Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1531 Nový příspěvek od ota »

Takže je to asi všude stejný! Nejlíp to říkal kámoš ,,auťák" řidič z povolání. ,,Hnusná zatáčka se musí rychle projet, aby už byla za náma"! Tak to plaťí u mě i s nákupama. Rostu vždycky u toho. Nejlíp je, když přijedeme k tomu obchoďáku a manželka štrachá ten šesták v peněžence a přemýšlí, nevezmeme si ty košíky pro jistotu dva? A to už rostu ani nevlezu dovnitř. A u menších obchodů mě morduje ,,zajeď autem co nejblíž, abych se nemusela trmácet tak daleko", nejlíp by bylo, kdyby v obchodě bylo parkoviště vyhrazený pro naše auto. Moji rodiče jedou do města. Nechají auto na záchytným parkovišti a vše obejdou pěšky. Uplně v klidu však na to mají celý půldne. Manželka že a jak jste dojeli k tomu krámu? Tatík jak dojeli, došli pěšky. Auto bylo na parkovišti tam nahoře. A manželka to jste se táhli až dolů? Snad je to kilometr! A tatík ále vždyť je to kousínek, krásně se projdeš! :D Manželka kroutí hlavou, tak to bych už po tom nikam nebyla schopná dojít! Ani naspátek k tomu autu! :D

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1532 Nový příspěvek od Britt »

Doktořice chtěla malý auto, s velkým kufrem a tak má pažouta 207 SW. Když chce udělat velkej nákup, tak mi sebere mojí 407 SW a už se stalo. že chtěla abych jel s ní a přicvaknul si vozejk. To jsem kategoricky zakázal a nákupy jsou limitovány velikostí vozidla. :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1533 Nový příspěvek od Čárls »

Nákup s polovičkou no to je za trest a musím moc zlobit nepochopím když du do Teska tak sem za 30 minut venku a mám vše pro co jssem šel Polovička tam je schopna strávit 2,5 hodiny nakupováním stejnejch věcí jak já Prostě nechápu Dyž du s ní a než všechno proleze je to na mrtvici :pistol:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1868
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1534 Nový příspěvek od filip »

Obrázek
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1535 Nový příspěvek od hobr »

Filip - 8)
Čárls - co bych tam dělal 30 minut, za 5 minut to mám "oběhnutý" a nejvíc čekám na pokladně (samoobslužný neumím).
Sorry, patří to do jiného vlákna...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1536 Nový příspěvek od Čárls »

No já ještě musím kouknou co maj za hračky pro dospělý ale na 99% nic z toho nekoupím
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1537 Nový příspěvek od hobr »

"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1538 Nový příspěvek od Čárls »

Tak to určitě nepotřebuji mám doma živou držkatou :smich: to je oddělení co tam maj klíče šroubováky zahradní techniku a pod 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1539 Nový příspěvek od Britt »

Já říkám hračkárna pro chlapy.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1540 Nový příspěvek od ota »

Já to říkám obráceně, chlapská hračkárna. Dlouho jsem nebyl. Jedna je v Kolíně. Naproťi je nějakej zahrádkářskej market. Tuhle v létě jsem tam vlezl, potřeboval jsem pytel substrátu. Vlezu do magacínu, kůrva tady toho maj! Chodil jsem tam snad hodinu. Takový ty běžný věci kolem baráku. Ale mrtě mrťoucí. Hned jsem si nevzpoměl co nutně potřebuju. Ale bylo by toho plný auto! Jen jsem chodil a čuměl. Byl jsem tam asi hodinu. Když jsem sednul do džímsy otočím klíčkem došlo mě, že ten substrát jsem nekoupil. Jdu tam znovu a u pokladny povídá, tady ho nemáme, musíte vedle do druhého marketu. A tam zase mrtě palet pytlů a všeho. Ale tam byl takovej dlouhej ponk a nepouštěli dovnitř. Pak jsem ještě v rámci ,,pánského dne" zajel o kousek dál, co prodávají minibagry a tyhle věci. No tam jsem byl asi půl hodiny. Chlap mě ani nepustil moc ke slovu jak mu jela huba! :vysmech:

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1541 Nový příspěvek od JARDY »

Nevím jestli to tu může být . Potřeboval bych multifokální brýle. Používá někdo, spokojenost ?
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1542 Nový příspěvek od cenda.t »

Jo, manželka - dva dny si zvykala a teď je z čumáku nesundá. Jen ta cena.... :-/

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1543 Nový příspěvek od Vladimír2 »

Jo , měl jsem je .mi ale více vyhovují bifokální .

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1544 Nový příspěvek od Britt »

Mě nabízeli trifokální skla, jedno za 15 000,-. Hrozně mi vadilo, že s nimi musíš "šilhat" a při rychlé změně pohledu se mi točila hlava. Navíc při ceně za takové očuláre si pořádně rozmyslíš, jestli si je vezmeš na práci nebo si koupíš odpovídající brýle u číňana, jak jsem nakonec vyřešil já.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1545 Nový příspěvek od JARDY »

Já už jsem je chtěl dávno ale očařka mi je nedoporučila ,prý se pro mne nehodí . Nosím brýle na špagátě kolem krku takové na střední vzdálenost celý den . Na dálku mám jedny v autě a na na čtení jednou za týden v šuplíku. Špagátové ale dvoje za rok zničím , naposledy nenávratně včera,to je teprve leden. Jsem si říkal kdybych měl pořád něco na nose, možná lepší . Dřív se dělaly na dálku a do toho nějaký výbrus ale to už se nenosí. Oční co k ní hodím teď, mluví nějak ukrajinsky napíše cokoliv ale neporadí.. je asi doktorka kdo ví čeho.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Odpovědět

Zpět na „Putyka“