Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#856 Nový příspěvek od aumirek »

Vedra nejspíš máš pravdu smutné na tom je že se najde spousta lidí co tomu uvěří a snášej všelijaké dukazy.Teda je dost fantasmagorii co se těžko vyvrací ale ta placatá země to už je vrchol a přesto tomu někteří věří

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#857 Nový příspěvek od duchodce »

Jsou lidé kteří nevěří že existují družíce /co by je tam drželo?/ že lidé byli na Měsíci /tam není vzduch a je tam mráz/ , atentát na "dvojčata" si naplánovali Amíci sami/kde by jinak vzali letadla?/ a další . Těm lidem to nevysvětlíte , je to jejich názor - a mají na něj prostě nárok, tolerujme je....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9527
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#858 Nový příspěvek od Atlan »

Albert Einstein
„Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý.“
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#859 Nový příspěvek od aumirek »

a že těch blbcu je více než dost
https://www.novinky.cz/koktejl/459818-k ... acata.html

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#860 Nový příspěvek od duchodce »

Před několika lety jsem četl že Rusové stále nacvičují "radiové ticho" a rozkazy předávají spojkami a nebo morse znaky. Považoval jsem to celkem za nepravděpodobné - někdo dělá z Rusu blbce. Ale dnes jsem našel článek o radioelektronickém boji. Je celkem pravděpodobné že při nedej bože "velkém " středu by na spojky a morse došlo....
http://www.eurasia24.cz/vojenstvi/item/ ... ym-hroznem
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#861 Nový příspěvek od duchodce »

Nový pokus o rozluštění Voynychova rukopisu....Je fascinující jak dokázal autor zašifrovat text tak, že i počítačová technika si s tím neví rady ....
https://nedd.tiscali.cz/umela-inteligen ... -internetu
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#862 Nový příspěvek od aumirek »

no když si něčeho šlehneš tak to zašifruješ tak že ani martané to nerozluští

Vedra
Příspěvky: 1379
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zemšťani a jiné

#863 Nový příspěvek od Vedra »

Osobně si myslím, že to není ani šifra ani ztracený jazyk.
Prostě směs náhodných znaků a obrazů vytvořená za nějakým účelem který nechápeme.

"Magická" kniha kterou se pochlubíš přátelům když přijdou na návštěvu nebo ekvivalent brakové literatury na téma UFO.

Tady přikládám vzor středověkého humoru který mě na tu myšlenku přivedl.

Obrázek

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#864 Nový příspěvek od aumirek »

asi tak známe jazyky staré několik tisíc let a přitom nikdo není schopen říct jakým jazykem je napsaná s tohoto pohledu mladá kniha.Prostě napsaná pro srandu nebo jako dukaz magie a schopnosti autora pokud to dokonce není falzitikát jak se také uvažovalo.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#865 Nový příspěvek od duchodce »

Podle výzkumu je to psané někým, kdo ty znaky psal běžně - tzv. vypsaná ruka. Na to aby jen pozlobil místní učence je i ta nalezená část moc dlouhá. Vím že existuje vic nerozluštěných textů ,ale podle vědátorů je to jen tím že jde jen o fragmenty textu a nikdo se tomu důkladně nevěnoval.Tohle je něco jiného .....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Vedra
Příspěvky: 1379
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zemšťani a jiné

#866 Nový příspěvek od Vedra »



Zítra v 19:30 našeho času

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#867 Nový příspěvek od duchodce »

Tak start proběhl až po půl desáté, ale přímý přenos byl paráda. Nejen samotný start ale i odpojení auta a přistání pomocných raket . Ještě má proběhnout přistání centrální části ale přenos byl ukončen.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Vedra
Příspěvky: 1379
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zemšťani a jiné

#868 Nový příspěvek od Vedra »

Centrálnímu stupni došla samozápalná směs k startování motorů, takže 2 ze 3 nechytly a narazil na mořskou hladinu.

Primární mise je úspěch nafta v druhém stupni nezmrzla ani po 6ti hodinách čekání na správnou pozici pro druhý zážeh, Starman se dokonce podívá i do pásu asteroidů mezi Marsem a Jupiterem.

Celkově 166% úspěch, každý zachráněný stupeň je zisk navíc do kapsy SpaceX. I bez toho je Falcon Heavy 2x výkonnější než dosavadní Delta IV heavy a za méně než ČTVRTINOVOU cenu. 90 mil USD vs 400 mil USD

Falcon Heavy dokáže v postradatelném režimu doručit 3,5 tuny nákladu k Plutu napřímo (bez využití gravitačních praků)

aumirek
Příspěvky: 3946
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zemšťani a jiné

#869 Nový příspěvek od aumirek »

Vedra stopro souhlas ale tyto 2 zachráněné stupně neznamenaj ani dolar navíc ty už se nikdy nepoužijí.Ale vydláždily cestu jiným co se použijí opakovaně.Jinak nejrychlejší seriové auto je od včerejška tesla.A musk si na něj nedělá nárok souhlasí že ten co si ho chytne tak si ho muže nechat

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#870 Nový příspěvek od duchodce »

Dík za komentáře , my "plesniví" :chytry: důchodci se můžeme jen odborně dívat :'( , ale i to stálo zato.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“