Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1231 Nový příspěvek od Čárls »

Jen to nezamlouvej sem v tom i já
Ono tak nějak oboje i souviselo Ono jestli je nějaký ten šachista nahoře tak jednou dá mat a bude po vtákách :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1232 Nový příspěvek od duchodce »

Zase nevím kam tak sem :
https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti ... .seznam.cz
Je to zajímavé jak to má vymakané. Je to kus kumštu asi se mu do toho nesrali manažeři :smich:

Trochu od jinud ,na Prima ZOOM dávají pořad Ocelová srdce ,neplést filmem Srdce z ocele. Vystupuje tam nějaký Němec -( on to původem není Němec ale na národnost si nevzpomenu) - a má smlouvu s Amíkama ,že odebere veškerý materiál od USA armády. Je tam občas sranda jako když letěl a ANdulou přez oceán do USA. Ale on tam některá auta opraví a potom je normálně prodává dál a několikrát tam padlo ,že to a to musí předělat protože by jim to na Tech. prohlídce neprošlo. A při tom to jsou auta z r. 80 a starší nemají původ v té zaůřadované EU. Vrtá mě hlavou ,že v Německu ,kde Zelení řádí jak komunisti tady v r.48 - po nás potopa - tak že tam je tohle možné . Pokud někdo něco k tomu najdete - já árijsky ani amerikánsky neumím - sem s tím.
V té souvislosti jsem si vzpoměl na pokus asi před 5/10 lety podráždit poslance aby tady schválili něco podobného jako mají na Slovensku - za určitých podmínek můžeš s domadělem na silnici. Tenkrát se do toho trochu zapojil i Láďa Hruška v tom jeho pořadu a v tom okamžiku se do něho začaly navážet všelicí dovozci těch traktůrků za přemrštěné ceny /i když jejich dovezené stroje na silnici také většinou nesmí /, všeliké Besipy a různí ochránci mravní čistoty zákonů a vyhlášek které si sami vymysleli . Takže mu to TV utnula. Nyní jsem ale náhodou zjistil že opět vystrčil růžky a opět jeden domaděl v tom svém pořadu předvedl. No kdyby se našel někdo a měl známého poslance zkusit to naťuknout a napasovat to na větší soběstačnost,farmářské trhy pro chudé vrstvy atd. A myslím že by pojišťovny mohli zatlačit - olízli všech 5 prstů. Čisté prachy ,riziko minimální .Jestli by se s tím salámovou metodou nedalo pohnout.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zemšťani a jiné

#1233 Nový příspěvek od fikejz »

To je otázka výplatních listin a pro ̶p̶a̶s̶á̶k̶y̶ co to tárám, lobbisty. Jediná možnost je opravdu ta s pojišťovnami a možná s Dekrou ti mají dlouhé drápky (nemusí pršet, hlavně když kape). Jinak je to ve vztahu k tomu co lze ať už v tom Německu (nedej bůh ve státech) názorná ukázka jak moc je u nás byrokracie rozbujelá!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Zemšťani a jiné

#1234 Nový příspěvek od Cobrow »

Jako sorry :zapomel: , to vážně chcete každý domaděl při dnešním provozu pouštět na silnice ???
80% jich je poslepovaných jak vlaštovčí hnízdo.

Na Malvici někdou kouká ? To je Ulice pro kutily ?

