Česká a slovenská pošta

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
peyrak
Příspěvky: 1240
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Česká a slovenská pošta

#406 Nový příspěvek od peyrak »

soukromé zásilky vozí PPL běžně, jmenuje se to svoz za hotové, jeden den to objednáš, druhý den přijede a ty mu vykešuješ cenu dopravy co ti řeknou při tom objednání, limit váhy to má tuším 45kg

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14714
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Česká a slovenská pošta

#407 Nový příspěvek od DanculSK »

Balíček z Košíc týždeň..... :-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Sadra17
Příspěvky: 6129
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Česká a slovenská pošta

#408 Nový příspěvek od Sadra17 »

zase milé překvapení balíšek 29.8 odeslán z bulharska a 4.9 byl u mě
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Česká a slovenská pošta

#409 Nový příspěvek od Šéďa »

Nedávno jsem to řešil, tady jsou přesné instrukce z PPLky.

řidič vyzvedne zásilku na Vámi zvolené adrese, je zapotřebí, aby zásilka splňovala následující parametry:

musí být zabalena v kartonové krabici

nesmí překročit hmotnost 30 kg

maximální rozměry pro odeslání jsou 100 x 50 x 50

Pokud je Vaše zásilka větších rozměrů, musela by být podaná přímo na depu

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Česká a slovenská pošta

#410 Nový příspěvek od Šéďa »

Britt píše:Já jsem kdysi kupoval lednici s mrazákem z druhé ruky a přivezl ji právě toptrans. Doprava stála asi 250 Kč,- a to mi ji šofér ještě pomohl vynést po schodech. Doktořice si objednala krmení pro kočky, bylo toho 30 kilo ve 2 krabicích a přivezla to ČP. Musel jsem si to z auta vyložit sám.
Mám stejnou zkušenost, byl jsem po operaci kolene, chodil o dvou berlích, přišel pytel se žrádlem pro psa 18kg, dovezla česká pošta. Zazvonila než jsem se dobelhal o berlích k brance už měla vypsanej lístek a křičela na mně, že už chtěla odjet. Otevřela boční šoupačky, abych si pytel vzal, říkám jí, jak asi, sotva lezu o berlích, mohla by jste mi ho prosím dát 2m do garáže? Že prý nic nenosí, vrazila mi do ruky lístek a už byla pryč. Stěžoval jsem si na její chování a ani neodpověděli na stížnost, přišl mi jen vygenerovaná odpověď, že stížnost budou řešit a vyrozumí mi o jejím vyřešení. Je to už dva roky, tak jsem asi ještě nepřišel na řadu. :D

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14606
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Česká a slovenská pošta

#411 Nový příspěvek od DYK »

Včera v 9.25 hod. jsem vytvořil objednávku v e-shopu a bohu žel dodávala jen pošta. Nic méně dnes v 9.30hod to mám v ruce!!! Jsem šokován!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

hobr
Příspěvky: 3884
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Česká a slovenská pošta

#412 Nový příspěvek od hobr »

Švagrová si založila účet na poště. Jelikož je imobilní, tak jsem tam chodil s papíry. Podpisový vzor - velký problém! Poprvé pošťačka označila okénko pro podpis malým křížkem (z důvodů správné kolonky). Špatně! Podruhé vypsala papír (přes počítač to nejde :vztek:). Zase špatně! :pistol: V týdnu měla dovolenou, takže až v pondělí další kolo.... :-/
PS. "Peklo má v každém státě vyslanectví. V ČR má dvě. Českou poštu a České dráhy..." :twist:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#413 Nový příspěvek od Britt »

Vánoce se blíží a už to začíná. Dneska jsem viděl pošťačku, jak mi něco hází do schránky. Byla to výzva k vyzvednutí zásilky, kterou mi nemohli z technických důvodů doručit. Po dvacetiminutovém telefoním rozhovoru s úřednicí, jsme společně došli k tomu, že mi zásilku zítra doručí. Ježiš to byla fuška. :D
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20858
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#414 Nový příspěvek od ota »

