Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#856 Nový příspěvek od Britt »

Dostal jsem přidané další pilule a stejně nic. Nevydržím sedět, každý krok je utrpením a postel vůbec nepřipadá v úvahu. Od 3 ráno jsem vzhůru a chvilkama klimbám na židli. Já bych snad do toho i šel.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#857 Nový příspěvek od duchodce »

Brite já jsem si trochu ulevil tím že jsem si klekl ke křeslu břicho si položil na sedák a hlavu vzepřel do opěradla . Tu výšku sedáku mě vypodložili složenými dekami aby na kolenou téměř neklečel to jsem musel doladit. Ale měl jsem to vyjeté někde ve spodní třetině , když se mě to stalo tak se mě i špatně dýchalo ,- jako pes nakrátko a s vyplazeným jazykem . No a trochu legrace , každý se mě snažil pomoct ale já jsem řval a sliboval jim strašlivou smrt jestli na mě někdo šáhne , mysleli si že si dělám legraci - nedělal jsem - pozabíjel bych je všechny :evil: :nos: :twist: no kdo to neprotrpěl ....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#858 Nový příspěvek od Britt »

Já mám podobnou pomůcku,parapet v ložnici. Opřu se o něj rukama, páteř se odlehčí a mohu stát na jedné noze téměř bez bolestí. Právě jsem byl zkusit postel a ani omylem.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#859 Nový příspěvek od duchodce »

Víš ten doktor jak jsem o něm psal tak první co mě nařídil berle a ani krok bez nich i na záchod, na něm ten nástavec a taková volovina -kolega co se mnou byl v nemocnici se na něm zevnitř doma zamkl. Výsledek - rozebrané dveře protože jak si sedl tak mu vyjela asi další plotýnka začal špatně dýchat a o odemknutí pro kruhy před očima ani nevěděl jak , záchod měli v koupelně a ke dveřím několk kroků ...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

ibanez5
Příspěvky: 1576
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#860 Nový příspěvek od ibanez5 »

Britte. Něco podobneho jsem měl před svatkama,kdy mě švihlo,ale takovým spůsobem, že mě to liskalo přes pravou půlku až na palec na noze.... nemohl jsem chodit...natož se jakkoli pohnout. Naštěstí mám švagrovou maserku a ta mi pomohla, ale stejně mi v tom luplo,až po 2 tydnech,kdy se to dostalo spátky...
Lidičky,už jsem to tady psal... Cvičte 5 tibetanů!!!! to fakt pomáhá
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#861 Nový příspěvek od Britt »

Vážení, zázračná věc. Od včerejška mám na páteř přiloženou elektrickou dečku. Bez řevu a bolestí se mohu pohybovat v dosahu elektrické sítě a na dnešek jsem konečně i spal. Sice jenom v sedě na židli, ale spal. V posteli je bolest příliš velká na to abych usnul. Jediný mínus který ta dečka má je, že se po 2 hodinách automaticky vypíná, takže jsem se probral s pocitem, že mi někdo vrazil kudlu do hrbu, jaká to byla bolest. 2 hodiny to trvalo, než se svaly opět prohřály a pak jsem opět usnul. Krabiček s léky mám plný stůl, ale mám dojem, že vůbec neůčinkují. Dnes jsem zaspal o 2 hodiny braní léků a nic se nezměnilo. Stačí však vypnout dečku a okamžitě to začne bolet.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#862 Nový příspěvek od Killer Koly »

na vyskocenou plotynku nikdy zadne leky ucinkovat nebudou, je to vpodstate stejna blbost, jako brat leky na zlomeninu. leky jsou jen oblbovak na mozek, abys necitil bolest. tohle neni z moji hlavy, ale mam to od ortopeda, co me daval dohromady po stejnem problem. pomaha jen cviceni a chiropraktik, pripadne operace. jedine, co mozna pomuze, jsou nejake uvolnovaci prasky na svaly, ale to moc nedoporucuje. ta decka je dobra vec, me pomaha horka vana
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#863 Nový příspěvek od Britt »

