Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1711 Nový příspěvek od ota »

Já měl na základce něco podobnýho. Když přišel zubař do školy se sestrou někteří jedinci vzali nohy na ramena. Holky omdlívaly, záchody v tu chvíli přeplněný. Zubař byl ras vypadal jak fašoun. :D Vždycky vlezl do třídy a tam přímo ordinoval. Sestra dala na umyvadlo jakousi vodičku dezinfekci na výplach huby jak on říkal. Některé lumpy zubař hned po příchodu k němu profackoval. A otevři tu hubu, nebo přez ní dostaneš! Mléčný zuby trhal rovnou na místě, buďto ťím háčkem, nebo kleštěma. Pořát nadával, mluvil sprostě. Problém byl v tom, že dědkovi bylo slušně přez 60 roků. On léčil většinu našich rodičú už jako školáky. A víte jak to dřív bývalo. Učitel, zubař, policajt mají vždycky pravdu. I kdyby ne tak mají stejně pravdu. Vše si oni vyřešili na místě. Dostal jsem po čuni a doma to ani neřekl. Protože bych dostal po čuni doma znovu. Protože učitel učil oba rodiče, policajt znal taky oba dva a zubař trhal zuby taky jim. Takže bezdůvodně mi učitel přez hubu nedal. A učitel to vyřídil rovnou ve škole hned. Žádné poznámky, rodiče do školy. Vyřídil to a bylo to smázlí. Doma že jak bylo ve škole? Normálka jako vždycky. :D

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1712 Nový příspěvek od Čárls »

Jo abych řek zlatý časy taky sem to tak měl a dostal za dveřma po hubě tyhle staří kantoři se stím nepárali vyrušovals při vyučování už si ji koupil a byl klid I největší vejlupci meli respekt a šikana učitelů to jaksi nepřicházelo v uvahu vše se vyřídilo na hned a na fleku Dnes je to šikana ze strany učitele atd rodiče vyvádí jak tajfuni
Před ix lety dcerka chodila domu a že do školy nepujde no tak sem na ni uhodil co se děje no prej ji tam ve třídě jeden furt votravuje a prej i už jednu praštil No nic dal sem ruku a prašti do ni to je malá obuj se do to ho a pořádnou co máš sílu Buch a druhou sem dostal ode zdi Lenka se lekla co bude ja na ni takovouhle mu ji napal a máš klid nikdo si už nedovolí. No co druhej den ve tři zvonek a ve dveřích rozčilená mamina s protějškem koukejte co vaše dceruška provedla synáčkovi No byl vymalovanej pod okem jak indian :D
Lenka byla zalezlá ani nedutala No tak sem ji vytáh a řekni jak to bylo Ukázala modřinu na ruce prej to mi udělal Jirka tak sem mu to nahned vrátila aby už dal pokoj Táta mi to tak řek No mamina dotčenýho začla vyvádět a vyhrožovat ale jen chvilku neb se ozval pleskanec a kluk začal bulet Tatík to máš za to že biješ holky to se neděla a dem dom ty tu nedělej ostudu furt ho rozmazluješ a takle to dopadá :smich: No nadável ji ještě venku před bytovkou Od té doby byl klid a pohoda Prostě se naučila že nechat se okopávat nemá cenu získala si respekt a byl klid po celou dobu zakladky stačila na to jedna čenichovka :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1713 Nový příspěvek od ota »

Právě teď mám venku ,,študyjní chvilku" přd kafíčkem. Venku je krásně svíťí sluníčko. Obloha vametaná je to na kraťasy a tryčko. Píšu si čísílka do notýsku jakých si pouzdýrek a čepů. No překlepávám! Za chvilku něvo pojím, kafíčko a pujde se dom přepínat telku. 8) Kde je pěknej prd. Možná někde chytnu nějakej dokumentární. Napotvoru v tom archyvu co tu mám v nabídce moc dokumentů není. Samej přiblblej seriál, to tam je. Ale něco kloudnýho aby pohledal.

