Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1786 Nový příspěvek od fikejz »

Tak ať to rychle přejde a skončí jen tou rýmičkou. Brzy se uzdravte.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

vašík
Příspěvky: 1844
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1787 Nový příspěvek od vašík »

Díky. už to je týden a žena říká že začíná troch cítit vůně.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20611
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1788 Nový příspěvek od ota »

Máme ve firmě tento týden taky marody. Jezdil jsem minulý týden do firmy a pracovali jsme všichni dohromady společně. V pondělí některým nebylo dobře. Tak si udělali test. A pozitivní, šli na test do nemocnice. No šéf volá udělej si taky test. Manželka hned doma: ,,máš chuť když něco jíš? No já bych žral jako mlejn! Cíťíš nebo nemáš čich? A já že šel jsem kočkám kolem záchodu s kočkolitem a malá kočka tam zrovna cosi dělala. Myslím že čich jsem nestratil, málem mě to co šlo z toho baráčku kde kočka hrabala porazilo! Manželka vytáhla škatuly s lékovým vercajkem. Na tady je test. Tak jsem si ho udělal a negativní. Takže zatím jsem odolal. Asi ty bacilové od kolegů padaly zrovna na zem a hynuly. 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12902
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1789 Nový příspěvek od Čárls »

U nas v práci taky padaj s covidem ale většinou ty co nenechali očkovat je to asi tak 1:10 očkovaný neočkovaný zatím vše lehčí průběh Tak jen doufám že se mi to vyhne jak na jaře :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20611
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1790 Nový příspěvek od ota »

Tady je to podobně. Jen asi 2 co jsou očkovaní mají pozitivní test. Ale vůbec žádné příznaky. Ostatni prej zatím lehčí průběh. Při té první vlně to měl i brácha a ten měl těžší průběh. Sice nebyl v nemocnici, ale jen ležel. Ani telefonovat se mnou nechtěl!
Právě povídal kámoš, když to chytí očkovanej, tak to kolikrát ani neví. Až podle testu. Příznaky žádné. Ve většině případů. Jen pozitivní test. Ale nemá se to prej podceňovat i tak. Nepřecházet to i když je reakce minimální.

Marie
Příspěvky: 2518
Registrován: sob dub 02, 2011 9:27 am
Bydliště: Děčín-Bělá

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1791 Nový příspěvek od Marie »

tak jsem Vám byla poprvé v životě hospitalizována.... před měsícem
zánět slinivky....
tak teď se učím co smím a co nesmím jíst

ale v sobotu pečený koleno prostě bude...(nějak to musím vymyslet)
Jak chceš aby lidé jednali s tebou, jednej ty s nimi.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1792 Nový příspěvek od Britt »

Ty taky musíš mít každou hovadinu. Prý je to hodně bolestivé a rozhodně ti to nezávidím.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1793 Nový příspěvek od Cobrow »

Maruško - opatrně. Se slinivkou není sranda :tyty:

hobr
Příspěvky: 3795
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1794 Nový příspěvek od hobr »

Od pondělí mě pobolívá břicho na levé straně. Tož jsem navštívil PL - prohmatal a poslal do Brna na komplet vyšetření. V Úrazovce mě vyšetřili a nic nenašli... Celé dopoledne zabité, dojel jsem v 13.30 hod. Dobrá zpráva je, že "pajšl" je v pořádku (játra :potlesk: , slinivka, slezina, žlučník).
Musím si otevřít pivo, nějak jsem dostal žízeň. :pivo:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1795 Nový příspěvek od fikejz »

No tak to pak musel být jedině zápal švindlu! :smich: A nebo jsi se někde namohl, no hlavně že jsi zdravý!
Já jsem dnes konečně vytáhl pilu a šel rozebírat následky toho mýho "protrhávání sadu na louku" a hned se do mě zakousla lenora až mě z toho bolela levá a posléze i pravá ruka, jak jsem v nich držel pilu. Měla ale smůlu nic jsem nedbal a řezal dál, bolest nebolest, furt pryč! A ono to časem přešlo. Prostě jen lenora!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20156
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1796 Nový příspěvek od vitex »

Jé,lenoru?To znám. :smich: Jinak mívám taky bolesti břucha,ale jen proto,že dojídám zbytky co mladí nedojí.No a občas se tam zamotá něco zkaženýho.

duchodce
Příspěvky: 4437
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1797 Nový příspěvek od duchodce »

A trochu chuti do práce by vám nezbývalo? Já začal debordelizaci dílny a ...... Kriste pane co se dokáže od podzima za tak krátkou dobu roztahat po baráku ..a vtom pořádným nepořádku se ta chuť ztratila.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5943
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1798 Nový příspěvek od fikejz »

Chuť do práce, to je hodně divná věc. Tu mívám pravidelně největší, když už je konec díla v dohledu, to mi je ukradený kafe, oběd, tma, noc, zkrátka cokoliv! Ale když mám něco začít, nebo jsem nedej bůh někde v prostřed a konec v nedohlednu tak se mrcha vyhejbá tomu našemu údolí na sta honů!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12902
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1799 Nový příspěvek od Čárls »

Tu odvahu na debordelizaci sbírám už dlouho ale jak vejdu do sklepa a tam 5°tak to mě to zas padne naberu dřevo v druhýma jdu čučet na pohádky + do Pc :smich: :smich: :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4437
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1800 Nový příspěvek od duchodce »

A já od koho jsem to odkoukal ...nevím tedy jestli je to zdravotní problém ;-)
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“