Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1951 Nový příspěvek od Čárls »

Tak to ti nezávidím to je pak peklo strýc ženy si taky zahrával a nakonec přišel o nohu ale to je jinej případ on měl plíseň a kašlal na to tak že se mu to dostalo do kosti a bylo vymalováno
Ono doktoru se člověk bát může ale jen do určitý doby Jinak je zle Ono rakovina je svinstvo ale zas pokud se zachytí včas je dobře to vidím na sousedce 3x ji našli raka během 15 let ale vždy ji zachránili a je relativně dobře žije chodí a je soběstačná
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1952 Nový příspěvek od bourač »

než jsem si nechal vyměnit kyčelní kloub měl jsem ukrutný bolesti uprostřed stehna, někde vevnitř.
Teda skoro 30cm daleko od místa poruchy.
Sehnal sem renomovanýho doktora, zrentgenoval a i já laik jsem na té fotce viděl totálně zdevastovanej kluznej povrch kloubu, v podstatě tam vůbec nebyl.
Prý stádium artroza 3 - 4. Doktor měl vzal na stůl v nejbližším termínu. Mám do kyčle 4 šrouby (vruty) připevněnou jamku z Ti a do stehenní kosti zatlučenej čep s koulí. To co tam bylo před tím odřezali. Povrch tech komponentů je nějaký spešl - kosti k tomu časem napevno přirostou.
U mladších pacientů (kterým ještě rostou kosti) se tento povrch nepoužívá, těm to lepí nějakým lepidlem a po pár letech se to musí vyměnit. (info od doktora).
Kyčel mě absolutně vůbec nebolí a můžu s tím dělat to co zamlada. Teda kdybych nebyl celkově totálně zdevastovanej (šlachy atd.)

Mám také sešroubovanou horní čelist, už asi 30let. Po úraze. 4 šroubky s maticemi. Nebolí nepřekáží.
Zubaři nevěří, teprv po rentgenu zubů jsou šrouby vidět.

imaginariovo příbuznej může mít problem někde jinde na noze, nemusí to souviset s těmi šrouby - jak píše Britt, soudím dle sebe jak ta artroza v kyčli bolela uplně jinde.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1953 Nový příspěvek od imaginaro »

No právě že vím že se bolest přenáší. Mě když odebírali krev z kostní dřeně, dělali to vzadu na kyčli(tam kde některy lidi mají "ďolíčky") a jak to ta ampulka sála, bolelo to až u kolena. Kyčel by to být mohla, nejhubenější zrovna taky není. Bojí se jít na vyšetření aby doktoři něco nenašli. No nevím jestli se dá přesvědčit.
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

fikejz
Příspěvky: 5987
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1954 Nový příspěvek od fikejz »

Když ho to bolí jak sviň tak se vůbec nemusí bát, že něco najdou! Spíš bych se bál, že nenajdou to proč to bolí, to ale v tomhle případě úplně nehrozí.
Takže ať se sebere a kouká upalovat, aby mu až se odhodlá neřekli: "Jo milej pane, měl jste přijít před .. lety. Teď se běžte domluvit s farářem a hrobníkem!"
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1955 Nový příspěvek od Britt »

Zítra jdu na poslední dávku té elektromagnetické terapie a musím přiznat, že mi to skutečně hodně pomohlo. Natolik se mi to líbí, že jsem se rozhodl si to pořídit domů a budu se kurýrovat sám.
Kdo máte podobné obtíže jako já, zjistěte si, kde v okolí tuhle mašinku mají a vyzkoušejte to. Pojišťovny to nehradí, takže nepotřebujete lékařské doporučení a jedna terapie vyjde na 150Kč.
https://www.bemergroup.cz/technologie.html
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1956 Nový příspěvek od Čárls »

Tak nevím čím sem si to zasloužil ale z nosu mám vodovodní kapající kohoutek a hlava mě bolí jak po flámu :'(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1957 Nový příspěvek od Atlan »

