Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
tonda
Příspěvky: 53
Registrován: ned črc 22, 2007 8:50 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

jiskra od flexi v oku

#1 Nový příspěvek od tonda »

Zdar tak se mi stalo že mi v pátek večer vlítla jiskřička do oka myslel jsem že to přejde ale omyl sice to už v neděli tolik nebolelo ale v pondělí na rozkaz drahé polovičky jsem poprvé v životě navštívil očního doktora.Koukla na mě přes ten svuj aparát a po slovech sestři budem frézovat jsem šel málem k zemi.Sestřička mi nakapala do oka nějakej sajrajt a po chvilce jsem s doktorkou šel na akci a klepal se strachy jak ratlík.No ale kupodivu to vubec nebolelo pak mi Pani doktorka řekla udělala jsem vám do oka trošku díru bylo to připečený a zítra to bude trochu bolet.No nic vyzved jsem v lékárně mastičku prej 5krát denně a když jsem po cigárku v autě už začal i trochu normálně na to oko koukat tak jsem pomalu odjel domu cca 5 km.Ale doma asi po 2 hodinách to přišlo k sobě kdo nezažil neuvěří prostě bolest jako svina.Tak jsem ted doma s neschopenkou a cucim na počítač.Proto chlapci jak mi ted radí známej jak něco hned praštim bruskou o zem a jedu.Jo a už tam byl i zánět proto radím hned jet a nepodcenovat skurvenou jiskřičku v oku.
4011 a nejsem moc ukecanej

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: jiskra od flexi v oku

#2 Nový příspěvek od xxmm »

jestli pak jsi měl brejle?

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: jiskra od flexi v oku

#3 Nový příspěvek od kenybz »

jj to chce brýle a kolikrát je dávám z oči furt jak hňup a je to zákon schválnosti stačí aj odrazená žhavá nebo aj klidně studená špóna a je to hned akorát mě to tahali pinzetů párkrát a aj když jsem byl upnutý vtom jejich svěráku na xicht a v oku nakapané tož to bolelo jak sviňa a to je dobře aspoň si člověk víc myslí hodit brýle na držťku...jednůc sa mě stolo že jsem šel pár metrů od brůsícího a dostal jsem to odrazem tož bacha na oči nejen u brůšení, ale aj při oklepávání strusky
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
kucmar
Příspěvky: 1427
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: jiskra od flexi v oku

#4 Nový příspěvek od kucmar »

Jednou jsem si taky stříkl. Myslel jsem že to nic nebude, tak jsem se na to vysral. Asi třetí den, bylo to v práci, mě to při mrkání bolelo tak, že to nešlo vydržet, tak jsem se vydal na oční pohotovost. Když mě viděla dochtorka v uniformě, s kvérem u pasu a červeným okem jak sviňa, tak se snažila :D . Ani to nebolelo, tak jak popisuješ. A pak že nesmím řídit a nehledět do slunka. No jo, ale problém byl v tem, že jsem měl před sebou ještě půlku šichty, řídil jsem a ještě k tomu svítilo slunko. Nějak jsem to nakonec odkrůtil, ale nebylo to zrovna dvakrát příjemné.
Od té doby si aj sem tam dám ochranné brýle :prace: ;-) .

Uživatelský avatar
FENDT F24
Příspěvky: 252
Registrován: ned říj 26, 2008 8:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: jiskra od flexi v oku

#5 Nový příspěvek od FENDT F24 »

Přesně jak píšeš Tondo! Akorát já jsem šel na oční až někdy za tři týdny, když už sem nemohl ani spát. Do města jsem jel autem celou cestu spíš po paměti :red: :red: . No a na očním mi to doktorka vyndávala nějakým šperhákem nebo co to bylo. Když mi to vyndala tak prej jak dlouho sem s tím chodil, že je to ňáký rezatý. Říkám, - no stalo se mi to asi před 14-ti dny -. A doktorka jen zalapala po dechu :shock: :pistol:

Pepik_Plzen
Příspěvky: 459
Registrován: pon pro 28, 2009 6:49 pm
Bydliště: Plzeň

Re: jiskra od flexi v oku

#6 Nový příspěvek od Pepik_Plzen »

