Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#886 Nový příspěvek od Britt »

Dane, v současné době mám velký problém ujít 10 metrů a výstup po schodech do ložnice je učiněný orgasmus. 13 dní jsem neležel v posteli a prvních 50 hodin jsem vůbec nespal, jenom stál opřený o parapet. Pak už jsem se mohl posadit na židli a po chvilkách spát v sedě, což mám až dodnes.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14674
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#887 Nový příspěvek od DanculSK »

Ja viem :friends:
Tak ti prajem skoré uzdravenie,,,
I ja som to včera prehnal v záhrade...
Tak mi treba :pohlavek:
Ako sa hovorí, keď je somarovi dobre, ide sa šmýkať na ľad...
Najskôr na traktore, šantil, a potom z lopatou preosieval zem.
A poobede som sa ledva hýbal....
Musel som nasadiť oťapováky
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#888 Nový příspěvek od Britt »

Od rána jsem díky tomu lehátku od Bourače na nohou a dokonce jsem si zajel i na STK. Připadá mi to jako zázrak, jedno zhoupnutí a já můžu chodit. Našel jsem jednu reportáž, kde autor vysvětluje jak to lehátko vlastně funguje.

https://www.youtube.com/watch?v=OIDvhnUCv7g
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#889 Nový příspěvek od Irčan »

Brite tos mě potěšil že Ti už je líp. 8)
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#890 Nový příspěvek od Britt »

I doktořice jásá a těší se, že nebude muset v noci poslouchat to moje řvaní a hekání a já se snad konečně po 14 dnech vyspím v posteli.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#891 Nový příspěvek od Irčan »

Tak si to užij.A až budeš moct pozdravuj Doktořicu,co se do ní vejde. ;-)
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#892 Nový příspěvek od Britt »

Já vím a jednou za tebe, že? :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#893 Nový příspěvek od bourač »

Kuwa, jako že jsi lehátko teprve seřizoval a už tě přestaly bolet záda? :shock:
Tak to by chtělo poslat tomu vynálezci p. Dolejšímu - to je reklama :smich: :D

Ale bacha - tělo na to není zvyklé :-/ ze začátku to chce jen chvilku (minutu denně).
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8575
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#894 Nový příspěvek od bourač »

ota píše: Taky u všeho co Vám nejde jak by Jste si představovali tak nadáváte?
no :D to jsou nadávky jaký jsi vživotě neslyšel, kdybych to sem napsal tak dostanu ban.
Vono pak jde všechno nějak líp, než bejt v klidu ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#895 Nový příspěvek od ota »