Podla niektorych tu byt chory 1+1 rocne viac, vraj vobec nevadi. Takze si zvykaj.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1958 Nový příspěvek od Čárls »

V zimě nebo na podzim to beru :friends: brzo na jaře taky ,ale teď na konci května :vztek: to je snad za muj život poprvý abych byl nachcípanej :'(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1959 Nový příspěvek od Britt »

Mohl jsi si pořídit alergii na nějaký pyl a je vymalováno.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1960 Nový příspěvek od bourač »

jj s alegií na něco se člověk nerodí :shock: prej jí můžeš získat kdykoliv v průběhu života, klidně na starý kolena. :-/
je potřeba si zvykat že dobře už bylo.
Klub starých ojetých páprdů se rozšiřuje. :friends: :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1961 Nový příspěvek od Čárls »

Co naděláme ten mlejn co mele starý na mladý je jen v pohádkách :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1962 Nový příspěvek od Britt »

Ten mlel jenom starý báby na mladý holky a evidentně je rozbitej, protože když vidím svoje spolužačky.... :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1963 Nový příspěvek od Čárls »

Jo a to jsi relativně proti mně mladý ja když to viděl na srazu školy loni tak sem si řek že už raději na žádnej nepujdu měl bych noční můry :smich: :smich:
Nic furt mi teče z nosu ale už je to trošinku lepší asi pujdu dát vanu a vypotit zas trochu holt vypadá že bude hezky aspoň se vyvětrá deka v noci ze mě lilo jak kdybych běžel maraton :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1964 Nový příspěvek od Britt »

Já jsem zase tuhle nějak blbě šlápnul a nemůžu se postavit na levou nohu. Už mě z toho asi klepne. Když mám celkem v kupě ty plotýnky a mohl bych něco konečně dělat, tak zase tohle. Našlapuju pouze na špičku a připadám si jako Harapes. :pistol:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1965 Nový příspěvek od ota »

Jardo to měl můj mistr z učňáku, když měl jít konečně do důchodu. Jakési ochabnutí nějakého svalu. Přestane ta placka dole nohy dělat paralerogram. Když bys nedával bacha, zakopneš o kdejaký hovno. On párkrát nedával pozor a párkrát se vyválel. Chodí s tím po doktorech kde se dá. A jde to jen nějak zpomalit. Nejde to vyléčit. Co mám v okolí známé, tak je to vcelku častej jev, mám asi 4 známí s tím.
No třeba je to následek špatného šlápnutí. A odezní to. U nás už to ale trvá, než se to srovná.
Já asi týden taky blbě chodím. Z ničehož nic mě zlobí pravé koleno. Od toho vytáčení medu tak asi to sleduju. Ale u medu mě vždycky bolí levá ruka, od držení těch stovek rámečků nad ůlem. Ta mě trošku bolela a už je to dobrý. Ale to koleno neodeznívá. Někde něco uvnitř. Už jsem zkusil pilulky, mastit a nezabírá. Tuhle jsem byl na plicním a sestra mě dělala body test. To je v takové skleněné kysně. Když bylo hotovo, nemohl jsem vstát z té pidi sedačky. Že co je, koleno nefachá! Problém je, teď to máme doma všechno naruby. Jak jsem doma jen se synem a Axisem a ještě občas jezdím k mámě kde je teď manželka, tak nestíhám ve fabryce a dělám trochu dýl. Většinou dvosměnnej provoz. To tomu kolenu vůbec nepřidává. Tuhle jsem si na noc spolknul 2 paraleny a ráno to bylo dost lepší. Povídám si, asi zánět. Dva dny potom na noc po 2 paralenech a už to nezabralo jak prvně.
No snad to odezní samo. K doktorovi nejdu, tady je takovej na to felčar, akorát by to rozhasil ještě víc než to je. Jedině kdyby bylo hůř tak bych zajel do Kolína. Možná tam by to bylo lepší.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“