Česká a slovenská pošta

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Česká a slovenská pošta

#811 Nový příspěvek od Čárls »

ladiki Pokud objednáš máš možnost si vybrat kam a jak doručit to je služba za kterou zaplatíš Takže je to jak kadeřnictví tam je to taky služba
Kolik dostane zaplaceno řidič ve mzdě nebo doručovatelka je mi u hájemství To je na jejím zaměstnavateli kolik jim platí Já musím odvést ve fabrice taky práci a za to mám mzdu Neodvedu práci dostaneš menší prémie Bohužel je to zaměstnání jako každé jiné Odvádíš práci za to dostáváš plat Nevím proč bych měl platit dýško kdekoliv To jen v čechách je zvykem uplácet a podplácet abys si dostal to co už jednou zaplatiš
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Česká a slovenská pošta

#812 Nový příspěvek od Cobrow »

Koukám, jak jsou tu vsichni strašně chytří.
Za prvé : ne každý nabízí vice než jednu variantu dopravy.
Za druhé : ja píše Britt...
Za třetí : vždy tam uvádím tel.číslo, můžou zavolat - žr jedou s pod. Balíkovna pošle alespoň 3 sms. Geis, PPL to damé, dealeři navíc vždy volají včas.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#813 Nový příspěvek od Britt »

Proto preferuji soukromé dopravce. Mejlama mě bombardujou až moc, k tomu SMS, ale co slíbí, to i splní. Jsou i rychlejší než ČP a nevím jestli je to tím, že jim vždycky nechám dýško, ale vždy je to s úsměvem a nemají problém mi to odnést domů, když je to těžké a mě berou záda. Poštěvačky se pokaždé šklebí jako rejžák na poslední schod.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Česká a slovenská pošta

#814 Nový příspěvek od DanculSK »

Ladiki, keby si to všetci dajú poslať na to zberné miesto či poštu , príde si to tam vyzdvihnúť 30 ľudí,,, na koľko to máš? A väčšina príde autom?
:friends:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Česká a slovenská pošta

#815 Nový příspěvek od Lukashil »

ano každý si může na poštu dojít a pak to tam tak vypadá.
letim tam místo oběda, otevřená jedna přepážka u ní babka a jede: paní mě tak bolej kolena to si neumíte představit, ale ona na to prej pomáhá nějaká mastička, mě to říkala sousedka neznáte jí? no víte ona se za svobodna jmenovala, ale pak si vzala toho pekaře, jak měl maminku mlíkařku, co se provdala z poděbrad, kde měli kadeřnictví naproti tomu pánovi jak prodával motorky.
no přece ten jak měl za svobodna tu hnusnou nemoc jak má ta paní co bydlí támhle naproti trafice......................

takže kdo z vás má čas, nebo se nudí, choďte na poštu, mě od tamtud jednou vyváděla právě v podobné situaci pčr, a od té doby vše jen domu......
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Česká a slovenská pošta

#816 Nový příspěvek od Leo »

Před vánocemi jsem byl na poště. Protože je kovid, tak lidi čekají venku před poštou a chodí tam po pár lidech. A najednou čumím, na poště jedou všechny přepážky, co tam mají! To jsem nikdy nezažil. Pošta je 25let stará, pamatuji ještě starou poštu, která byla malá a tak tam okýnka jela pořád. Tato je větší, a okýnek má víc, ale nikdy jsem nezažil, aby byli v provozu všechny. Na balíky je jen jedno okýnko, tam byla lajna největší. Naštěstí je tam mladší personál, tak vzpomínkový řeči tam nevedou.
A ještě jak funguje pošta:
u nás je na poště i banka. Jednou tam došel jeden důchodce pro své celoživotní úspory. Protože tolik peněz tam nebylo, tak se domluvili, že si pro ně přijde příští den. Hlášku: "Pane xxx, dojděte si pro těch 300 tisíc ráno o osmé", kterou na pána na poště na dálku z banky volali, znali večer na městě všichni. Diskrétnost nade vše.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#817 Nový příspěvek od ota »