Takhle na těch vesničkách, prdelích jak u nás je to o proti městu uplně jiný. Tuhle přijeli pošťačky s balíkem. A prej manželce že vezou balík. No ale balík sem, balík tam tam, ale pusť nás dovnitř za Axisem. Ten už skákal na dvoře jako gumovej. Mrskal ocasem, že by s ním přerazil brdlenky v plotě. Jak jsem je pustil k hafanovi no ten dělal jak satan. Pošťačky on pozná a má je rád. Na každýho stěká a na ně ne. Oni vždycky přijdou, pustíme je za vrata a on s níma dělá dílo. Tak oni sem jedou v pohodě a balík doručí pokaždý. Jak je to k nám, bude švada se psem jedéém! A už jsou tady a pes se může zbláznit. 8) Když náhodou doma nikdo, nechají balík u rodičů. A když ani tam, zavezou ho manželce, nebo synovi do práce. Nebo telefon a volají, kde jsme a kam s balíkem. Jak jsem psal, je to o lidech a na těch vesničkách je to zase jinak než ve městě. Teď se už nestane, ža by byl ve schránce papírek že nezastižen. A to pořát něco chodí poštou. Každej tejden min. balík.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#415 Nový příspěvek od Britt »

Tohle jsou ty kolečka od Šédi a mám toho ještě plno objednaného na ten postřikovač, tak snad mi to příjde ještě letos.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

fikejz
Příspěvky: 6145
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Česká a slovenská pošta

#416 Nový příspěvek od fikejz »

Aktuálně dvě zásilky z Číny se sledováním první odeslána 15.11, v Čechách 27.11ve 12:37hod. podle trackeru je ještě na "vyměňovací" poště. To musí být ukrutně velkej barák, že než skrz něj projde balíček trvá to skoro stejně dlouho jak přes čtvrt světa. (Čína -Praha 12dní, pošta 120 - pošta 120 sedm?+..)
Druhá odeslána 22.11, v Čechách 27.11 v 01:54hod, dle České pošty převzata do přepravy už 26.11 a 28.11 odeslána do ČR? :shock: WTF? Tím údaje končí, další nejsou dohledatelný, asi zas budu muset napsat pošťákům mail s dotazem jestli mi to nesou z Prahy pěšky :vztek: A to podotýkám, jsou obě v bezcelním limitu!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

fikejz
Příspěvky: 6145
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Česká a slovenská pošta

#417 Nový příspěvek od fikejz »

Tak dnes dorazil první z balíčků, podle originálního čísla (PostNL) je ve vyhledávači české pošty stále v Praze. Podle čísla přiděleného Českou poštou je taky stále ještě v Praze. No hlavně, že to přišlo a nepoškozené :wink: Za pouhých devět dnů zvládla Česká pošta doručit balíček na vzdálenost cca 150km úplná :rally:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14714
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Česká a slovenská pošta

#418 Nový příspěvek od DanculSK »

Ako od pondelka neprišiel
150 km
Dneska druhá reklamácia
Nechce sa mu to ani všetko rozpisovať, ale dnes volali až z riaditeľstva, z BB
Vraj zajtra na 100% doručia
Uvidíme
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#419 Nový příspěvek od Leo »

Policajt na chlapa: kde jste byl včera mezi 8 a 16hod ?
Doma. Čekal sem na balík.
Nelžete, od ČP máme potvrzeno, že jste doma nebyl.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

fronterman
Příspěvky: 260
Registrován: pon kvě 02, 2011 2:50 pm
Bydliště: Rožňava

Re: Nějakej ten vtip :)

#420 Nový příspěvek od fronterman »

Leo, nehnevaj sa, ale tomuto fakt nerozumiem.
Keď nejdem oproti, tak aspoň vyčnievam z radu.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“