Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1906 Nový příspěvek od DanculSK »

Britt píše: úte kvě 03, 2022 6:51 pm Sám se tomu divím a zrovna si o tom povídám s doktořicí. Ta je z toho nějak natěšená a já se zase začínám bát. Leze na ní jaro.
Kúp jej lopatu :red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1907 Nový příspěvek od DanculSK »

...tak dneska mi diagnostikovali tenisový lakeť
Chrochtam si blahom...
Má bolí ruka jak hovado
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1908 Nový příspěvek od Čárls »

To není příjemný ale najdi si babu a nebudeš mít tenisový loket Já mam zas po vtákách total skolioza páteře a už to prý nejde ani cvičením ani operací srovnat jen se to muže časem zmírnit to jest bolesti pokud zustanu dlouho ležet mám cvičit dostal sem nějaký ty cviky a prý každý den po ránu Tak sem to zkusil a uvidíme co tomu budou záda říkat
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1909 Nový příspěvek od ota »

Od rána jsme jezdili s tatíkem. Nejdřív u obvoďačky. Pak nás poslala na EKG a tam už tatíka lifrovali a nepustili ho z nemocnice. Má hrozně slabou frekvenci srdce. Od toho mu bylo slabo a špatně dýchal. Z EKG k doktorce a ta nás šupem lifrovala na internu. Znovu hafo vyšetření, odběry, přístroje. Pak se doktorka radila s jiným doktorem. No a za chvíli v ordinaci 5 záchranářú s nosítkama a šupec přeprava do Pardubic na kardio odděleňí. Doktorce dalo práci, sehnat přez její známé kam by tatíka přijmuli. Bohužel tady nemají takto vybavené lůžko. V Kolíně jsou doktoři na školení tak Pardubice. Tatík že tak daleko, proč a nač? Doktorka na interně opravdu šikovná pozorná, vysvětlovala tatíkovi, že obvoďačka je opravdu dobrá doktorka že ho hned lifrovala na to EKG když se ji těch 32 pulzů srdce nelíbilo. No tak se tatík svezl s rovou dvakrát majákama. První jel doktor s malím autem a za ním sanitka. V 14:30 jsem volal do Pardubic a tatík byl právě na operačním sále, dávají mu stimulátor srdce. Povídal doktor, nebylo na co čekat. Prej je štěstí, že obvoďačka poslala na EKG a odtud na tu internu. Tak snad to bude prý dobré, když ten stimulátor bude spolupracovat se srdíčkem. Zítra v 10 mám volat.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1910 Nový příspěvek od DanculSK »

Ota :friends:
Snáď to dobre dopadne
Držím palce,,,

Čarlsi, skoliozu mám tiež hafo rokov,
a k tomu akúsi kyfozu.,.
Ono keď ma to chytí ani nadýchnuť sa nedá
Do lakťa som dostal obstrek, o dva týždne kontrola,
A prísny setriaci režim....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1911 Nový příspěvek od Britt »

Tenisák mám na obou loktech a stačí chvíli něco utahovat a pak si nemohu ani utřít díru. Já to mám ze střílení.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1912 Nový příspěvek od Čárls »

Ze střílení :shock: no já chodil závodně malorážnou i velkorážnou a 2x týdně trening asi tak 5 let ale tohle slyším poprvý že by někdo ze střelby měl tenisák loket :( Když ještě byl naživu kamarád tak sme stříleli z 9 magnum to byly pecky do ruky ale vždy jak střelci jednoruč Kamoš si sám přebíjel a tak vyšla patrona docela lacno
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1913 Nový příspěvek od Britt »

Já střílel i škorpíka rychlopalbu a ten už se pronese.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1914 Nový příspěvek od DanculSK »

Strieľal som trochu na vojne, tenis som v živote nehral....
:zapomel:
A ešte k tomu pravá ruka
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1915 Nový příspěvek od Čárls »

Kolik váží škorpik a kolik 9 magnum kolt s plným zásobníkem měl přes 1,5 Kg myslím že ta 9 magnum je těžší škorpika sem měl na čáře v ruce když sem assistoval lamapasum při cvičných střelbách pokud se nestřílí dávkou je to docela lehký do ruky ale ono záleží kolik toho se nastřílíasi si nasstřílel daleko víc jak my co jsme codili 2x týdně a padla tak krabice do 9 raže to jest 25 ran 2x týdně
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1916 Nový příspěvek od Britt »

Jo a drželi jste ho obouruč, co? My museli z jedné ruky. Munice nebyl tak velký problém, takže jsme trénovali, jak to jen šlo. Jezdili jsme do Vinařic na střelnici a tam jsme jich vypráskali pěknejch pár beden.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1917 Nový příspěvek od Čárls »

Jednoruč a byla to docela velká fuška No byl sem 30 roků mladší a dělal v kravíně silu sem mel jak mladej bejček a ty šupy nezapomenu Samozřejmě jsme nestříleli z magnum 20 ran ale tak 5 max Munice do něj byla drahá Obourč jsme nestříleli a taková malorážka libovolka to byla vubec fuška udržet abys ses na těch 50 metrů vubec trefil do terče Tam nešlo o ráži ale vubec ji udržet tak aby ses trefil do terče

Jo a zas sme někde jinde No já se dnes cejtím jak zmlácenej celý dopoledne a odpoledne sem štípal a rovnal dřevo Sem zvědavej jestli si zejtra zvednu z postele :vysmech:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1918 Nový příspěvek od Sadra17 »

Čárls píše: pon kvě 09, 2022 5:20 pm Kolik váží škorpik a kolik 9 magnum kolt s plným zásobníkem měl přes 1,5 Kg myslím že ta 9 magnum je těžší škorpika sem měl na čáře v ruce když sem assistoval lamapasum při cvičných střelbách pokud se nestřílí dávkou je to docela lehký do ruky ale ono záleží kolik toho se nastřílíasi si nasstřílel daleko víc jak my co jsme codili 2x týdně a padla tak krabice do 9 raže to jest 25 ran 2x týdně
moje airsoftová má cca 3.5kila a jinak než dávkou jí nepoužívám :vysmech: a ano kope jak pravá 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1919 Nový příspěvek od DanculSK »

Tak o mesiac má čaka operácia :'(
A v auguste ďalšia
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1920 Nový příspěvek od Cobrow »

Sadra17 píše: pon kvě 09, 2022 10:09 pm
Čárls píše: pon kvě 09, 2022 5:20 pm Kolik váží škorpik a kolik 9 magnum kolt s plným zásobníkem měl přes 1,5 Kg myslím že ta 9 magnum je těžší škorpika sem měl na čáře v ruce když sem assistoval lamapasum při cvičných střelbách pokud se nestřílí dávkou je to docela lehký do ruky ale ono záleží kolik toho se nastřílíasi si nasstřílel daleko víc jak my co jsme codili 2x týdně a padla tak krabice do 9 raže to jest 25 ran 2x týdně
moje airsoftová má cca 3.5kila a jinak než dávkou jí nepoužívám :vysmech: a ano kope jak pravá 8)
Cz scorpion váží asi 1.3kg bez zásobníku. Kdysi v Zanorytu při opravě mi jich několik prošlo rukama. Jak vojenské, tak policejní. 0,38 ráže se mi líbila víc :) .
Sádra17 : to máš so za výrobu ? Předpokládám že máš elektriku... nebo kombinaci se vzduchem ?

Odpovědět

Zpět na „Putyka“