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Zemšťani a jiné

#1235 Nový příspěvek od jean »

Cobrow, to je u nás ošetrené, domadel na F značkách môže len na 3. triedu a v stanovenom koridore. A STK to musí splniť prakticky jak normálne vozidlo. Nemôže sa na tom vybrať do centra krajského mesta... Inak, ten, čo tie podmienky naposledy stanovil, bol pekný č..ák, predtým šli na dočasné značky aj V3S, po novom sa nedá, lebo vraj to neni na poľnoúčely. Kokoti. Pritom, keby šlo fakt o podporu maloroľníkov, tak sa povolí legalizácia aj odhlásených vozidiel. Šak STK to prejsť musí a v tom prípade neni dôvod to nepustiť na cestu. Kopa prívesov by sa mohla znovu oživiť.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1236 Nový příspěvek od duchodce »

No , tam u vás právě došlo k tomu ,že ta první verze byla prakticky bez kontroly a dovozci ostrouhali.Šikovně vedená kampaň při jakékoli kolizi domadělů i když v tom byli nevinně - tak toho loby dovozců využila , vsadila nějaké "síly" a takhle vám to očesali.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Zemšťani a jiné

#1237 Nový příspěvek od jean »

Ale obmedzený pohyb bol aj vtedy. Išlo sa z extrému do extrému, podľa starého dostal značku aj traktor bez brzd a svetiel. Teraz to pre zmenu musí mať homologizované svetlá a musí to mať brzdy, ktoré merajú na valcoch (aspoň teda podľa vyhlášky). Nemyslím, že tých pár dovozcov má silu meniť zákony

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1238 Nový příspěvek od duchodce »

Oni nemění zákon ,stačí vyhlášky.U nás byl odborník poslanec - byl to ten co navrhl kradary - původně docela dobrý nápad - prosadil do formy kdy si ho obec nainstaluje pro vylepšení rozpočtu za pomoci policie /vždy je nějaké bezpečnostní riziko/. U nás to právě na těchto lidech a dovozcích pravděpodobně ztroskotalo .Stačilo se totiž porozhlédnout v čem poslanci a lidi kolem nich podnikali.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zemšťani a jiné

#1239 Nový příspěvek od fikejz »

Kradary jsou pěkný a výstižný termínus technikus 8) A zároveň super ilustrační příklad. V jejich případě by třeba postačilo, aby bylo nutné zdůvodnit umístění zvýšenou mírou nehodovosti v daném úseku v porovnání s třeba dalšími místy v dané obci a z vybrané částky udělat příjem státního rozpočtu :)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1240 Nový příspěvek od duchodce »

No, on se vždy důvod najde . Ona ho sice musí odsouhlasit policie, ale ohrožení bezpečnosti se vždy v některém místě obce vždy najde. Dobrý nápad je, kdyby ty vykradený prachy museli odvádět do st. rozpočtu. Myslím ,že by jich dost přestalo fungovat.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zemšťani a jiné

#1241 Nový příspěvek od fikejz »

Jenže u toho hledání místa se zvýšenou nehodovostí je obvykle stran kradaru problém, že se tam jezdí zpravidla pomalu a pod limitem, protože to, že je místo nebezpečný šoféři tak nějak navzdory všem upgradům obsahu autoškolení poznají a rychlost tomu přizpůsobí, což resultuje v nicotný výběrový potenciál.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Zemšťani a jiné

#1242 Nový příspěvek od vašík »


duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1243 Nový příspěvek od duchodce »

Já jsem se kdysi taky jednou ztratil. Když jsem se vrátil k vědomí tak jsem byl na úplně jiném místě než jsem si pamatoval. Pak se to vysvětlilo - našel jsem účtenku z hospody .... :obchod: a mimozemšťany :typek: mě vysvětlila manželka :pohlavek:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1244 Nový příspěvek od Čárls »

Tak to nejsi sám :smich: akorád pak když sem šel do přidruženky do práce tak mistr, když mě viděl jak šněruji silnici a nestačí mi okamžitě vypisoval dovolenku ani mě přes dveře nepustil :smich: :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1245 Nový příspěvek od duchodce »

Hele tohle jsem jednou vysvětlil jednoduše ,když mě přestanete šoupat dílnou ,tak mít problémy nebudu. Když mě vyvedli ven tak mě pacholci strkali s nádvořím a měli srandu z toho ,že se nemůžu trefit do brány. Kamarádi ..... :vztek: :wink:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“