Zemšťani a jiné

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Vedra
Příspěvky: 1378
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zemšťani a jiné

#871 Nový příspěvek od Vedra »

aumirek má pravdu už jsou to zastaralé verze tak znova nepoletí.



Poslední fotka před vybitím baterií.

Obrázek

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zemšťani a jiné

#872 Nový příspěvek od Killer Koly »

nejak to nesleduju, to s tim autem je predpokladam vtip
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Vedra
Příspěvky: 1378
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Zemšťani a jiné

#873 Nový příspěvek od Vedra »

No až ho mimozemšťani za 100 000 let najdou tak se asi dobře nasmějou. V kaslíku je výtisk Stopařova průvodce po Galaxii, to je veselé čtení.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#874 Nový příspěvek od duchodce »

Trochu tady změním téma . Sleduji občas v televizi seriál jak tam staví ty spěšl motorky na zakázku. Jak to že tam s tím mohou na silnice ? Neví to někdo? Zrovna tak v Top Gearu , vytáhnou nějaké staré auto , protáhnou to Technickou a mohou s tím jezdit . Zrovna tak s těmi jejich výtvory na baterie , nebo přestavbu na člun? Ku...a u nás má to auto trochu jiný odstín po opravě a jsou vám schopni sebrat řidičák a jinde v EU to jde -/ vím že se to netýká těch motorek je to v USA/ jsme v EU nebo ne?
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemšťani a jiné

#875 Nový příspěvek od Atlan »

Aj v EU to ide ak mas peniaze a na slovensku si mozes postavit traktor :P
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#876 Nový příspěvek od duchodce »

Je to naprosto neprůchodné a je to postaveno tak , že i na jednotlivou stavbu se vztahují předpisy pro hromadnou výrobu a částky za jednotlivá razítka jsou nastaveny tak že je to nefinacovatelné. Na Slovensku máte alespoň C značky
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zemšťani a jiné

#877 Nový příspěvek od mastnacek »

Nedavno jsem videl v nejakym prirodopisnym dokumentu, jak delfini dokazou v melcinach lovit ryby tim zpusobem, ze vedouci hejna plave do kruhu a machanim ocasu viri bahno. Kruh utahuje a hejno drobnych ryb se v nem drzi. Ostatni cekaj na signal a pak se pustej do hodovani. Tak si tak rikam, ze by klidne tihle inteligentni savci mohli bejt vyspela civilizace pred nama, ktera dosla do stadia, ze uz meli vsechno ale planeta zplundrovana. Tak nastoupilo par genetickych uprav a sup do mori. Ted jim staci k zivotu dovadet ve vlnach a malej zlomek inteligence treba na takovyhle caviky s hejnem ryb. Proc by neco slozite chovali, pestovali, vyrabeli miliony zbytecnosti a plundrovali si ziv. prostredi. Takhle jim o nic uz nejde.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zemšťani a jiné

#878 Nový příspěvek od Killer Koly »

od tebe to sedi
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zemšťani a jiné

#879 Nový příspěvek od mastnacek »

Dej si jednu.

mastnacek
Příspěvky: 7101
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zemšťani a jiné

#880 Nový příspěvek od mastnacek »

Tohle je ten dokument, prvni dil
https://www.csfd.cz/film/269003-zivot/prehled/

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Zemšťani a jiné

#881 Nový příspěvek od chuck77 »

zajímavý :)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Zemšťani a jiné

#882 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#883 Nový příspěvek od duchodce »

Dotaz.... chtěl jsem se podívat na "padající hvězdy" /perseidy / , ale nikde jsem nenašel na kterou část oblohy se mám dívat. Všude jsou jen odkazy na oblast souhvězdí z kterého jakoby vylétají . Ale to je pro mně info asi jako o tom co se dává do svíčkové , když já do kuchyně nesmím , připálím tam i vodu.
Poradí mě někdo z kterou část oblohy mám pozorovat . Světové strany znám a úhly mě taky ten němec :chytry: z palice nevymazal ;-) ( i když ještě asi dvě narkozy a budou mě vodit : :shock: :'(
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Codza
Příspěvky: 1001
Registrován: pát lis 07, 2008 10:37 pm
Bydliště: nedaleko Luhačovic

Re: Zemšťani a jiné

#884 Nový příspěvek od Codza »

Laicky vysvětlím, Malý vůz má na konci oje Severku. Od nejvzdálenější hvězdy Malého vozu od Severky veď přímku přes Severku a tým směrem je zhruba to souhvězdí /Perseus/.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zemšťani a jiné

#885 Nový příspěvek od duchodce »

To znamená že směr je ze severozápadu nebo ze severovýchodu ? A kolik stupnů nad obzorem ? Orientaci podle hvězd jsem naposled použil před 55 lety na vojně a z toho si pamatuji jen Severka je na severu ale mezitím mě ji někdo přestěhoval :vztek:
Že by ten němec? :zapomel:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“