Česká a slovenská pošta

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14653
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Česká a slovenská pošta

#736 Nový příspěvek od DanculSK »

No, tak teraz testujú Pawku
Ale u mňa ma milo prekvapili
8)
To sa ani u nás koľko krát nestane
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#737 Nový příspěvek od ota »

Co mi chodí balíky, tak mám zkušenost, že nejhůř přijde balík když náhodou jde přez Prahu. Dávám si vždycky teď, aby mi zasílatel poslal ten kod na sledování zásilky. A když jde balík mimo Prahu tak je tam třeba výpis večer, že balík je už na poště co je ve městě a druhý den jede ke mě. Ale jak jde přez tu Prahu, tak tam je třeba i 2 dni. A nic se s ním neděje. Je tam napsáno že je na rozdělovně Praha. Druhý den je tam to samé. A pak třeba další den je napsáno že je na poště vedle ve městě. Z té to pak jede ke mě. Právě jednou se mi už stalo, že balík podle toho čísla byl podán na poště, pak jel svozem do Prahy a tam se zasekl. Tak jsem volal na nějakou linku a tam mě dali číslo do té Prahy. A tam mi operátorka podle čísla vyhledala balík a řekla že je poškozený přepravou. Proto tam stojí. Tak jsem trochu začal řvát a ona že to vyřídí. Druhý den se pohnul podle sledování a další den byl u mě. Omotanej páskou ,,poškozeno v přepravě".

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13094
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Česká a slovenská pošta

#738 Nový příspěvek od Čárls »

To ti potvrdím co mi posílal balíky z moravy a pod žádný problém většinou jeden den podaný druhý den na poště (nechávám si balíky na poštu vyzvedávám když jdu z práce ) Ale barvy do tiskárny z Plzně šli 5 dní než dorazily :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#739 Nový příspěvek od ota »

Kolikrát jde balík z Ostravy a je podaný ráno v Ostravě a druhý den v 13 hodin ho pošťačka přiveze. A pak jde balík z Kladna a přijde za tři dni. Někde to funguje rychle a někde pomaleji. Zase jak se píše, je to o lidech. Jak jim to jde od ruky. Tuhle sedím na cimřičce a zvonění zvonku. Pak troubení. No a pak samotná pošťačka volala hlasem, kam se hrabe zvonek a klakson auta. Letím honem ven a řvu hned, hned. Už se oblíkám! A ona když jsem dorazil k vratům, kruci to ještě spíš ne? :vysmech: Už jsem myslela že budu muset vyplňovat ten blbej papír o nezastižení! No já jsem no neslyšel! :vysmech: To se ví že slyšel, ale než jsem to a tohle tak to chvíli trvalo no. Ale ji jsem neřekl co jsem dělal opravdu.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6596
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Česká a slovenská pošta

#740 Nový příspěvek od Lukashil »

chuck77 píše:jen se smějte, až vám bude pošta doručovat v 6.vlně roušky budete rádi :vysmech: .sorry až v 8.vlně....
budem rádi, protože když jí nedoručí, nemusím jí nosit :friends:
Stydím se za tuto zem

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Česká a slovenská pošta

#741 Nový příspěvek od chuck77 »

zatím sem slyšel hlásnou trubku alarmismu prof. Flégra jak mluvil už o 4.vlně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to snad néééééééééééééééééééé :pistol:
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Česká a slovenská pošta

#742 Nový příspěvek od Shrek »

Tak mi tenhle clanek pripomel jeden vtip.
Ten pes posloucha na slovo, bohuzel jsme jeste neprisli na to, ktere je to slovo.

