Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2597
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1756 Nový příspěvek od krajan »

a potom je ich par takych co na to chcipli. Ten kto to nemal , tak moze kecat o chripocke atd.
Je istejsie ked sa tomu venuje pozornost. Je jasne ze niektore opatrenia su na hlavu , ale zase niektory ludia su misuge , tak hold treba to brat sirinou .....
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1757 Nový příspěvek od Fizz »

fikejz píše: ned říj 24, 2021 8:58 am To je blbost jak cyp! Jsou celý zástupy lidí, kteří byli pozitivně testovaní na covid jen proto, že "byli vytrasováni" a jinak jim vůbec nic nebylo.
Jistě. Stejně jako já měl prasklou plíci, žádný příznaky, respektive úplně nicotný.

Kdybych nesel na CTčko, RTG, tak by mi vlastně nic nebylo? Takový argument může mít jen osel.

Stejně jako kdysi nam do školy nekdo bez příznaků dotáhl žloutenku. No byl přece zdravej jen ty testy zlý ho "onemocněly"... Tak?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1758 Nový příspěvek od fikejz »

Fizzi, reagoval jsem na Atlanovo tvrzení, že buďto to někdo má a ví o tom, což je samozřejmě kravina, protože když je někdo bez příznaků onemocnění, tak dokud ho nedovlečeš na testy které ukáží že to má, tak o tom neví i kdyby z něj coronaviry "lítali proudem" na všechny strany! Co na tom nechápeš? A ještě do nedávna se za nemocného považoval jen ten kdo měl příznaky onemocnění, lidé kteří byli zdrávi (fyzicky ničím netrpěli) se za nemocné neoznačovali přestože roznášeli nějaká infekční onemocnění. Pro takové lidi měla medicína označení "přenašeč".
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7810
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1759 Nový příspěvek od Fizz »

Ok, nebude rizikovost nakazeheho bez příznaků pro další šíření větší než toho kdo chrchle a má horečku?

Mimochodem, nejsem si vědom čehokoliv co by mě omezovalo, do obchodu jednou za týden s rouškou, (tady to nosí všichni), k doktorovi bych si ji vzal asi i kdybychnemusel.

A když se s někým vidím venku nevidím duvod cokoliv řešit, a sociální odstup 2-3 metry mi vyhovuje, vcelku nerad při rozhovoru mluvím čelo na čelo.

Chápu že někoho serou zavřený hospody, no ale ted nejsou zavřený, navíc když mám problém snažím se ho řešit a né fňukat. Manželka mi udelala žrádlo do krabičky, hotovo dvacet.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

sekalsemmalo
Příspěvky: 4196
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1760 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

to jste ještě neobjevili termosku s širokým hrdlem na jídlo?ideální nádoba pro výletníky,co se nechtěj zdržovat vařením a ted i dobrej typ na vánoční dárek pro neočkované....to zahřeje v takovém marastu,co přijde..... litrovka https://termosky.heureka.cz/highlander- ... -jidlo-1l/ no,já si jdu tedka počíst o koronáči u neočkovaného....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1761 Nový příspěvek od fikejz »

No Fizzi, proto jsou očkovaní taky daleko větším rizikem pro šíření covidu než neočkovaní, protože k těm co by měli bezpříznakový průběh přirozeně ještě přibyli ti co ho mají díky očkování. Tenhle fakt ale státy a úřady všude vesele ignorují. Mimochodem, neslyšel jsem o žádné jiné nemoci, kterou by očkovaní mohli šířit
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4196
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1762 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

to je systémové řešení.nápravné opatření.i s tím co uvádíš,že očkovaní dál roznášej.jistě nasávaj viry,jistě je vypouštěj.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12903
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1763 Nový příspěvek od Čárls »

Fikejz aj očkování proti chřipce to je stejné nemáš potíže ale chřipku ano Prostě pokud nebude očkování a lehké pruběhy nastane další kolaps bohužel nejen díky covidu ale EU
Ono je to sviňa nemoc a kdo měl těžký pruběh by ti moh vyprávět Pár takových je i zde na foru co měli těžký pruběh a vstali hrobníkovi z lopaty
Co nyní bude ukáže jen čas (covid) :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1764 Nový příspěvek od Britt »

Dnes zemřel soused. Měl leukémii a nechal se v týdnu naočkovat na doporučení obvodního lékaře. :vztek: :vztek:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4196
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1765 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

jinak celkem opakovaně uváděj,že těžký průběhy jsou spíše právě přehnanou reakcí imunuty a obrany těla.v nemocnicích jí právě tluměj,kortikoidy,tak byl léčen náš kolega z práce..aby nenapáchala větší škody.tak to jen,abych vám rozstřelil to dogma o silné imunitě....tělo se má po očkování s patogenem setkat.pak už na něj přiměřeně reaguje.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12903
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1766 Nový příspěvek od Čárls »

Jardo to nebyl lekař ale vrah člověka s leukemii nechat očkovat nechápu :vztek: :vztek:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4734
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1767 Nový příspěvek od imaginaro »

Z toho mám obavu taky, proto jsem se zatím nenechal, až jak dopadnou výsledky CT. Původn jsem ju o CT žádal asi na konci května, kdyby mi ho tehdy bez debat napsala, mohl jsem si tohle ušetřit a už být očkovanej. :-/
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1768 Nový příspěvek od fikejz »

No a teď nebudeš mít zdravotní důvod se proti covidu očkovat, když už si ten sajrajt dostal. Ať se brzo uzdravíš a jsi v pořádku!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4734
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1769 Nový příspěvek od imaginaro »

Díky, sice nejsem příznivce prášků, ale říkal jsem si že asi nebude na škodu brát něco co je i proti zánětům - tři dny jsem bral před spaním parapirex a nějak jsem necítil zlepšení, tak jsem se včera vrátil k Brufen400 a zdá se mi že je dnes líp. Snad už se to bude zlepšovat, jako bonus ten brufen i utlumí bolest zad a tak je půlka noci kvalitnější. A začíná se vracet čich - na testování používáme meruňkovou marmeládu :smich: - ještě včera jsem zabořil čumák do sklinky a nic jsem necitěl. :shock:

p.s.- taky jsem si říkal že mě s tím očkováním teď aspoň nějakou dobu nebudou otravovat, jestli to dobře dopadne tak jsem pak zvědavej na hladinu protilátek.
Nechcete sem napsat svoju hladinu kdo ju znáte? Aspoň by byl hrubý náhled jak se to pohybuje.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

hobr
Příspěvky: 3795
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1770 Nový příspěvek od hobr »

Mám zvýšenou hladinu každý večer :pivo: . Promiň, přehlídl jsem, že je řeč o kovidu :evil: ...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“