Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2086 Nový příspěvek od hobr »

Jak se dostaneš doktorům do ruk, tak už se jich nezbavíš. Najdou i nemoci, které nemáš! :vztek: :'(
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2087 Nový příspěvek od Čárls »

Moje doktorka to vzdala vždy jen tu preventivku a změří tlak ja ji pak ukážu svůj tlakoměr co si měřím tlak já opíše hodnoty a prášky berete já podle potřeby jakmile to začne zlobit tak je baštím Jakmile rano vstanu a sem jak po opici změřím tlak a zas vynechám takže se zasměje naíše hlídá si tlak sám Ostatní je vše v normě proud taky cajk tak co bych u nich hledal za štěstí Co jsem doma tak záda po tý poslední fuře dřeva se taky srovnaly Musím zaťukat zatím dobrý tak to snad pár roků vydrží :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20828
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2088 Nový příspěvek od ota »

Tak jsem dneska vezl manželku na ortopedii. Byla tam objednaná. Do naší spádové nemocnice udělali nově ambulanci lékaře z Kolina. Zatím to jede asi 2 měsíce a moc se o tom neví. Manželka šla na řadu a byvili se s doktorem a že mě bolí rameno. Sedím si v čekarně a čekám na manželku. Najednou vylezla sestra a pojďte dál! Vlezu do ordinace a doktor posaďte se a co vás bolí? Tak povídam že tuhle pod lopatkou a loket. Sundejte tryko. Uvolněte se. A tadyhle zmáčkl, tadyhle tuhle. Vždy když zmáčkl bolest. Trefoval přesně ty místa. Pak mi zvedal ruku a prohmatával rameno. Vždycky prsty zmáčkl a trefa! No mám namožený upony, pravděpodobně zánět v tom. Zatím mi dal 10x elektriku, 10x rehabilitaci ramena a loktu. A mast a 2x denně mastit. Za 14 dní mám přijít znovu. Manželka dostala jakési podpůrné injekce do kolen. Dneska do jednoho, za 14 dní do druhého. Tak jedeme zase spolu. Doktor vcelku mladej, ale velmi ochotnej, šikovnej. V Kolíně je vcelku velmi dobrá ortopedie. Doktor z Kolína zajíždí sem. A zdá se velmi šikovnej. Tak uvidíme, snad mě ty bolesti přejdou. Večer už nevím co s pravou pazourou jak bolí.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2089 Nový příspěvek od vitex »

Panebože Oto,co tam lezeš?

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20828
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2090 Nový příspěvek od ota »

Ono to máš tak, když večer přijdu z fabryky a sednu k Axisovi na gauč datluju si do mobilu žvásty na trachtoři a pak už tam nejsou nové příspěvky, položím mobil a za chvíli nevím co bych s tou pazourou udělal aby mě nebolela. Když jdu chrnět tak se chvíli motám v postely, než usnu. Pazoura tupě bolí. Ono to jde od toho ramena do toho loktu. Už jsem to jednou měl. Ta rehabilitace a elektrika pomohla. Přestalo to. Akorát tenkrát jsem byl 5x a platil si to sám. Moje obvoďačka mi to nechtěla napsat. A teď jsem obdržel 10x. No jsem objednanej asi za 14 dní. Je tam hroznej nával.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2091 Nový příspěvek od bourač »

já ti řeknu Víťo proč tam leze, bolest, otravná hnusná nepolevující bolest na hranici snesitelnosti.
Něco jako když ti trhaj zub bez umrtvení - ale to za chvíli přejde. Tohle nepřejde. Mám to podobný jako Ota.
Přes den když jsem v běhu tak to ani moc nebolí, (pracovat s tím jde jen omezeně) ale večer a v noci. :jazyk:
Asi se rozjedu do Kolína. (Oto hoď mi do SZ nějakej kontakt - díky.)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2092 Nový příspěvek od vitex »

Mě taky všecko bolí a tak to namažu alpou,nebo vyjetou kořalkou(ocas) a mám klid.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2093 Nový příspěvek od bourač »

no na tohle nezabíraj ani Francovky, ani ty všemožný Voltarény, ani masáže od bytnejch. :-/
Chvíli (pár dnů) zabíraj nějaký silný klepky proti bolesti. Např Doreta, ale jen než si tělo zvykne.
Dobrej postup jak se stát narkomanem závislákem.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20828
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2094 Nový příspěvek od ota »

Kluci asi je to blbost, ale ruka po včerejšku o polovinu míň bolí. V noci jsem lehnul a spal až do rána! Muže to být tím, že mi s tím doktor kroutil. Ukazoval mi všelijaké cviky s prstama. Chvilku jsem si je u soustruhu dělal. Pak i večer u telky. A dvakrát jsem namastil mastí. Teď než jsem šel do práce mi manželka namastila ještě tu lopatku. No není to možný, ale bolest ustoupila. Ne uplně, když si upony pomačkám, tak to cejtím. Ale ta mast je asi znát. Povídám manželce v televizi reklamujou ty Německý super mastě a tím jsem si to mazal a k hovnu. Tohle je mast taky bez receptu a stála asi 210 Kč. A jestli to fakt tak rychle zabralo? Myslím, že asi zabraly ty cviky od doktora. Jakože cítím v těch místech stále trochu ,,brzdu" ale už ne jako předtím. Že jsem nevěděl co s pazourou večer. A nemusím ji hlídat při práci. 8)
Jo a ,,ločka" jsem si teď už zrovna dal když jsem zapnul ve fabryce noťas! Ne z venku, ale raději zevnitř polil. Na poledne si dám ločka trojchlapovky. No i tu někdo musí vypít. Tak odpijím i to horší, co už. Nakonec budu jak Honzy pantáta! Ten co si dává v palírně 60% pálenku namíchávat. Má ty trubky propálený a co má 51% je slabota. Má tak červenej nos, že by s ním mohl v noci dělat pouliční osvětlení! :D :vysmech: A když k nim přijedu hned pojď dáme si tu mojí! :smich: Aspoň má duvod před bábou. :D

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2095 Nový příspěvek od Florian »

Oto a jak se jmenhje ta mast,co ti zabira,co ti dal doktor?
Diky za info.... ;-)

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14669
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2096 Nový příspěvek od DanculSK »

nooo,,, to b mozno aj mna zaujimalo
:friends:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8574
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2097 Nový příspěvek od bourač »

dle textu od Oty soudím že mu ten doktor opravdu pomohl :D
já to mám tak že už si po roce trápení na tu bolest (svině) zvykám :-/
Buď si zvykám nebo se to samozlepšuje ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2098 Nový příspěvek od vitex »

Taky bych Oto potřeboval namazat lopaty.Nějak nechtějí samy makat.Můžu je manželce poslat nějakou zásilkovou službou?Mám sundat násady aby byl balík menší?

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20828
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2099 Nový příspěvek od ota »

Klucí ta mast se jmenuje Algesalkrem 100g. 2x denně mastit bolavá místa. Doktor povídal že ten loket bude rychlejc a jo dneska je loket v pohodě. Pod tou lopatkou je to prej trochu horší, ta kost tam vadí, aby se ty látky dobře dostaly. Ale myslim jak mi s tím cvičil to hodně pomohlo. 8)
Jo na tu mast nebylo potřeba recept. Je volně prodejná v lekárně.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14669
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2100 Nový příspěvek od DanculSK »

Švagriná je pharmDr
Tak by nemal byť problém...
Musím jej povedať, no ten lakeť má akosi jeduje... :-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“