V práci je to bez brýlí při broušení za 500,-, já jsem flastr ještě nedostal. Doma mi vlétlo do oka když jsem se švárou svařoval a brousil rám do sklepa. Jen jsem se otočil a to jsem byl od něj asi 2m. Večer bylo jasno. Zkoušel jsem to doma vytáhnout, bylo to jako trn. Vyrazil jsem na oční, otázka 30min. Jinak bez brýlí už ani nevrtám na stojanovce. Kolegovi se rozštípl vrták a trefilo ho to do oka. Naštěstí to zkončilo v bělmu, tak hnal na pohotovost. Vyndali mu asi 2,5mm z toho vrtáku. Ty brýle jsou fakt dobrá věc. :)
Nechá se vymyslet lecos, jenom je někdy problém to uskutečnit... aby to fungovalo podle našich představ.

Josef7011
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 12, 2009 10:04 pm

Re: jiskra od flexi v oku

#7 Nový příspěvek od Josef7011 »

No pěkný.Já měl taky v oku šponu a nechal jsem ji tam tři dny.Když jsem přijel do Kolína na pohotovost tak mě eště spérovali že sem s tim nešel hned a že když to tam mám tak dlouho že jsem nešel na ambulanci a pohotovost že je na případy co se stali teď a ne před třemi dny.Tak řikám sestře že jdu teda do prdele :321: když mě nechtěj ošetřit.A hned,nikam nechoďte a hned volala doktorce a bylo všechno v nejlepšim pořádku :friends: .
Jinak bolest jak svině ale furt je to hovno proti tomu když jsem byl na laserový operaci s okem.Pánové to sem sral klacky.Normálně sem si přál chcípnout.14 dní sem chodil po baráku po slepu.Otevřít oči nešloTo jak kdyby ti kudlou otáčel ve voku.A to mě čeká eště druhý voko :pistol:

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: jiskra od flexi v oku

#8 Nový příspěvek od staník »

Jo brejle -mám ale troje a stejně vždycky :evil: honem honem a potom mi doktorka brblá že tam jsu nějak často :pohlavek:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

romus145
Příspěvky: 3676
Registrován: úte srp 18, 2009 10:32 am
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: jiskra od flexi v oku

#9 Nový příspěvek od romus145 »

tonda píše:Zdar tak se mi stalo že mi v pátek večer vlítla jiskřička do oka myslel jsem že to přejde ale omyl sice to už v neděli tolik nebolelo ale v pondělí na rozkaz drahé polovičky jsem poprvé v životě navštívil očního doktora.Koukla na mě přes ten svuj aparát a po slovech sestři budem frézovat jsem šel málem k zemi.Sestřička mi nakapala do oka nějakej sajrajt a po chvilce jsem s doktorkou šel na akci a klepal se strachy jak ratlík.No ale kupodivu to vubec nebolelo pak mi Pani doktorka řekla udělala jsem vám do oka trošku díru bylo to připečený a zítra to bude trochu bolet.No nic vyzved jsem v lékárně mastičku prej 5krát denně a když jsem po cigárku v autě už začal i trochu normálně na to oko koukat tak jsem pomalu odjel domu cca 5 km.Ale doma asi po 2 hodinách to přišlo k sobě kdo nezažil neuvěří prostě bolest jako svina.Tak jsem ted doma s neschopenkou a cucim na počítač.Proto chlapci jak mi ted radí známej jak něco hned praštim bruskou o zem a jedu.Jo a už tam byl i zánět proto radím hned jet a nepodcenovat skurvenou jiskřičku v oku.
tak se hlavně uzdrav ;-)
Věrný člen agresorů.com

Uživatelský avatar
_petr_
Příspěvky: 333
Registrován: sob črc 07, 2007 8:55 pm
Bydliště: Nová Lhota, okr. Hod
Kontaktovat uživatele:

Re: jiskra od flexi v oku

#10 Nový příspěvek od _petr_ »

taky jsem si to už prožil a taky mě na očním zdrbali, že jdu až po 3 dnech, od té doby řežu jedině s brýlema
A Vy pracujete jako co? Jako ďas, pane!

