Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zemšťani a jiné

#1336 Nový příspěvek od bourač »

jako vysvětlení pro těžce závislého, nočního pumpičkáře by to mělo stačit
autor videa tam ale má chyby - odlesk není od antény nýbrž od FV panelů
a také " že umožňuje volání po celém světě" to je blbost, pouze teresteriálně (zeměkoule)
předávat data (v reálném čase) opravdu po celém světě lze pomocí REIKY. :shock:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Vedra
Příspěvky: 1376
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zemšťani a jiné

#1337 Nový příspěvek od Vedra »

U satelitů Iridium první generace byl odlesk opravdu od antén.

Svět=Zeměkoule

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zemšťani a jiné

#1338 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

je to podívaná,dneska jsem viděl na chvilku vysoce svítivou družici,když už se od ní odráží sluníčko ,ale nad hlavou mám ještě černou oblohu.ty odlesky se logicky mění,jak putuje.taky tak 4.30 (vstávám brzo) a včera to byl vyloženě záblesk.myslel jsem,že je to meteorit.ještě,že jsem vám neřekl,že jsem si rychle nasadil cyklopřilbu a nahoru jsem si smotal anténku z alobalu.to byste ze mě udělali blázna...zejtra má bejt oblačnou,ale jak se vyčasí,tak zase ráno na ně budu číhat...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zemšťani a jiné

#1339 Nový příspěvek od fikejz »

Dělat z tebe blázna ba bylo nošením dřeva do lesa a tedy zbytečné :smich:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zemšťani a jiné

#1340 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ale jdi ty brebto.tohle mě zneklidnilo.jdeme totiž zakempovat do divočiny a teď přemejšlím,kolik metrů dokážu utíkat.ten hmyz si totiž dělá co chce . mění se v predátora.to za našeho dětství nebejvalo.. https://www.forum24.cz/nebezpecna-srsen ... .sznhp.box
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zemšťani a jiné

#1341 Nový příspěvek od Killer Koly »

sekalsemmalo: brepta jsi ty, navic neumis ani poradne cist. nic se v predatora nememi, to jen ty se menis na mamlase :evil: . toto je uplne jiny druh srsne, ktery se k nam dostal z asie. precti si poradne ten clanek
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zemšťani a jiné

#1342 Nový příspěvek od bourač »

řešením je elektrokolo, na něm sršňovi ujedeš :shock:
kdo nemá elektrokolo je vhodné mít po ruce sněhový hasicí přístroj
Sršně vetřelce zasáhneš proudem co2 z hasičáku, tepelný šok (-60°C) zařídí že omdlí a spadne na zem.
Poťapanej ekologickej aktivista sršně nabere do skleničky od přesnídávky zavře víčko a odnese někam do přírody.
Traktorista jej nechá uvězněného, děti mají bezpečnou možnost si sršňa prohlédnout. Za den dva - chcípne.
Mdloba trvá jen pár sekund, je potřeba sršně uvěznit rychle.

Sněhák lze jako jediný použít i v interieru, nezpůsobí vůbec žádné škody.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zemšťani a jiné

#1343 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

vyřešeno.může se smazat.dokážou pronásledovat organizovaně až 1 km .ale nezvládaj štafetu !! ušli jsme strategicky radši přes deset kiláků.takhle jsme s nima vyčůrali. mám rád lidi co maj ňákou imidž a nejsou suchaři.proto si cením rady Bourače a vím,že přitom vysilal svejma rukama REIKI !! fikejz do mě jede,ale humor má . a lidi bez projevu?vůbec nevím,kdo to je,tak nebudu reagovat...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zemšťani a jiné

#1344 Nový příspěvek od bourač »

s blázny je nutno jednat něžně a schovívavě
1. děkuju za tip kde jsou pěkný šutry (a obrázky) dojedu si - :vysmech:
2. ceníš si mé rady? na bicikl si přimontuj ten sněhák (stačí 2kg) ;-)
3. REIKY na dálku, např. na Mars se posílá nikoliv rukama ale pouhou myšlenkou.
toto ale dokáže jen skutečný Mistr REIKY. Těch je málo. :ano:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zemšťani a jiné

#1345 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ano,schovívavě..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zemšťani a jiné

#1346 Nový příspěvek od bourač »

zamysli se nad argumentem zda blázen dokáže zjistit, (připustit si) že je blázen :-/
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zemšťani a jiné

#1347 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ne, já už tam chodit nebudu,pozorovat tu noční oblohu.z toho už se nevzpamatuju.může to ve mně vyvolat zatím nepoznaný epileptický záchvat.to pro konzervativního vesničana není,ňáký výjevy z hvězdných válek.chci se teď dívat do země,připadně lehce před sebe při jízdě na kole.dneska k mému úžasu po nebi profičel od JJZ k SSV kousek před čtvrtou ranní krátkej HAD!! rychle,tedy asi na nízký oběžný dráze.had ještě z nerozptýlených družic.prosvětloval i mírně oblačnou oblohu.ty rozptýlený v řadě v nákých pravidelných rozestupech jsem už zaznamenal,ale tohle teda ještě ne...poprosím Vedru,sledovatele noční oblohy,aby nám tuto nerozptýlenou formaci pojmenoval a poradil,kdy si na ní máme zase v noci počíhat.za jak dlouho obletí zeměkouli.ale byl to fofr...tak koukejte,než se rozptýlí!!!přeju noční oblohu (asi ranní,když jsou efektně nasvícený vycházejícím sluncem)bez mráčků.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Zemšťani a jiné

#1348 Nový příspěvek od Florian »

Ten had jsou Maskovo komunikacni satelity.Kdyz je posila nahoru na sve pozice,tak jsou vetsinou v seskupeni takoveho Hada,jak jsi psal.Je to ten blazen,co vyrabi Tesly....

A jinak sekalsemmalo,puvodne jsem si myslel,ze jsi bud totalni blazen a nebo si z nas delas takovy druh srandy,ktery nemam vubec rad.Ale musim rict,ze to asi myslis vse vazne a jsi to proste TY....Vzpomel jsem si,ze mam jednoho podobneho kamarada a musi ho clovek brat takoveho,jaky je.Nikomu nikdy neublizil a je proste jen jiny,ale ne blazen....
Tak jestli to z me strany nekdy drive vyznelo spatne,omlouvam se ti.Uz jsem te myslim pochopil. ;-)

sekalsemmalo
Příspěvky: 4242
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zemšťani a jiné

#1349 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

musel ale teďka vysadit ňáký v nízký letový hladině.ty vysoko,pomalu letící pozoruju.ale tohle sem ještě neviděl.to vypadalo ,jako trasírky palby kulometu světelnejma.během pár vteřin to přelítlo oblohu nad hlavou od jihu k severu.děsná rychlost.myslím,že se o tom brzo začne psát.toho si muselo všimnout víc lidí... hochu,ještě začni jezdit na kole a budem kamarádi...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Zemšťani a jiné

#1350 Nový příspěvek od Florian »

Na kole obcas jen po Elektrarne v praci.Jinak na jezdeni na kole neni cas...Jo a jestli se to take pocita,tak mam mopeda Stadiona S22 a ten ma take slapky.Na tom jsem pred cca 28 lety jezdil pravidelne do prace a z prace.Kdyz bylo treba prislapnout,tak jsem byl take jako cyklista...
Ale ted uz me vyletne na kolo nedostane nikdo.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“