo - kolik jich bylo je zase věštění z křišťálové koule , anebo "Matka příroda" zase předvedla že k fyzikálním zákonům jen přihlížíme...
https://www.dotyk.cz/magazin/klerksdorp ... d=14068360
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

hobr
Příspěvky: 3866
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zemšťani a jiné

#1175 Nový příspěvek od hobr »

Moc pěkná záhada, ale o moje přeplněné koule se nikdo nestará... :( :D
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Zemšťani a jiné

#1176 Nový příspěvek od oco13 »

Tak sme dvaja s rovnakým problémom. :typek:

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1177 Nový příspěvek od duchodce »

A potřebujete je podrbat ,nebo nakopnout? Podle toho si musíte hledat partnera.... :wink:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15753
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Zemšťani a jiné

#1178 Nový příspěvek od oco13 »

Ak poviem že vyprázdniť tak som "sprosťák" ??? :jazyk:

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1179 Nový příspěvek od duchodce »

To ti přeci nikdo nenapsal ....pouze jsem vám chtěl poradit :smich:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1180 Nový příspěvek od duchodce »

Tak tu jsou Ufouni trochu z historie ,je to docela zajímavé...
https://www.stream.cz/tajemno/zatajeny- ... -internetu
Dodám k tomu věc kterou mě vypravoval spolupracovník. Byl na čáře a občas sloužil na hlásce venkovní odposlech. Říkal ,že jednou v noci avizo že v blízkosti sousedů je něco ve vzduchu ,tak to taky vyhodnotili ,bylo to ale v noci ,zamračeno nic neviděli . Občas slyšeli že něco prolétlo buď přímo nad nimi nebo u hranice. Dostali držkovou ,že radary nic nemají. Objevily se potom nějaká naše letadla chvíli poletovali ,oni vše poctivě hlásili a zapisovali. Vysvětlili jim že to bylo cvičení ale šrumec a ty konfrotační výslechy napovídali ,že to cvičení nebylo.Tohle bylo někdy po 1970 už si to nepamatuji. Když se potom objevili "stealt " letadla ,tak amíci přiznali že je u Českých a Polských hranic testovali.
V tom odkazu nahoře to bude něco podobného .A slyšel jsem že se zkouší antiradar který z vyhledávacího a naváděcího radaru udělá "blbce" . A ten potom ukazuje zkreskĺené údaje .
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1181 Nový příspěvek od duchodce »

Zase nevím kam s tím ať nezaseru někde nějaké vlákno. Odešla mě po asi 20 letech elektronická osobní váha ,velice dobrá v té době značková a dost drahá. Kupoval jsem ji na povel doktora a ten mě řekl že není potřeba veliká přesnost stačí 10dkg ale aby když na ni stoupnu 3 krát tak tak pokaždé musím navážit stejně ,musel jsem v té chvíli hlídat váhu. Nyní jsem na tom stejně a potřebuji koupit váhu novou . Pouze na Heurece se sem tam objeví sem tam nějaké hodnocení které není zaplacené. Proto se ptám, máte někdo podobný problém a jakou váhu používáte?
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13096
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1182 Nový příspěvek od Čárls »

No abych ti řek pravdu máme starší a vypadá jak tahle https://osobni-vahy.heureka.cz/sencor-s ... /#prehled/ Pokud chceš přesnost tak jedině starou poctivou decimálku Já se vždy vážím v praci na tunovce co tam máme a stejně neváží žádná přesně i když je cejchovaná furt ukazuje víc potvora :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1183 Nový příspěvek od duchodce »

Já jsem právě zkoušel několik z té "levnější" řady různě po známých a stačilo s tou váhou pohnout a první a druhé vážení se rozcházelo i o půl kila. Teprve třetí -čtvrté stoupnutí se stabilizovalo ale rozdíl ve váze oproti původnímu vážení byl až 50dkg. Ta původní po přemístění první vážení někdy oproti druhému asi 30dkg ale druhé a třetí už sedělo.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13096
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1184 Nový příspěvek od Čárls »

Tyhle váhy potřebují pevnou podložku Ne koberec či měkké lino ideal je dlažba plovoučka pak měří správně to si mnoho lidí neuvědomuje je to i většinou v návodech u všech váh :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1185 Nový příspěvek od duchodce »

Tohle vím ,bylo to na jedné dlaždici v předsíni a ostatní na plovoučkách a parketách.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“