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: jiskra od flexi v oku

#11 Nový příspěvek od FandaP »

Řezal jsem velkou flexou dilatační spáru v betonu, pěkně utesněné brýle celý den. Když jsem večer končil, tak jsem sundal brýle a koukám, že jsem nedořízl u okraje tak půl cm. Samozřejmě jsem to dořezával bez brejlí a už to bylo. I když zaseklý šutr je asi lepší, než špona, samozřejmě jsem šel taky až třetí den, kdy už to nešlo vydržet.

Při vrtání si zatím brýle neberu, ale teď přemýšlím, že pořídím protipořezové boty k motorovce. Kámoš se dost pořezal a teď by si nejraději koupil kde co, klidně i za kolik desítek tisíc, jem aby se mu to nestalo.

Uživatelský avatar
Mirek LKT
Příspěvky: 4529
Registrován: pon pro 01, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: jiskra od flexi v oku

#12 Nový příspěvek od Mirek LKT »

Mě se jednou stalo , že jako velkej borec sem půl dne čučel do svářečky bez kukly . Všechno v poho ale jen do večera . Určitě to znáte ...jak kdyby vám někdo nasypal písek do očí . Druhej den se to už nedalo vydržet . Oči jak angorskej králík ...ani k doktorovi jsem nedojel jak mi slzely oči a musel mě tam odvézt švára. Na očním všeobecné veselí , všichni si ze mě dělali srandičky ,však jen do té doby než vedle mě sedící pán v čekárně (měl ten samý problém - svářečka) celkem v pohodě zdělil na celou čekárnu že je mistrem ze svářečské školy.. :D takovej výbuch smíchu tam už asi dlouho neměli.
:smich:

tak držim palec ať se ti zrak brzy spraví 8)

oni holt ty ochranné pomůcky mají svoje opodstatnění :)
Kde ostatní končí , my začínáme ...LKT

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1399
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: jiskra od flexi v oku

#13 Nový příspěvek od edo »

tiež sa mi to už stalo, obyčajne nosím okuliare, ale vtedy som len potreboval len niečo pribrúsiť a už to tam bolo, tiež som šiel až za niekoľko dní, najhoršie je že človek musí držať oko otvorené a pri tom keď ide oproti nemu tým šperhákom tak je prirodzené ho zatvoriť :D inak u nás je taká očná, tá vždy: "a okuliarky sme mali?" :D kamarát ktorý tam chodí pomerne často už radšej vždy povie že mal a že aj tak mu to tam odskočilo, aby si to nemusel vypočuť :D zváračku tiež poznám, čumel som (bol som dosť ďaleko) ako mi kamarát zváral pozinkovaný plech, z toho je taký lepší efekt :D bolo mi fakt dobre keď som sa v noci zobudil..

Uživatelský avatar
mr.prazdroj12
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 18, 2009 10:59 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: jiskra od flexi v oku

#14 Nový příspěvek od mr.prazdroj12 »

zdravíčko,

tak se svářečkou či čímkoliv jiným, musim zaklepat na dřevo :evil: , se mi nic nestalo, i když do oblouku kolikrát nakouknu a brousim jak kdy. Zajímalo by mě, co děláte aby se vám ty brejle nepotily, kolikrát mi z nich i kappe. Skoušel sem asi 3 modely, naflusávat- nic :-/ :vztek:
velké problémy neřeš, řešení se časem nabídne samo

miki
Příspěvky: 58
Registrován: pon bře 08, 2010 7:25 pm

Re: jiskra od flexi v oku

#15 Nový příspěvek od miki »

Jo, pánové, oči jsou sice párový orgán, ale je docela vhodné si je dost dobře chránit jak při svařování, broušení, tak při řezání motorovkou a hlavně při práci s křoviňákem (pořádný boty, oblečení a rukavice s pořádným štítem až na krk + brýle k tomu). Taková skleněná rozseklá flaška je pořádný svinstvo.
Překovejme meče v pluhy a naopak.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“