Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1891 Nový příspěvek od Britt »

Dnes jsem byl poprvé na rehabilitaci té mojí páteře. Nejprve do mě pouštěla nějakou elektriku, pak jsem hodinu cvičil a na závěr zase nějaká elektrika, ale jiná. Bylo to zpočátku spíš mučení, ale když jsem po hodině a půl odcházel, nebolelo mě vůbec nic. Teď jsem 2 hodiny chodil a už zase cítím, jak mi to střílí do nohy.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1892 Nový příspěvek od ota »

Jardo ta moje terapeutka když dává elektriku, tak ta se projevuje až za pár dnů. Vždycky mi říká, když chceš jet na dovolenou v cajku je potřeba 3 neděle před odjezden začít. Ono to trvá třeba 10 až 14 dnů, než se ta elektrika ukáže. Jinak vždycky když tam přijdu tak se ptá ,,ty cviky co jsme spolu cvičili si děláš"? :vysmech: No moc ne, spíš vůbec ne. No víš ono by to chtělo průběžně cvičit. :red: Hodně by to pomohlo. Když já jsem na to flink a necvičím.
U mě je to opačně. Když nic nedělám všechno mě bolí. Musím se hejbat a je to v pohodě. Tuhle jsem jel na cesty s RSem škodovkou. Jel jsem asi 3 hodiny v kuse. Musel jsem pak zastavit a nemohl jsem se z tý ponorky skoro vyhrabat. Hnáty mě bolely jak starýho strejce. Jo když jezdila dodávka Crafter to je jiné pohodlí. Tam se pěkně sedí. Tady jsem byl jak sflákanej. Přijel jsem dom večer a Axis lítal jako motorka myslel že půjdeme ještě ven. Vysvětluju mu v 20:30 hochu já jsem rád že jsem doma. Čuměl na mě, cože jsem línej jít ven! Teď dopoledne dělám na soustruhu a on si čochtá na dvůr na zahradu, čumákuje v dílně. Že jdu na oběd, koukám kde je? A on rozvalenej v trávě na zahradě. Vůbec se mu nechtělo jít se mnou dom. :vysmech: Za chvilku ho budu lákat, aby si tam šel lehnout. Tak jsem na něj zvědavej jestli půjde. Připravit se na odpolední 3km šlapcuk.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1893 Nový příspěvek od Britt »

Mě se kulekouš taky válí na sluníčku, asi chce být ještě víc černej a dostat večer domů kočičáky je nadlidský úkol. Jedině na kus žvance a ještě ne všechny.

S tou elektrikou je mi jasné, že to nebude znát hned, ale to provádění směšných pohybů se projevilo okamžitě.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

mastnacek
Příspěvky: 6977
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1894 Nový příspěvek od mastnacek »


Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1895 Nový příspěvek od Čárls »

Ses pak ani nehnul :smich: asi je provozuješ málo to chce 3x denně Já ráno rozkrnul na dvorku kubík štěrku a zvedal plechy co mám před garáží abych je podsypal no to sem si nasral do bot
Ona to je tabule slzičkovýho plechu 2x1 metr asi 4-5 síla s navařenejma bodcema do betonu (jsou 2) a jak to bylo zarostlý měl sem co dělat i přes pajsr abych je vyrval a zvedl no a jen sem tuhle hnusárnu dodělal šel sem a nacpal do sebe dva ibalginy a šel si lehnout než zaberou Potom sem vzal křoviňák a pomlátil všechno kolem bytovky Teď sedím piju kafe a hekám zas mě berou Jenže tohle prostě nepočká a musí se udělat Však mi do sekání chvílema i krápalo a dnes už mimo venčení Elfinky nedělám Pohrabání zahrady kašlu na to zejtra nebo pozejtří to seberu sekačkou a bude vymalováno
Ona ta tráva letos roste nějak divně kusy sucho a skoro holo a mistama by už to sekačka nevzala No však tomu trávníku za ty leta nikdo nedal drobek hnojení No a já taky nebudu jen to poleju roztokem zelený skalice je tu mechu hrozně moc a blbě se to seče
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1896 Nový příspěvek od Britt »

Karle, právě že jsem odkráčel jako kdyby mi tam něco vymněnila. Vůbec žádná bolest, nic mi nestřílelo do nohou... Škoda, že to vydrželo jen 2 hodiny.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1897 Nový příspěvek od Čárls »

Však to říkám málo trenuješ :smich: :smich: 3x6x deně a nebudeš potřebovat doktora :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1898 Nový příspěvek od hobr »

Karel má pravdu - vše je to jen o "pohybech":
https://www.youtube.com/watch?v=s0i_3TzDI6I
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1899 Nový příspěvek od Britt »

Tak vážení, včera jsem tu ježibabu na rehábce proklínal, že to prakticky vůbec nezabralo a jenom ze mě vytáhla prachy. Dnes ráno jsem jí proklínal podruhé, protože jsem cítil, jak mám namožené stehení svaly z toho cvičení, jenže dneska za celý den nevím že mám páteř a elektrika ve stehnech taky zmizela. Jestli to tak půjde dál, budu si nadávat do blbců, že jsem k té doktorce nešel hned a 3 rok trpím jako zvíře.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1900 Nový příspěvek od ITS »

Britta nic nebolí. Žije vůbec ??

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1901 Nový příspěvek od Britt »

Sám se tomu divím a zrovna si o tom povídám s doktořicí. Ta je z toho nějak natěšená a já se zase začínám bát. Leze na ní jaro.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1902 Nový příspěvek od ITS »

Ale o téhle terapii se asi rozepisovat nebudeš. :)

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1903 Nový příspěvek od Britt »

Proč ne? Dovniř, ven, dovnitř.... :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1904 Nový příspěvek od fikejz »

No vidíš, některý čarodějnice jsou i k užitku! Tak ať je to čím dál tím lepší!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1905 Nový příspěvek od Čárls »

A 4 kolečka jedno polstrování na pérách se chystá :smich: :smich: :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“