Nevím s tím větším obnosem peněz. Kdysi jsem byl vybrat větší sumu peněz na poště. Ve městě mi řekli, že nemají tolik, sjedtě si do Kolína na hlavní poštu. Sedl jsem do auta a jel tam. Vzal si ten lísteček ,,výběr hotovosti" přišel jsem na řadu. Povídám, že bych chtěl vybrat větší obnos. Paní za přepážkou v klidu, ano a chcete to diskrétně? A dodala doporučuji tento výběr. Já že ano. Tak si jděte do patra po schodech, tam do pokladny č. dveří a tam si obnos vyzvednete. Jdu do patra a tam vlezu do dveří, jak řekla. Tam klasická přepážka. Ale jen pro jednoho. Optala se jen kolik? Řekl jsem sumu ona si skontrolovala lejstra co jsem měl sebou a vysázela na ponk sumu. Spočítejet si to. Spočítal jsem si obnos, uklidil a šel pryč. Normálně jako běžný klient pošty. Jen v kešeni sumu peněz. Samo že jsem byl jak na pérech, bo to byla darda a měl jsem bobany o ty prachy. Ale každej věděl prd odkud z té pošty jdu. Nevím, ale na té hlavní poště to jde takto běžně.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Česká a slovenská pošta

#818 Nový příspěvek od bourač »

na poště je zalezlá banka ERA, nejhorší banka v česku, ničemný služby.
Jinak ty výběry hotovosti, žádná banka nedrží na pobočce miliony, "větší výběry" je potřeba objednat - den dva předem.
Kluci vy nemáte bankovní kartu? Od dospělé banky? Nastavenou (počet výběrů, výše výběrů, platby na netu atd?)
s takovou kartou jdeš do bankomatu, bankomat vydá max 40ks bankovek, obyč. bankomaty jsou nabité 2litry.
Takže vybíráš opakovaně po 80tisících třeba 10x za sebou. Chvilku to trvá, tvoří se fronta. Chce to seriozního pomocníka který odhání čumily a ukládá prachy do nákupní tašky :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Česká a slovenská pošta

#819 Nový příspěvek od Fizz »

:D

Obrázek
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#820 Nový příspěvek od mufik »

Držáky dnes konečně dorazily, dovezlo PPL,ani mail, ani sms, dokonce ani žádný osobní kontakt. Prostě najednou byly položené v dílně na schodech. Hlavně že jsou po měsíci doma, německý eshop musím pochválit, okamžitě po urgenci to řešili a poslali nové zboží, dokonce jako prioritní balík.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#821 Nový příspěvek od Britt »

Já v pátek objednal a dnes mi PPL doručila. Maximální spokojenost. 8)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2952
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Česká a slovenská pošta

#822 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Kupuju cosi od soukromníka. Dneska dal na poštu, okamžitě SMS že převzali k doručení. Dál se uvidí.
Dneska mi přišla jiná zásilka poslaná v pátek přes DPD. SMS že bude doručeno dnes mezi 12.20 a 13.20. Šofér mi volal kolem 12 hod a jen se ptal, jestli ke mně vůbec vyjede. Domluveno ať jede na další štaci do Špindlu. Dojel jsem ho nad Vrchlabím, volám mu, že mu čumím na zadek auta, zastavil, předání, podpis a pá pá.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Česká a slovenská pošta

#823 Nový příspěvek od bourač »

Dneska sem si dopisoval s Alibabou, prej by rádi předali peníze který jsem poslal číňanovi - to musím ale já potvrdit že zboží přišlo a je v pořádku.
Alibaba viděla jen doručení toho prvního balíku (z celkem 10) tak jsem jí napsal že dnes přišlo dalších 5 a hned jak dorazí zbývající 4 tak to odklepnu. Snad číňan neumře hlady. Zrovna tohoto by bylo škoda, poslal super kvalitu za cenu 10% co prodávaj češi v sortimentu šmejd.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#824 Nový příspěvek od Britt »

V pondělí odpoledne jsem objednal a právě mi GLS doručila. 8)

Pošta to válí čím, dál lépe a už ani zásilkovna s ní nechce spolupracovat.
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... y-40347636
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Česká a slovenská pošta

#825 Nový příspěvek od vašík »

Ve čtvrtek poslán dopis z Moravy dnes došel 8)

Odpovědět

Zpět na „Putyka“