Posta dorucovat na hodinu a vcas, a v ten den a jako do ruky :D :D :D To by jako znamenalo zazvonit a hlavne, mit tu zasilku sebou, ne jak je tady bezna praxe, ze to ani nenalozej do auta a jen hazej listky.
Ale na zasmani dobry...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/post ... .seznam.cz
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#743 Nový příspěvek od Britt »

Proto ČP propouští :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#744 Nový příspěvek od ota »

Teď jsem se naučil jak posílám, nebo někdo posílá balík mě, uvádět telefoní čísla. Takže mám kod na sledování zásilky a chodějí mi SMS. Třeba že balík doručen. Nebo mi přijde že dnes mi budou doručovat balík a č tel na doručovatelku. Zavolám a domluvím se přimo s ní. Ale u mě to není třeba. Přijede ke mě a vždy mi balík předá. Včera sedím u verštatu a hrubuju hřídel. Najednou mě napadlo kouknout do okna a tam ťuká a stepuje poštačka s balíkem. Ze srandy ji povídám, že by mě vydloubala i kdybych byl ve sklepě! A ona že troubila, zvonila a nakonec šla k tomu oknu. Ještě měla v rezervě telefoní číslo na můj mobil.
Prostě je to o lidech. Tady se střídají asi 4 a každá je opravdu v pohodě. Neexistuje že by balík nepředala. Když už nezastihne přez den, tak tuhle přijela večer. Ale jak uvádím tel při odesílání nemám problém.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#745 Nový příspěvek od Britt »

Já taky dávám tel číslo a nic. najednou zastaví auto a poštěvačka, vemete si to nebo ne? Já čumím jako tele a vůbec netuším o co jde.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Česká a slovenská pošta

#746 Nový příspěvek od JARDY »

Stejně se chovají ale i DPL apod. šmejdi. Čekám na ně tři dny ,najednou zastaví před boudou ani z popelnice nevyleze a mobiluje. Před tím nic nedostupní smradi .
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#747 Nový příspěvek od Britt »

Tak to tady ne. Soukromí dopravci mi vždy volají předem. Fofr, Toptrans, DPD,PPL, Geis... Proto raději volím tyto dopravce než ČP.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#748 Nový příspěvek od ota »

Opět a zase je to o liedech. Tady jezdí PPLkař co tu jezdíval dříve. Ťi mlaďí klucí co se tu střídali mu říkají,,pan PPLkař" Zase jezdí na svojí bývalý trase. Ráno přijde SMS a tam dnes vám budeme doručovat zásilku mezi 10-13 hodinou. Většinou kolem 11 hodiny volá. Jste doma, vezu vám balík. Jsem doma přijedte. Když je asi 5 km od baráku znovu volá, za pět minut jsem u vás. Oblíknu se a jdu čekat. Za chvilčku je tady. Pokecáme, on většinou pomazlí Axise přez vrata a jede dál. To samé je i DPD, jezdí tady už delší dobu mladší kluk a taky bez problému. Tuhle mi něco přivezl a kecáme a koukali jsme spolu na jeho mobil na Youtůbák na nějaký videa. Bavili jsme se o něčem a on hele já tady mám i video. A už jsme čuměli. Pohoda, taky vždy volá, za chvíli jsem tam.
Dřívre taky když jezdil každou chvíli někdo jinej to byl problém. Ale jak jsou stálí řiďiči a jsou to rozumní klucí tak je to v pohodě. To samé s tou poštou. Taky stálá doručovatelka a ta už ví když není nikdo doma zejede k manželce do práce, nebo se optá v zd v dílně a po cestě potká i syna když on jede s traktorem. Je to jako to bývalo dřív. Ona má hubu a nebojí se optat. Jak říkal můj starej mistr z učňáku ,,líná huba, holí neštěstí"! :vysmech:

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Česká a slovenská pošta

#749 Nový příspěvek od Leo »

Můj mistr říkal každýmu na dílně: "Třikrát se zeptej, než něco zkur..íš!" Od toho tu jsem, abych Ti to řekl.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Sadra17
Příspěvky: 6106
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Česká a slovenská pošta

#750 Nový příspěvek od Sadra17 »

tak DPD :zly: :zly: žádný pokus o doručení jen 30.11 večer přišla sms že budou doručovat a to hned 4x asi aby jsme to pochopili a pak hned 1.12. vrácení odesílateli :'(
Obrázek
malej traktorista v malým traktoru

Odpovědět

Zpět na „Putyka“