Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3884
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1681 Nový příspěvek od hobr »

Zase jsem o něco chytřejší. :ano: . Díky.
Když už tady máme takové odborníky - jaká je hraniční hodnota PSA? Mám 2,6 a nevím, jestli je to ještě v normě... :-/
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14716
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1682 Nový příspěvek od DanculSK »

A gúgel povedal že 4
Ono to je prostata
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

hobr
Příspěvky: 3884
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1683 Nový příspěvek od hobr »

Dík za info. Taky mě mohlo napadnout gůglit... :evil:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14716
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1684 Nový příspěvek od DanculSK »

No,,,,
Bol som pre výsledky na gastre
Keď to dochtor otvoril, tak len vyvalil oči, zahlásil no zbohom....
Dáka hodnota má byť "minimálne"
10 a ja to mám 1
:pistol:
Mám ťažkú Histamínovu intoleranciu

:-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

chobotek
Příspěvky: 10599
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1685 Nový příspěvek od chobotek »

Takže žádné víno, uzeniny, čokoláda... No, snad ošetřující lékař nečte to vedlejší vlákno :D
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Sadra17
Příspěvky: 6129
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1686 Nový příspěvek od Sadra17 »

běžně jsem míval CRP okolo 70 aniž bych to nějak pocítil :-/ jednou i okolo 150 a pořád mi "nic nebylo" :shock:
malej traktorista v malým traktoru

hobr
Příspěvky: 3884
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1687 Nový příspěvek od hobr »

Šumaváci nejsou žádná "ořezávátka"... :ano: Něco jako major Terazky? :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=JJgdNSTXM8o
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1688 Nový příspěvek od vašík »

Je mi o trošku lépe ale teplota furt lítá od 35,7°-po 38,8° dneska když žena odjela do města jsem udělal práce co by nezvládla a byl jsem grogy.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8583
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1689 Nový příspěvek od bourač »

DanculSK píše: pát zář 24, 2021 11:47 am Keď to dochtor otvoril, tak len vyvalil oči, zahlásil no zbohom....
no mě jednou "doktor" po zhlédnutí výsledků řekl:
"Člověče vy jste mrtvý, jděte pryč, já nechci aby jste mi tady v ordinaci zkolaboval!"
a utekl z ordinace :shock: pár vteřin sem tam stál, než mi došlo že to myslel vážně.
Od felčarů co nejdál, jsou i dobří, umí, pomůžou, ale jak to poznat předem? Dělat pokusnýho králíka nemusím.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1690 Nový příspěvek od duchodce »

Tak jsem po 3/4 roce souboje s VZP jsem sehnal zubaře . Teda já ne, ale známá a bez VZP ,i když lékař s VZP spolupracuje. Ve VZP jsem se pouze dozvěděl od jedné "vytočené " úřednice /od které jsem chtěl písemné vyjádření / věci které mě málem vyrazili dech, ale sem je dát nemohu . Doktor vzkázal že má dnes pohotovostní službu a že se na mě podívá a pak se rozhodneme. Důvěřivě a nepřipraven jsem vlezl do ordinace . Když jsem ji po 40 min opouštěl byl jsem o 7 zubů chudší, v držce víc štychů než jsem měl na břiše když mě dolovali nádor, zkrvavenou držku a vyděšený výraz v obličeji.Přeháním ,kurevsky to začalo bolet asi za dvě hodiny, při rubání zubů jsem to moc ani necítil. Stehy vadí a bolí i při mluvení. Dostal jsem varování ,jestli se mu tam vrátím v pondělí s krvácením že mě dorazí abych se netrápil. Ale jsem rád už jsem se nemohl kromě kaší-haší a různých měkotin pořádně najíst. Bude trochu nespavá noc ,dochází Ibalgin ,nestačil jsem si nasyslovat zásobu.Pokračování reportáže ráno.....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20859
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1691 Nový příspěvek od ota »

To Duchodce nezkoušel Jsi na ty zuby Nalgesin? Kdysi mi zubařka taky opravovala zub a řekla mi, abych si koupil Nalgesin a vzal podle bolesti. Zabral mi v pohodě. No takhle já ten Ibalgyn nějak nesnáším, bylo mi po něm blbě od žaludku. Nalgesin uplně v pohodě, bez vedlejších učinků. Ale zase já žádné tabletky neberu. A když si vezmu, to už musí bejt. Běžně mi zadere i Paralen. 8)

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8583
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1692 Nový příspěvek od bourač »

Jardo co Trimin :-/ já na tvým místě zavolám do ordinace - sestra napíše erecept - pošlou ti kód SMS a vyzvedneš kdekoliv. 8)
ten Trimin (aspoň mě) zabírá užasně a vydrží dlouho, asi to bude pěkný svinstvo.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1693 Nový příspěvek od duchodce »

Doporučen Ibalgin ,snad kvůli krvácení ,moc jsem nevnímal navíc blbě slyším.... Ale ono to půjde ,když si uvědomím ,že to je poslední noc co budu špatně spát kvůli těm zasranejm zubům ,tak jsem navýsost spokojenej. .... Navíc když si uvědomím jak se ty ku.vy budou někde ve spalovně zítra škvířit a smažit tak je mě dobře u srdce.... :smich:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 6151
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1694 Nový příspěvek od fikejz »

To by mě ale převelice zajímalo co z takové vytočené úřednice vypadlo, nezveřejnitelného. Protože jak přeci povídal sám nejvrchnější zubař komediant Šmucler: zubařů je u nás nadbytek! Takže já sice zubaře mám, jsem s ním hrubě nespokojen, ale sehnat jiného v reálně dostupné vzdálenosti a reálné cenové hladině je mission impossible!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1695 Nový příspěvek od duchodce »

Byli to věci pouze telefonem a ona by je samozřejmě logicky zapřela. Byla vytočená protože v tomhle směru /zajištění péče/měla jakousi zodpovědnost a už to nebylo na okresní úrovni. A já jsem chtěl aby mě odpověď na mojí žádost o zajištění péče napsala písemně abych mohl pokračovat dál k jejmu nadřízenému . Navíc evidentně neměla svůj den....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“