Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zemšťani a jiné

#1186 Nový příspěvek od hobr »

Mám obyčejnou váhu drahně let. Nevím, jestli váží přesně, ale když přiberu, hned je tam víc. A to mi stačí. Vím, že mám zhubnout! :pohlavek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Zemšťani a jiné

#1187 Nový příspěvek od ceratio1 »

https://www.ctidoma.cz/zajimavosti/nejs ... osti-67309 bydlí tam někdo z traktorů okolo?

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1188 Nový příspěvek od duchodce »

No já když se někdy dostanu do určitého místa tak mám taky vzpomínky s vidinama a strašidláky :typek: . Ale vím čím to je - rum ,kontušovka ,slivovice ,čert a hořká... :cert: reflexy fungují od té doby tyto věci mlsat nemusím a vidiny víc nemám :lebka:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zemšťani a jiné

#1189 Nový příspěvek od Killer Koly »

ceratio1: neskutecny blabol, doufam, ze tomu nikdo neveri. tyhle sracky se zacaly objevovat az v polovine 90. let a nemaji zadny realny zaklad. uz jen to, ze tam NIKDY nebyla zadna vojenska posadka ani zadny vojensky objekt. ta byla kus vedle, v budejicich, kde byli tankisti. do branisovskeho lesea se nejezdilo ani cvicit. muj strejda mel v sousedstvi toho lesa pole a diky temto blabolum to nemohl dlouho prodat, pry co kdyby se tam objevily mrtvoly :-/ a podobne kydy :evil:
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1190 Nový příspěvek od duchodce »

hobr píše: pon lis 08, 2021 9:28 pm Mám obyčejnou váhu drahně let. Nevím, jestli váží přesně, ale když přiberu, hned je tam víc. A to mi stačí. Vím, že mám zhubnout! :pohlavek:
"Předježuch" přinesl váhu Sencor. S jeho povolením jsem váhu vybalil a odzkoušel opakovatelnost vážení. A průser - chyba víc jak půl kila i více. Už jsem to chtěl zabalit a poslat nazpět ,ale hluboce jsem se zamyslel a z půdy přinesl dlaždičku 40/40. Posadil ji na parkety pod ní silný hadr a ejhle ta mrcha chodí v 0,1 %. Prostě musí mít absolutní rovinu.Staré váze to bylo jedno ,vytáhla se z pod skříně a chodila taky v 10 dkg.Další funkce jsem nezkoušel ,nedělám si iluze u váhy za 800 Kč o nějakých relevantních údajích . Tak přemýšlím jestli u další serie nebude muset být taky vodováha.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Zemšťani a jiné

#1191 Nový příspěvek od chobotek »

Rovinu, jako vodorovinu mít nemusí. Ale v tom krámu jsou tensometry a když ji zkroutíš, blbě se to kompenzuje. Takže podložka musí být tuhá.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zemšťani a jiné

#1192 Nový příspěvek od imaginaro »

jj, skleněná váha u mámy to dělá taky, musí stát na rovnym. Máma vždycky v kuchyni odhrne roh koberca a položí ju na lino, pod ním je rovnou beton. Navíc je ještě první měření po zhasnutym displeju špatně, až druhy měření je správně. Čili stoupnout, po změření slizt a jak zobrazí nulu zase stoupnout a po změření je to ta správná. :D
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#1193 Nový příspěvek od Atlan »

Sencor neeeeeeee....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1194 Nový příspěvek od duchodce »

Sencor jóóóóóóóó... Mám několik věcí - set-top box ,něco v kuchyni a drží to...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Zemšťani a jiné

#1195 Nový příspěvek od pavel sk »

Sencor, bol aj postrek na burinu :smich: :smich: :smich:

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#1196 Nový příspěvek od duchodce »

A taky vzorně fungoval ne? No tak bude fungovat i ta váha ..... :D :smich: :vysmech:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zemšťani a jiné

#1197 Nový příspěvek od Čárls »

Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zemšťani a jiné

#1198 Nový příspěvek od vitex »

Blééééééé.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zemšťani a jiné

#1199 Nový příspěvek od hobr »

Jsem značně pozadu v nových technologiích - to se to "maso" dá jíst? Nebo proč se to vůbec dělá? :-/
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zemšťani a jiné

#1200 Nový příspěvek od fikejz »

Bude to úžasně "ekologické" v článku o tom (odkaz pod videem) psali, kolik se ušetří vody, prostoru... Dost možná to bude taky převelice zdravé (do doby než se přijde na to, že soudruzi vědci udělali někde chybu, jako v případě cholesterolu ve vejcích, či železa ve špenátu). Jen prý je to zatím drahé. No já nevím, ale z praxe je nejlepším vodítkem toho zda něco je či není ekologické obvykle cena (pokud ovšem není pokřivena dotacemi, či daněmi) ta totiž nejlépe reflektuje poměr náklady / přínosy.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“