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1714 Nový příspěvek od Čárls »

Oto tohle pro tebe musí bejt hroznej trest nesmět nic dělat takže aspoň hlavou vše promyslet To sem zvědavý co se vylíhne za zlepšovák o proti továrnímu :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1715 Nový příspěvek od hobr »

Když vidím katalog - rád se v takových věcech "hrabu" - člověk si rozšiřuje obzory, přemýšlí jak co patří a funguje. K tomu pivo - ideální kombinace na rekonvalescenci! :D
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1716 Nový příspěvek od Čárls »

8) JJ člověk musí namáhat mozkovnu jinak zakrní 8) :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1717 Nový příspěvek od ota »

Jo sepisoval jsem si co je třeba vyměnit. Jsou tam katalogový čísla a někdy i rozměry. Nejhorší budou ty pouzdra. Nemám takovej průměr materiálu na ně. A je jich to bude dýlka. Čepy to nějak dám. Koukal jsem a spodní čep vychází na 1900 Kč/kus.
Jo rekonvalescence to je na mě hrob. Už jsem psal, vůbec ty hodiny neubejvaj. Občas se zabavím, nějakou droboťí. Byl jsem s košíčkem na zahradě pro jablka. Manželka přišla z práce a kouká na stole venku košík s jablkama. Kouká a že kdo je přinesl! No kdo já. Dostal jsem vynadáno, že tahám košík po zahradě! Pak jsem šel na kus řeči za sousedem. Soused našel ve šrotě krásnou nortonku převodovku. Hned mi ji ukazoval. Parádnická asi 7 kvaltů. No a pak jsme spolu kecali až do tmy. Zejtra pokračování. Myslel jsem že je dneska sobota. :vysmech: Sice manželka a syn byli v práci. A navečer povídám manželce ,,zejtra v neděli taky jdete do práce?" Kouká na mě a vždyť je uterý! Ajo, nojo byli tady popeláři vyvážet popelnice, jasně je uterý! Mám to nějak zpřeházený. A pak si znovu říkám, proč manželka dneska večer vaří? Vždyť je zítra doma a tak může vařit. A pak mě to zase zapálilo, vždyť je zítra normální pracovní den! :vysmech:

vašík
Příspěvky: 1849
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1718 Nový příspěvek od vašík »

vašík píše: úte zář 21, 2021 9:17 pm Tak mě skolil nějaký morybundus teplota 38°a bolí mě celý vašík. Čich a chuť mám. :vztek:
Po dnešní kontrole jsem schopný CRP mám 11 oproti 114 to prej ujde :D

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14659
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1719 Nový příspěvek od DanculSK »

...kuaaaa
Knučím jak zbitý pes :(
Som to trošku asi dnes prehnal,,,,
Má chrbát chytil
To bude noc :-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1720 Nový příspěvek od ota »

Dane ,,čo si sa bohovsky opchal borovičkou"? :D

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1721 Nový příspěvek od Britt »

Oto, tohle jde i bez chlastu. Já byl včera odpoledne v dílně, chvíli jsem se hrbil nad soudruhem, pak jsem manipuloval s materiálem a teď tu skučím a mám pocit, jako by mi někdo do plotýnek zašil ježka. Z opice se vyspíš a je zase dobře, ale ty záda by měly nebejt. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14659
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1722 Nový příspěvek od DanculSK »

ota píše: sob říj 02, 2021 10:21 pm Dane ,,čo si sa bohovsky opchal borovičkou"? :D
Oťásku, ále kdeže,,,
Z robotou :(
Ono zasa nechlastam každý týždeň :nene:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1723 Nový příspěvek od Čárls »

Jardo chvíli mi o tom povídej soustruh a záda Já už škrtám sportku a budu rád až skončím v práci vo víkendu sobota je to skoro dobrý neděle pohoda a v pondělí až se doplazím z práce budu rád že sebou praštím na gauč
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1724 Nový příspěvek od hobr »

Vnuk nám asi nakazí celý barák. "Dotáhl" ze školky rýmu a kašel. Mladí už posmrkují, čekám, kdy to "doleze" k nám. Musím zvýšit prevenci :pivo: ...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20329
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1725 Nový příspěvek od vitex »

Máme to samý,navíc Eliška má náběh na zápal plic.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“