Léky na uvolnění svalů mám taky, ale ty pilule na bolest prostě nefungují.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#864 Nový příspěvek od vašík »

Dříve když bolely záda tak pomohla horká vana a šup pod peřinu. Ráno jsem byl lepší. Až jednou jsem se ráno ani nepohnul. Při každém pohybu ukrutná bolest. Pomohly až kapačky v nemocnici. Od té doby neznám co je vana už jenom sprcha.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#865 Nový příspěvek od Britt »

Mokré teplo je to nejhorší, co můžeš udělat. Svaly se smrští mnohem rychleji a pak je to ještě horší. To není z mé hlavy.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#866 Nový příspěvek od Killer Koly »

jak pro koho... smrsti se uplne stejne, ale az po vychladnuti. v laznich to taky delaji termalni vodou.
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14521
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#867 Nový příspěvek od DanculSK »

Bacha na horúcu vodu, ,,,
Vaňu
A aj horúca sprcha nie je šťastné riešenie...
Treba vlažnú,,,,
A ozaj len sprchu,
Ja mám vaňu zakázanú od MUDr
A keď teplo tak suché, ako to robí Britte
Aj keď aj s tým opatrne
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Baťa1
Příspěvky: 2446
Registrován: čtv zář 09, 2010 1:55 pm
Bydliště: VY-PV

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#868 Nový příspěvek od Baťa1 »

no bacha na to nahřívání!

já sem si jednó "pomohl" v dílně u kamen, už v nich bylo tma ale šamot byl eště nahřáté na kamnech se dala udržet ruka že to příjemně hřálo tak si řikám zkusim připlácnót a nahřát záda mě zrovna boleli, první chvilu paráda, cítil sem jak bolest ustupuje, ale pak sem to asi nejak přehnal a po hodině nebo co už sem skoro nemohl ani odejít, zřejmě sem se nahříval v nevhodné poloze nebo moc dlóho, nikdy víc už sem to rači nezkóšel, elektrickó pedušku mám taky ale tu historickó AEG z roku 1930 asi :vysmech: no pořád funguje :shock: si nastavím tym otáčecím vypinačem teplotu ale mám to přes trafo to kdyby náhodó to probíjelo tak ať netancuju valčík 50Hz, tak tu si dám do postele a nahřeju si záda v rovné poloze tak to pomůže

jo eště ty léky, ten diclofnac duo to mě nefunguje vůbec, už se na mě vyzkóšelo hodně pilul, jediny co mě jakštakš funguje tak tři týdny 3xdeně dorsiflex + foxis a naprosté klid a případně když je to uplně v prdeli že se nedá ani spát bolesí tak ten continus mám tu 90 nebo 120 ale to je taky opiát je to na předpis a nikdo to moc předepisovat nechce mě to dycky donese kámoš ze špitálu a ten teda se má užívat jenom v néhorším případě a má se to brát co vím jak penicilín v přesnó hodinu pořád stejně a co nékratší dobu je to návykovy, co mě ochrnula ta noha když mě vyjela ta plotynka tak sem ho btŕal asi 8dní než sem přišel na řadu u doktora, mě seřval co to beru za utrejchy že sem si mohl ublížit tak to sem mu řikal že kdyby mě vzal hned tak sem mohl valit do špitálu hned a ne se mordovat doma..
Frézování, soustružení a jiné činnosti v dílně, Zetor 50 super

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#869 Nový příspěvek od duchodce »

Jěště postřeh - v nemocnici mě dělali parafinová zábaly na ruce a záda. Dělali mě moc dobře. Na dotaz jestli bych je nemohl dostat častěji mě bylo řečeno že to nějak ničí kosti a ať to nepřeháním ani se sálavým teplem na holé tělo . Dochází nějak k bodovému přehřátí a děje se nějaká lumpárna s vápníkem . Již si to moc nepamatuji ale co mě varoval obv. doktor dostává zabrat nějak ještě srdce . Nějak to rozvrací thermoregulaci.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#870 Nový příspěvek od bourač »

dostal sem dnes předběžně k svátku klekací židli 8) taky super věc na páteř. Dřepím tady na tom a :pc:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“