No kdybys viděl dneska večer. Dojel ke mě známej s takovím pikapem. Má to nějakej velkej střepák a vzadu má hliníkovou nástavbu a usmyslel si, že jako na korbu toho pikapu udělá rámeček a uvnitř si pak do té nástavby vloží z laťovky desku. On má v korbě takovou vytahovací vanu na kolečkách. Jako velký šuplík třeba v ponku. Jedním prstem to celé vysune ven. No a jakože dá desku a na ní bude mít cosi koberec a když jezdí nastřelovat pušky ( on má obchod s verkama pro myslivce a dělá hodně zbraně ) tak si je tam naskládá a pojede na střelnici. Ten box je celej zamikací. Takže je tam bude mít odložený. No a chtěl udělat takové příčky. Nejdřív jen ofrézovat držáčky. Potom ty držáčky přidělat, potom nařezat ty duraloví výztuhy a celé napasovat do toho auta. Mezi tím měl asi 6 telefonátů. On je o fous mladší než já. No začalo to u frézky. Jedu první kus a chci dát druhej. A ten nikde. Kurva kam Jsi to dal? A on já, kam bych to dal. Hledáme oba dva a nic. Nakonec mě trklo, že jsem hledal v šuplíku podložky do svěráku. No samolitr držáček tam. Tak to ofrézuju a jdeme k autu. To že jsem si nechal na ponku metr, po cestě stratil fix na označení to bylo ještě dobrý. Protože jsem zase někam položil jeden držák a nemohl ho najít. Jak jsem měl v dílně nabraný plný ruce krámů sebou k autu ven musel jsem si něco odložit a jasně že ten držák. Zase jsme hledali oba dva. No nic šel jsem naspátek do dílny a držák na ponku. Rozměříme to v autě a vyvrtám díru a nanejtuju držák. Jdu vrtat druhej držák a ten zase nikde. Kurva kde je? Vatahli jsme ven tu vanu, nic, vyndali jsme všechno z té vany ven a nic. Už jsme oba dva nadávali jak špačci a nakonec on si vzpoměl, že ho držel v ruce a šel telefonovat. Jasně, ležel na sedačce řidiče, protože on si potřeboval něco zapsat do notesu a tak držák položil a už jsme ho hladali. Mezi tím hledáním jsem zase já někam založil ten fix na označení dírek. Hledáme tedy fix. Když jsme ho našli spadlej pod tou tahací vanou paráda. Ale jsme stratili ty zbývající nýty na přinýtování. No nic došel jsem do dílny pro další a samože jsem tam položil ty kleště na nýtování a štrachal ty správný nýty v regále. A potřeboval obě ruce na to. Dojdu k autu a koukám kurva kde jsou ty kleště! Mezi tím volal další známej truhlář, kde je s tím autem, že už mu řeže tu desku na to. Takže jsme to zrychlili a dodělali a on odjel. Kurva to byl zase navečer! :vysmech: Ten Alzhajmr ten se na nás obou vařádil! :D

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#896 Nový příspěvek od duchodce »

Kur...a Oto ani nevíš jakou radost jsi mi tímhle příspěvkem udělal .... :smich: :D Vždyť já jsem úplně zdravý člověk :wink: :wink: Já už jsem uvažoval která ošetřovatelka mě bude za pár měsíců vodit, protože občas něco najdu co jsem hledal včera a ono to bylo tam kde jsem vůbec nebyl!!! a ono je to normální, hurá. :wink: A to se mě ještě blbě chodí takže občas něco vzteky zahodím .....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#897 Nový příspěvek od vitex »

:smich: A brejle taky hledáte?

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#898 Nový příspěvek od Britt »

bourač píše:Kuwa, jako že jsi lehátko teprve seřizoval a už tě přestaly bolet záda? :shock:
Tak to by chtělo poslat tomu vynálezci p. Dolejšímu - to je reklama :smich: :D

Ale bacha - tělo na to není zvyklé :-/ ze začátku to chce jen chvilku (minutu denně).
Ty se směješ, ale je to tak. K té délce cvičení. Já se jenom zhoupnul na ten doraz a zase jsem se pomalu vrátil do startovní polohy, nezůstal jsem ležet v horizontu.
Večer jsem hupsnul do postele s nevýslovným pocitem blaha a okamžitě jsem usnul. Nevím jak dlouho jsem spal, ale vzbudila mě hrozná bolest. Doplazil jsem se do spací židle, zaujal jsem polohu trůnícího střelce a chvíli jsem tam klimbal, jako obvykle. Když bolest pominula, vrátil jsem se do postele. Takhle jsem to během noci zopakoval 3x a přesto jsem se před chvílí vzbudil krásně vyspalý. Až vstane doktořice, půjdu zase na kosmodrom a trochu si zalítám, abych napravil, co postel pokazila. :)

Jinak Oto, tohle je naprosto přirozený jev, když člověk pospíchá a chce to mít co nejdřív hotové. Mě může vzít Ďas, když něco hledám, čumím na to a nevidím to. Nejlépe mi na to pomáhá se vším praštit, dát si v klídku cigáro a pak zase pokračovat.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14674
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#899 Nový příspěvek od DanculSK »

Britte, :friends:
Teším sa s tebou :wink:
Že sa polavilo kúsok
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#900 Nový příspěvek od Britt »

Je to rozhodně lepší než to bylo včera a předcházející dny. Jinak mám slíbený kontakt na rehabilitační sestru, která prý dokáže zázraky.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“