Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1561 Nový příspěvek od ota »

Ty obroučky, to je potvor. Teď už vim jaký vybrat. Posledně měl jen jedny a byly pěkný bytelný. Povídám optikovi, proč ten kousínek co se strká do toho ramínka nedělají místo 2mm dlouhý aspoň 15 mm. To se pak zalepí do ramínka a prd to drží. A on že ,,a optici nebudou mít co žrát, když se to bude dělat pořádně". Vždycky mi vypadne to ramínko tam na tom spoji. Zkoušel jsem asi 4 lepidla a nedrží to. Pak jsme byli na montáži navyječky a mě jeb upadla nožička. Kurvo jedna teď! No co už kápnul jsem tam trochu Loktaitu co jsme měli na šrouby. Drží to dodnes!
A ty spešl skleněný skla taky jsem tu už tu příhodu psal. Samotnej ředitel servisní firmy na CNC vysekávačku plechu přijel štelovat mašinu. Vyndal brýle a dal nám poučení. Bacha chlapi na ty moje cajsky! Mám je první den, stály 20 litrů! Tvrzený speciální skla, nerozbitný obroučky. No prostě kvalita. Uvázal si šňůrku na ně. Cosi tam jebe v mašině a pak si je odložil, že na dálku ještě kouká dobře. Samo že chytil čímsi za tu šňůrku a brýle jeb na zem. Nic se jim nestalo a on to koukáte co! Jo to je kvalita no. Jebeme se z mašinou dál. Pak už vše v cajku a on že tak to zkuste pustit. Všichni ven ze zóny a za lejzr. Odstoupli, já tam zadal nějaký program a stiskl stert. Bez plechu, jen tak na zkoušku. A tu mě napadlo kouknout na stůl a tam se cosi lesklo. Než jsem zareagoval co by to mohlo být, jeblo to na zem. A oni to byly ty hodobóžový brýle toho šéfa. Sundal je a odložil na stůl mašiny. Než vykřikl ,,stop" ležely na zemi a samo jedno sklo na tisíc kusů! Dopiče je po nich! No měl si dávat pozor!

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1562 Nový příspěvek od Britt »

Vítej zpátky, Oto. Tahle rychlost ti bude vyhovovat? :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13110
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1563 Nový příspěvek od Čárls »

Jo brejle musi se vybrat kvalita a cena mě brejle pokud není sleva vyjdou okolo 4 litrů zaleží na obroučkách furt mi očařka vnucovala umělohmotný no jednou sem je vzal a šel do práce jak na potvoru hurá na velkou 63 a hrubovačka kráásně padaly šponky jak nehet do vany až ke konci jednu nabrala pakna a lup přistála na nožičce u brejlí :smich: :smich: Připekla se a nešla dolu tak sem je dones očařce na ukázku Ta se divila a už koukala na podobných tvarem kovových za příplatek cca 500 mi pak dala kovový a nasadila stavající skla no brejle byli tenkrát cca necelý týden nový
Od tý doby mi už plastový obroučky nevnucuje :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1564 Nový příspěvek od Leo »

Pánové, proč nenosíte před brýlemi malý ochranný štít? Mě už kolikrát zachránil brýle, a ty už toho taky schytali. Obroučky i skla mám umělý, nesnáším železné obroučky, a skla mám tlustý, že je musím mít z plastu.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13110
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1565 Nový příspěvek od Čárls »

štít nosím jen když dělám s rozbruškou Jinak mi hoodně překáží na soustruhu se štítem nedělám sou jiný zábrany abych nedostal šponou ale občas nabere nečekaný směr když se pospíchá
na sváření je to jasný kukla s doplňujícím dioptrickým sklem abych viděl jak potřebuji
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1566 Nový příspěvek od ota »

Leo já ve fabryce mám bryle na nose cely den. Nebo třeba když jdu přiložit do kamen, sundám je. Mám na šňůrce, takže pustím na šňůrku. Tu mám hlavně kvůli hledání kam jsem je položil. Takhle na šňůrce je mám pořát u nosu. Ale šťít si nasazuju na mašinu. Na hrubovačku. Načisto sundavám. Nedokážu si nějak předstevit dělat s ťím šťítem na škéce 10 hodin. Sundavat, nandavat.
Brýle tak 2 roky vydrží. Pak stejně jdu na přeměření. I když mám teď už po dvakrát stejné dioptrie na mašinu. Ale i ty obroučky se opotřebují. Dělám v brýlich každý den. Tedy mají třeba odhadem 6000 hodin nasazení na nose. Myslím, že je to slušná výdrž. Oní se opotřebují i jen čištěním. Čistím jen ťím hadříkem co si kupuju v optice.
Ke karbiku si beru ještě klasický ochranny brýle. Bez těch dioptrickejch už i na karbika blbě vidím. Když jen říznu jeden řez tak jedu jen tak. Ale když řežu hodiny, nebo brousím tak beru ještě ty obyč před dioptrický.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1567 Nový příspěvek od Britt »

Já mám brýle také celý den na čumáku a střídám dálkové s těmi na blízko. Dělat se štítem si nějak neumím představit, protože stačí trochu zafunět a máš mlhu, takže to řeším brejlema pod číňana.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13110
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1568 Nový příspěvek od Čárls »

No vidíš a naše nová bezpečačka je prý chce nařídit o černým řemesle ví totálně kulový dělal předtím ve stavebnictví No tak ji celá dílna svorně poslala někam a říďa ten nový ji pry jak sme se dověděli řek ať nevymýšlí hovadiny Má u mně + tak sem zvědav co bude dál zatím práce je pomálu tak sme jak struny složitá doba :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1569 Nový příspěvek od JARDY »

Nasadil jsem růžové brýle a super. Źena mění celé brýle co dva roky, není jim nic ani škrábaneček. Tak mám ještě troje fakt pěkně.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Pavel
Příspěvky: 8274
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1570 Nový příspěvek od Pavel »

tak uz mam termin 26. 1.nastup do nemocnice na operaci s prostatou jedu az do usti nad labem kulatiny budu 27 .1. slavit na operacnim salu tak se chvilku odmlcim

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1571 Nový příspěvek od ota »

Pavle držím Ti palečky! Aby Ti to dobře dopadlo! 8) :friends:

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1572 Nový příspěvek od cenda.t »

Pavle - taky tak 8) :friends:

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1573 Nový příspěvek od duchodce »

Taky jsem slavil narozeniny na pooperáčáku .Kdyby mě to sestra nepřipoměla tak jsem na to ani nevzpoměl. A to jsem na to před odchodem na sál myslel, ale pak to nabralo takový fofr ,že jsem se ani nestačil začat bát.No a po probuzení jsem moc nevnímal čas......mají tě trochu zkroceného abys jim neutekl pojišťovna by jim to neproplatila. :vysmech:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14665
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1574 Nový příspěvek od DanculSK »

Pavle, drž sa....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1575 Nový příspěvek od ota »

Jo to je pravda. Byl jsem zaťím jen jednou na operaci s tou kílou. Doktor mi den před ťím řekl jak a co bude. Ráno mě i s postelí odvezli k sálu. Byl jsem tuším druhej v pořaďí. Ležím si tak a čekám. Vzali mě dovnitř a přesunuli na takovej jinej ponk. Prej sedněte si, zezadu mě píchli do páteře a lehněte si. Normálně s primářkou mluvím dál. Třeba o počasí. Pak mě převezli na sál. Dali mi zástěnu na hrudník a už to řezali. Doktorka si se mnou povídala. Jen jsem vůbec neměl od pupku dolů ty věci. Kecáme a najednou hotovo odvézt. Pak jsem zase sešoupnul na tu mojí postel a ležel chvíli vedle sálu. Pak mě odvezli na pokoj. Koukám pokaždý na hodiny co tam všude byly. No a volá manželka. Tak co už to máš za sebou? Jo mám a prej jak dlouho, kolik času jak ty hodiny? Co já vím, koukal jsem na ně a stejně si nevzpomenu kolik bylo. Zdálo se mi to jako chvilka. Ale asi to trochu trvalo.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“